Друзі Kyiv Daily

Друзі Київ Дейлі
Щодня на сайті, у фейсбуці та телеграмі KyivDaily розповідає своїм читачам найцікавіше з того, що відбувається у житті нашого Міста – в театрі, на виставках і концертних майданчиках, у кіно і літературі.


Київ Дейлі розповідає про художників, музикантів та письменників, чия творчість робить Київ справжньою європейською столицею. Я починала цей проект, щоб відповісти на прості людські запитання: куди піти ввечері? На концерт, виставку чи в театр? Яку книгу не можна пропустити, який фільм обов’язковий до перегляду?
Чим довше я працювала над відповідями, чим більше авторів та культурних героїв я відкривала, тим зрозуміліше ставало, що мій ресурс перетворюється на більш повноцінне медіа. Але щоб остаточно перетворитися на онлайн-журнал, мені не обійтися без зворотного зв’язку – підтримки читачів, глядачів і слухачів усього, що дарує людям культурний Київ. І ще мені не обійтися без засобів на його утримання.


Сьогодні KyivDaily – це шість постійних авторів та група підтримки сайту. У планах – нові автори, нові рубрики, нові формати. І ви можете взяти у цьому безпосередню участь. Виберіть рівень підтримки.


Я прошу підтримати проект і стати партнером, другом, учасником KyivDaily.

Patreon