Про сайт

Мене звуть Віка Федоріна. Я філолог, я редактор та журналіст. Тут я розповідаю про місто.

Вика Федорина
Это я, мне можно написать: vikafedorina@gmail.com или сюда.

Що таке — Kyiv Daily: 

Kyiv Daily  — спроба афіші, ситигайд про те, що відбувається, і якої воно якості.

Унікальність:

На Kyiv Daily немає передруків, копіпаста і всього того, що не несе сенсу. Це інтелектуальний лайфстайл. Проект про цінності, про глибину, знання. Він має широке коло інтересів — від архітектури до футурології (якщо вона пов’язана або може бути пов’язана з Києвом). Тільки добре написані новини, репортажі та інтерв’ю.

Дата створення: 

Kyiv Daily створено 7 вересня 2018 року. 

Навіщо:

  • Я вигадала онлайн журнал про міську культуру, тому що мені самій не вистачало подібного читання про місто. У Києві немає звички — розуміти, що відбувається в місті і як це, що відбувається, нас усіх змінює — робить краще, розумніше. Я хочу, щоб ця звичка з’явилася.
  • Я та автори, ми розповідаємо про художників, музикантів та письменників, чия творчість робить Київ великою європейською столицею.
  • Я розпочинала цей проєкт, щоб відповісти на прості людські питання: куди піти ввечері? На концерт, виставку чи театр? Яку книгу не можна пропустити, який фільм є обов’язковим для перегляду?
  • Чим довше я працювала над відповідями, чим більше авторів і культурних героїв я відкривала, тим зрозуміліше ставало, що мій ресурс перетворюється на все більш повноцінне медіа.