У День Незалежності України у Львівському органному залі відбудеться вечір премʼєр українських композиторів, який стане однією з найбільш очікуваних і яскравих подій наприкінці 57-го концертного сезону. Зокрема вперше прозвучить Концерт для фортепіано з оркестром “Печера Платона” Борислава Стронька.