Artodessa — Без Свідоме 2.0 — День міста

День міста

З нами (як завжди, по четвергах та суботах) Марія Галіна, Одеса Дейлі: «2 серпня в нас день міста. Так історично склалося — треба ж якось прикрасити початок нового учбового року. Тому певні події в нас перенесені на початок тижня, що звісно, не завжди зручно, але що є, те є. Тому зазирнемо трохи вперед:…»

Творчій простір Діалоги (Соборна площа, 2). Запрошуємо на відкриття виставки “МОЄ МІСТО РІДНЕ” Віктора Потеряйко (16.00). Про що виставка? Про красу та життя, про любов до творчості та міста Одеси.  На виставці представлені більш 70 виробів в стилі офорт, це ретельно відібрані роботи, які дозволять зануритись в творчий шлях автора впродовж майже 60 років. В першому залі 38 офортів про Одесу, тут ні на хвилину не виникне питання, яке ставлення у автора до міста Одеса, хоча народився Віктор Семенович в Херсоні, але саме Одесу вважає своїм рідним містом, яке подарувало йому можливість бути Митцем з великої букви. В другому залі глядачі побачать світ очима автора з 1960 до сьогодення. Відкрийте для себе світ офорта разом з «Діалогами» завдяки виставці Вітора Потеряйко. До зустрічі на відкритті! Офорти можливо придбати. 

Artodessa (Літній театр Міського саду). Галерея «#ARTODESSA» та Літній театр Міського саду представляють open-air арт-проект «ЛІТОСІНЬ 2024». З 12.00 31 серпня до 18.00 2 вересня. Запрошуємо взяти участь у фестивалі мистецтв, який проходитиме на майданчику Літнього театру. Свої твори зможуть представити як авторитетні, професійні майстри, так і автори-початківці, студенти та учні студій. В Одесі завжди було і є багато творчих людей – художників, скульпторів, майстрів декоративно-ужиткової творчості. Організатори фестивалю ставлять собі завдання популяризувати мистецтво нашого міста, показати широкий діапазон можливостей авторів та перспективи їх затребуваності в сучасному українському суспільстві. Саме зараз наша країна переживає вкрай тяжкий час, коли війна в Україні висуває на перший план завдання захисту державності та самоідентифікацію кожного громадянина. Культура нашої країни має бути однією з основ майбутнього розвитку вільного та демократичного суспільства. Фестиваль мистецтв у Літньому театрі презентуватиме творчість як окремих майстрів, так і студій, галерей, творчих об’єднань. В Одесі на сьогоднішній день продовжується активна мистецька практика, яка дозволяє підтримувати життя міста, його культуру та можливість сподіватися на мирне, вільне майбутнє та нашу Перемогу. 

Одеський дім вчених (Сабанеїв міст, 4) та : Андрей Утенков. Без Свідоме 2.0: Фотопроєкт є фіксацією проявів безсвідомого у тілесних рухах людини. Знімки передають рефлексію тіла учасника на певне середовище, в якому він знаходиться. Ціль проєкту: розкрити важливість звернення до свого істинного я, що скривається під безсвідомими проявами та важливість впливу зовнішнього світу на людину, її самопочуття, емоційний стан. Учасником проєкту є Андрій Утенков, майстер спонтанного руху. Тут не побачите постановочних кадрів. Андрій заглиблювався в особливості оточення в моменті, а я фіксувала камерою його стан. Серія дає змогу не відволікатися на різнобарвність цього світу, а мʼяко заглибитися і відчути стан учасника. Візуалізація проявів безсвідомого через фото має допомогти глядачам зрозуміти власний світ і як реалії впливають на кожну людину. Таке усвідомлення має призвести до підвищення якості життя людини. Окрім того, піднімаються важливі соціальні і екологічні проблеми. Фото стали фактом фіксації проблем у реаліях військового часу.

Аби показати, наскільки велика різниця станів героя, було вирішено прослідкувати їх у різних локаціях (природа, обʼєкти з людського життя – історичні і сучасні будівлі, умови нашого сьогодення – руїни):

  • Фото у руїнах житлового будинки, відзняті біля відомого Дому вчених, відобразили трагедію тих людей, хто залишився без даху над головою;
  • Знімки біля багатоповерхівок відображають штучність сучасного світу, який лишають всього живого, заради грошей;
  • Кадри біля моря співпали з оговтанням від подій на Каховській ГЕС.

У період воєнного часу важливим залишається і питання збереження історичної спадщини, яка є нашим культурним набутком. Авторка проекту: Олена Силайчева. Вхід вільний. Та ви зможете залишити донат на реконструкці. Дома Вчених. Виставка триватиме з 30.08 по 12:09. З 11:00 – 16:00.

31 серпня, субота

Дім Вчених (Сабанєєв міст, 4). 23 липня 2023 року, внаслідок ракетного удару, було пошкоджено історичну пам’ятку та одну з найкрасивіших будівель Одеси – Будинок Вчених! ВРЯТУЄМО НАШ БУДИНОК вчених -під цим гаслом, ми запрошуємо Вас відвідати благодійний захід в в рамках психологічного Фестивалю ОК, Но. Головною метою цього заходу є збір коштів для відновлення, однієї з найкрасивіших будівель Одеси.  На вас чекають:  Захоплюючий майстер-клас від Мілени Меєрович та Дмитра Вужа;  Майстер-клас «Страх.Дихання.Голос» від Юлії Браверман,  Перформанс Playback-театру “НУМО”,  Знайомство з мистецтвом бодіарту,  Лотерея,  Книжкова крамниця. Коли -12.00. Вартість вхідного квитка: 450 грн.Кожна гривня піде на допомогу у відновленні Будинку Вчених! Відродимо історію своїм добром РАЗОМ

  • Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлієвская, 7). Шановні друзі! Запрошуємо вас 31 серпня о 14.00 на відкриття персональної виставки одеського художника, члена Національної Спілки Художників України Геннадія Олександровича Горбунова “Есть город, который я вижу во сне…” Вернісаж приурочений до 80-річчя майстра і 65-річчя його творчої діяльності. Благодійний внесок за бажанням від 100 грн. Чекаємо вас у Всесвітньому клубі одеситів 31 серпня о 14.00, вул. Маразліївська, 7. 
  • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва (Італійська/Пушкінська, 9). #WEartMuseum представляє виставку арт-буків поета, письменника, художника Ігоря Потоцького.«У НОВІЙ КНИЖЦІ ПОТАЄМНА Є СТРУНА…» Рукотворні книжки Ігоря Потоцького є у бібліотеках Гарвардського університету, університету Берклі, знаменитій паризькій галереї «Saphir», Національній бібліотеці Франції, Паризькому музеї мистецтв та історії іудаїзму, Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського, Варшавській публічній бібліотеці та інших книгозбірнях. Хай живуть рукотворні книжки! (16.00). на презентацію вхід вільний.

Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського (Троїцька, 49/51) і Museum of Odesa Modern Art  запрошуютьна першу подію з дискусійної програми «Олександр Ройтбурд та його місце в історії культури й мистецтва Одеси» в рамках виставкого проєкту Дослідницької платформи PinchukArtCentre «Олександр Ройтбурд. Теорема влади».. 31.08 о 14.00 в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського відбудеться публічна дискусія «Одеський ренесанс. 90-ті».Спікерами до дискусії ми запросили дуже різних діячів культури, котрі добре знають 90-ті. Вони були співавторами Олександра, приймали участь та бачили на свої очі події, котрі сталися. Спікери поділяться спогадами та баченням, як усе розвивалось та як впливало на спільноту Одеси. Посилання на реєстрацію: тут.

Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразліївська вулиця, 7). Шановні друзі! Запрошуємо вас 31 серпня о 16.00 на концерт “Одеса – моє рідне місто (Одесса – мой город родной)”, присвячений дню народження нашої Перлини біля моря. Ми почуємо майстра художнього слова, лауреата літературних премій Світлану Лукіну у фортепіанному супроводі заслуженого працівника культури України Євгена Лукашова. Благодійний внесок за бажанням від 100 грн. Чекаємо вас у Всесвітньому клубі одеситів, 31 серпня о 16.00, вул. Маразліївська, 7.  

Odesa National Scientific Library/ Одеська національна наукова бібліотека (Пастера, 13). Зрозуміти Шехерезаду: вигадка, брехня, уявлення, істина — шляхи інтерпретації. Саме такою стане тема чергової зустрічі в рамках лекційного проєкту, ініційованого Одеська обласна Рада Миру та спільнотою Доктрина Соліс 31 серпня 2024 року о 17.00 в Одеській національній науковій бібліотеці. На лекції доктор філософських наук Сергій Шевцов в контексті розвитку світової філософії зупиниться на особливостях зародження давньої філософії у Стародавньому Сході, зробить особливий наголос на філософському вимірі казок «Тисячі й однієї ночі», загадковій близькості філософії та казок. Одна з казок «Тисячі й однієї ночі» буде розглянутою як зразок дослідницьких стратегій. Чи існують критерії істини? Як зрозуміти оповідача? Що таке розповідь і що таке її розуміння? Запрошуємо всіх шанувальників світу східної філософії та казок «Тисячі й однієї ночі» на цікаву лекцію! Захід відбудеться у змішаному форматі (онлайн/офлайн).

  • Де йдемо? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. (Льва Толстого, 1 – біля школи № 121). Раніше ми гуляли виключно однією вулицею, наприклад Ніжинською, а в інший раз тільки Коблевською. А пройшовши їх, розумієш, що, виявляється, вони багато в чому пов’язані одна з одною, насамперед персоналіями, діловими моментами, конторами, що на них розташовувалися та іншими закладами. І в рамках екскурсії завжди хочеться, щоб прогулянка, історії були якомога яскравішими, незвичайнішими, що запам’ятовуються, щоб нічого ніде не провисало, як мовиться на професійному сленгу. Так ось ми і зміркували об’єднати дві вулиці в один маршрут і прогулятися так, щоб аж до мурашок! Щоб саме саме і в ціль. Стартуємо ми біля Соборної площі, наприкінці Коблевської вулиці та топаємо по ній аж до Торгової, потім переходимо на Ніжинську та вояжуємо до Спиридонівської. Субота 31 серпня 16:00 ! Зустріч: біля 121 школи навпроти Собору. Вартiсть: 300 грн. – дорослі, 150 грн. – школярі.  Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).
  • «Архітектура Одеси»  На захопливій прогулянці з проєктом «Архітектура Одеси» ми поговоримо про будинки та їх власників, побачимо приховані з очей парадні, унікальні сходи, мальовничі двори та багато іншого! Ми зосередемося на перших кварталах вулиці Базарної та її околиць! Сучасну назву вулиця Базарна отримала в 1820 році за ринковою площею, яка розташовувалась на перетині вулиці з Олександрівським проспектом. Базарна, будучи в одних кварталах — вулицею купців і міщан, а в інших — населена аристократією незмінно залишає дуже контрастне враження. Десь Базарна сперечається своєю красою з блискучою Маразлієвською, десь нагадує надра колоритної Молдаванки. Місце зустрічі: Леонтовича, 4 /Базарної (біля пам’ятника жертвам Голодомору).  Квитки  до 350 ₴ Частина коштів з прогулянки піде на підтримку реставраційної майстерні «Тисячі дверей». Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли до збирати групу. На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400 
  • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Італійська/Пушкінська, 9) . Напередодні Дня народження Одеси #WEartMuseum запрошує на чергову «Зустріч з картиною» – “Портретом герцога де Рішельє”, створеним французьким художником Віктором Гюбером у 1832 році та подарованим графом де Рошешуаром Одесі. Це не лише знаковий портрет, що має велике історичне значення, а й прекрасний за своїми живописними якостями твір, оцінити які цілком можна після недавньої важкої та успішної реставрації, причому не тільки картини, а й її чудової старовинної рами. Її здійснили співробітники Одеської філії національного науково-дослідного реставраційного центру. Вони дали друге життя портрету, за що їм велика подяка. Арман Еммануїл Софія-Септімані де Віньяро дю Плессі, граф де Шинон, 5-й герцог де Рішельє або Еммануїл Йосипович Рішельє, або Дюк, як його називали мешканці Одеси, не був першим градоначальником міста, як стверджується у деяких публікаціях, але з упевненістю можна сказати, що таких мерів у Одеси ні до нього, ні після не було. Поруч із ним можна поставити лише Григорія Маразлі, але він керував вже великим містом, яке за європейським зразком збудував саме Рішельє. Французький аристократ, мужній військовий, вмілий дипломат, чудовий організатор і просто порядна і чесна людина.  Всього за 11 років свого перебуванняна посаді градоначальника він перетворив Одесу з маленького приморського поселення, яке називали”республікою шахраїв” (через контрабандитську діяльність багатьох її мешканців), на красиве та багате місто-порт, відоме у всій Європі. А скільки різних легенд, прикмет і традицій, пов’язаних з герцогом де Рішельє і знаменитим пам’ятником йому на Приморському бульварі, збагатили історію нашого улюбленого міста! Побачити портрет у всій його пишності, дізнатися цікаві факти біографії не лише герцога, а й автора картини та її замовника, можна у лекторії музею (14:00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією). 
  • Творчій простір «Діалогі» (Соборна площа, 2). Разом з Сергієм Седих ми продовжуємо серію лекцій з циклу: «Історії одеського мистецтва» (17.00). «Собака друг художника». «Собака увійшов у життя людини тисячі років тому – її образ у мистецтві налічує стільки ж. Вони присутні на наскельних малюнках невідомих авторів та на полотнах великих майстрів. Про роль і значення цих чотирилапих у живописі та про собачі історії одеських художників можна дізнатися у «Діалогах» на Соборній площі, 2 на лекції «Собака друг художника». Лекція відбудеться в останній день літа – у суботу 31 серпня о 17:00. Організаційний внесок – 100 грн.

Одеський планетарій (Планетарій розташований на території Астрономічної обсерваторії у парку ім. Тараса Шевченка). 31 серпня, у суботу о 17:30 та 19:30 запрошуємо дітей та дорослих на щосуботню програму присвячену дню народженню Одесі та дню знань!!! Одесі 230 років! В програмі: ⠀ У космічному лекторії: Наше зоряне місто – Чумацький Шлях! Зоряні імена Одеси! Подорож зоряним небом та у часі на куполі планетарію, знайомство з сузір’ями, літім трикутником, зіркам, сонячною системою, перегляд повно купольного фільму. Екскурсія галереєю астрономічної обсерваторії та космічними експонатами. Екскурсія на старовинний телескоп «КУК» астрономічної обсерваторії. Спостереження Сонця в світлу частину доби і зірок та Місяця після заходу Сонця, за ясної погоди. Довідки та запис в інстагра чи за тел.: +380983287011 вайбер; +380930056187 (з 9:00 до 19:00). Вартість відвідування заходу: 150 грн – дорослі 100 грн – діти. Для відвідування заходу потрібен попередній запис! Ми працюємо за будь яких умов, цілий рік!

Silvia Ter-Gabrielyan и English meetings. Хінкальня на Ланжероні. This Saturday, we’re going back to Café Gambrinus at 31 Deribasovskaya Street. We’ll meet at 5 PM; the table will be reserved under the name Silvia. Bring board games if you have them, invite friends, and let’s have a great time. They say the beer and Odessa dishes there are very tasty. Afterwards, we’ll go dancing 

  • Museum art club (Старобазарний сквер 5).   X-Road Museum  (18.30). Dисоковольтний хард рок-н-ролл з нотками олдскульного рокабілі. Вхід:  100 uah. Бронь столиків: 0994985881
  •  Poncho Snack Art Bar (Грецька 26\28)   31 серпня у Пончо Барі – Вечір Атмосферної Музики з гуртом ПарСек! Завершуємо літо у супроводі чарівних звуків та незабутніх емоцій. На вас чекає вечір медитативної музики, що огортає спокоєм і натхненням. Гурт ПарСек перенесе вас у світ, де кожна нота – це подорож у глибини душі. Початок о 20:00.
  • Мore Music Club (вул. Італійська (ех-Пушкінська, 75)   Домовина – ортодоксальний блек метал із Житомиру. Занурить вас в окультну тематику темного металу, атмосфера темряви буде забезпечена. Squat Apart – металпанки з одеських Черемушек, які покажуть, що між металом та панком немає і не може бути меж. Буде гаряче.Eternal Messiah – одеські трешери, які нещодавно заявили про себе дебютним альбомом. Cправжній екстремальний олдскул. Початок о 18:30. Квитки в передпродажі 200 грн, в день концерту – 250
  • Культурний центр Union (Троїцька, 43). Проведіть останній вечір літа з музикою Латинської Америки в італійському дворику UNION 31 серпня/ Квартет Міхаіла Ксіди виконає для вас гарячі ритми латиноамериканського карнавалу, а також ліричні композиції, які вразять кожного слухача. Вас чекають гарячі ритми самби та легкий вітерець мелодій бразильських шоро. Пісні, сповнені любовної туги, та потужні соло саксофона – все це та ще більше ви почуєте 31 серпня на концерті квартету Міхаіла Ксіди (19.00) Квитки ви можете придбати за посиланням here
  • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 15).  Карпатський вестерн (16.00). Квитки  на Concert.ua.
  • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Скрипаль на даху (16.00). Квитки  на Concert.ua.
  • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Питер Пен (12.00). Жизель (17.00). Квитки на Concert.ua
  • Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23) Єврей та Еврідіка (комедія) (18.00). Квитки на Concert.ua 

1 вересня (ой!), неділя

Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23). НАУКОВЕ ШОУ від Школи наукових чудес. (12:00).  Яскраві досліди.  КВІЗ.  Експеримент-РЕКОРД.  Квитки  на  Concert.ua.

WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Італійська/Пушкінська, 9). Продовжуємо цикл лекцій. «Всесвітня історія кіно». Франко Дзеффіреллі є культовим режисером, продюсером та художником, чиї роботи зачіпають безліч глибоких тем. Його твори для театру та кіно давно стали класикою. Історія життя, а також талант італійського режисера Дзеффіреллі могли б належати епосі Відродження. Невипадково місцем його народження стала Флоренція, яка подарувала світу безліч славних імен. Автори циклу: Влaдимирова Наталія — театрознавець, кiнознавець та Куркаєв Сергiй — кінорежисер , продюсер, педагог (14:00). Квиток: 100 грн .  Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією).

  • Тамара Літвякова. НЕДІЛЯ 1 ВЕРЕСНЯ В 11.00 Екскурсія “Колоритні дворики з єврейским акцентом”. Старт: Тираспольска площа( Преображенська, 50). Фініш: пам,ятник Ісааку Бабелю. Тривалість: 2.5 години.  Шалохмунес, “граница гефілте фіш” , Талмуд Тора и сиротський притулок Бродського, брата того самого “цукрового короля”, про якого кажуть “Сахар Бродского” – про це на єкскурсії. Вартість : 350 гривень з персони. Запис за телефоном, вайбер, телеграм обов”язково.  097 511 76 25
  • Anastasia Jasna (Рішельєвська, 6 (біля будинку Нацбанку України)). Перші навчальні заклади Одеси. На екскурсії ви дізнаєтеся: Як розпочиналася освіта в Одесі: – розглянемо початок становлення освітньої системи від перших навчальних закладів початку XIX століття, дізнаєтеся, як і чому Одеса стала важливим освітнім центром. Де розташовувалися перші навчальні заклади -визначимо місця, де було відкрито перші школи, розглянемо, як організовували і чому навчали одеських дітей,  Хто були перші вчителі міста – познайомимося з видатними педагогами першої половини ХІХ століття, дізнаємося про їх передові ідеї та методики навчання, • Вплив дюка де Рішельє на освітню систему – дослідимо, як діяльність дюка де Рішельє сприяла відкриттю та розвитку елітних навчальних закладів в Одесі – і ще багато всього. Ця екскурсія стане унікальною можливістю заглибитися в історію освіти Одеси та розкрити цікаві факти що вплинули на освітній ландшафт міста.Вартість -350 грн з персони. Попередня реєстрація обов’язкова за тел 0932518109 або 0934830404 viber, особисті повідомлення месенджеру ФБ. Екскурсію проводить Олена Ліненко (11.00).  
  •  «Архітектура Одеси» Околицями Дюка (провулок Чайковського, 18).  Цікаві куточки та архітектурні скарби Приморського бульвару, провулків Чайковського та Воронцовського (16.00). Квитки  до 350 ₴.  Частина коштів з прогулянки піде на підтримку реставраційної майстерні «Тисячі дверей». Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли до збирати групу.  Хто проводить прогулянку? Дмитро Шаматажи — співзасновник історичного проєкту «Архітектура Одеси» з 2008-го вивчає архітектуру міста, розповідає про неї на архпрогулянках і в публікаціях.  На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400
  • ДЕ ЙДЕМО? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід  (Приморський бульвар – біля Дюка). Кулінарна Одеса. Друзі! Представляємо Вашій увазі апетитну та соковиту екскурсію, на якій ви дізнаєтеся:  Що їли та пили у старій Одесі! Ми пройдемо з Вами рідним і добре відомим центром міста, але подивимося на нього зовсім іншими… голодними очима!  Неділя 1 вересня 11:00.  Початок: Приморський бульвар – біля Дюка.  Вартість (екскурсія + обід): 850 грн.  Тривалість: 3 години піша екскурсія + 1 година обід.  Обов’язковий запис за  телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp). 
  • ДЕ ЙДЕМО? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід  (Мечникова, 104 – біля кінотеатру “Родина“). Друзі! Раді представити Вашій увазі маршрут, що дійсно проходить краєм одеської історії! На цій прогулянці:  Ми поговоримо з вами про життя та смерть!  Дізнаємося, як організовувалась у нашому місті благодійність! Обходячи місто по краю ми обов’язково згадаємо про транспортне сполучення та про торгівлю!  Не обійдеться і без моторошних, кримінальних історій!  Побачимо старовинні артефакти минулого!  І дуже колоритні двори зустрінуться на нашому шляху!  Маршрут вулицями: Старопортофранківська – Мечникова – Преображенський парк – Водопровідна – Ватманський провулок – Вознесенський провулок.  Неділя 1 вересня 16:00.  Початок: у сквері перед кінотеатром “Родина” (вул. Мечникова, 104).  Вартiсть: 300 грн. – дорослі, 150 грн. – школярі. Довідки та запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).
  • Poncho Snack Art Bar (Грецька 26/28). 1 вересня (неділя) в Пончо Барі – Джазовий Перформанс від Георгія Кожухаря! На сцені Пончо бару – справжня легенда одеської музики! Відомий піаніст, викладач, захисник Одеси та просто неймовірна людина Георгій Кожухарь подарує нам вечір незабутнього джазу. Це більше, ніж просто концерт – це джазовий перформанс, де кожна нота дихає свободою, де музика говорить про те, що не передати словами. Початок о 20:00.
  • Мore Music Club (Пушкінська, 75) ÉNVOYS – це молодий український гурт, який експериментує з поєднанням інді-, альтернативного та класичного року, додаючи риси кінематографічності та епічності. Postkard – одеський інді-рок гурт з потужною енергетикою, драйвом і музичною експресією, та ліричними текстами про любов, війну і філософію буденності. Вхід — донейшн від 100 грн (частина піде на підтримку ЗСУ)
  • Одеська кірха – Лютеранська Церква Святого Павла (Новосельського, 68). Органні вечори у кірсі. Романтичні дуєти (18.00). Запрошення можна придбати за телефоном +380-63-507-29-64
  • Одеська обласна філармонія (Буніна, 15). Національний одеський філармонійний оркестр запрошує всіх на святкову музичну програму до Дня міста (18.00). Невмираюча класика Квитки на  Concert.ua.
  • Культурний центр Union (Троїцька, 43) запрошуємо вас на концерт української флейтистки-віртуоза Helèna та ансамблю Perfetto (19.00).Італійська музика класична і не тільки.
  • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 15).  1900-й (16.00). Квитки  в касі театру або на Concert.ua.
  • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Аліса в країні чудес. Балетна студія Антипової (12.00). Аїда (17.00) Квитки  на Concert.ua 
  • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Дванадцять стільців (18.00). Квитки на  Concert.ua.

На фото офорт Віктора Потеряйко «Одеса – моє місто рідне».

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *