Захисникам

Захисникам

В країні пожежі, Великдень, війна, карантин. Боже, збережи Україну. Артисти Національного президентського оркестру записали нове відео.

Християни святкують Великдень онлайн, наближається річниця трагедії на Чорнобильській АЕС, а шість років тому на сході країни військові стали на її захист. У цей надзвичайний для України час артисти записали пісню, в якій подякували за героїчну працю українських медиків, військових, рятувальників. Саме вони сьогодні опинилися на передовій i захищають нас.

«Аве Марію» записували у двох містах: духовий оркестр – у Києві, а соліст Юрій Миненко – в Одесі. Знаменитий контртенор, перший в історії український фіналіст міжнародного конкурсу оперних виконавців «Співак Світу» («BBC Cardiff Singer of The World») мав виступати з Національним президентським оркестром у столичній філармонії на початку квітня. Але концерт довелося скасувати у зв’язку з карантинними заходами. Тож цей твір – своєрідний комплімент глядачам від організаторів концерту. 

Диригент Максим Гусак коментує: «Сьогодні серед масового захоплення хештегом #stayhome варто не забувати, що це не частина особистого хайпу. Своєю творчою ініціативою ми запрошуємо згадати, подумати, помолитися та подякувати усім тим, хто не «залишається вдома», хто бореться за кожного з нас».

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *