Тайцзіцюань та «Архітектурні розслідування»

Тайцзіцюань

Ось і вересень підходить до кінця, а ми навіть і не підозрювали, що й він так швидко мине, правда? Ну ось вам трохи приємних подій, щоб втішиться, — Марія Галіна, Одеса Дейлі.

Готуємося

Цикл заходів до 195-річчя заснування  Одеської міської публічної бібліотеки (нині – Одеської національної наукової бібліотеки) та до Всеукраїнського дня бібліотек.

  • 23 – 30 вересня 2024 року в залах ОННБ (вул. Пастера,13) на вас чекають цікаві заходи:
  • 23 вересня, о 15.00 – презентація книжково-ілюстративної виставки «Екслібрис: мистецтво крізь віки». Місце проведення:  відділ рідкісних видань та рукописів ОННБ (2-й поверх)
  • 25 вересня, о 19.00 – ювілейне надвечір’я у бібліотеці з нагоди 195-річчя ОННБ
  • 27 вересня, 11.00 – 17.00 –  День відкритих дверей «Свято дитячої книжки». Місце проведення:  головний читальний зал ОННБ (1-й поверх)
  • 24, 26, 28-29 вересня, об 11.00; 13.00; 15.00 – захоплююча екскурсійна програма: оглядові та тематичні екскурсії старовинними залами бібліотеки
  • 30 вересня, о 15.00 – урочисте підбиття підсумків конкурсу читацьких відгуків «Книголюб – 2024». Нагородження переможців почесними дипломами, грошовими преміями та пам’ятними подарунками. Місце проведення:  відділ рідкісних видань та рукописів ОННБ (2 поверх).Додаткова інформація –  в анонсах на сайті бібліотеки. Заходи відбуватимуться у приміщеннях головного корпусу ОННБ (вул. Пастера, 13)

XII МIЖНАРОДНИЙ ОРГАННИЙ ФЕСТИВАЛЬ iм. ТЕОФIЛА РIХТЕРА. Фестиваль вiдбувається у примiщеннi євангелiчно-лютеранськоï церкви св. Павла (кiрха) за адресою: вул.Новосельського 68.

Розклад концертiв:

  • 22 вересня (недiля) о 18.00 Заслужена артистка Украïни ГАННА БУБНОВА (орган) м.Киïв. 
  • 29 вересня (недiля) о 18.00 БЕРНАР СТРУБЕР (орган), м.Страсбург, Францiя.
  • 6 жовтня (недiля) о 18.00 Заслужена артистка Украïни ОЛЕНА ЄРГIЄВА (скрипка), ВЕРОНIКА СТРУК (орган).
  • 13 жовтня (недiля) о 18.00 СТАНIСЛАВ КАЛIНIН (орган), м. Харкiв.
  • Ведуча концертiв лекторка-музикознавиця Одеськоï обласноï фiлармонiï iм. Д.Ойстраха ЕЛЬВIРА ПАЛАМАРЧУК. 
  • Запрошення можна придбати перед початком концертiв або забронювати за телефоном +38063 507 2964

Фестиваль «Дні єврейської культури» відбувається  по 22 вересня в Одесі. Цей захід присвячений багатій єврейській спадщині міста, відомого своїми талановитими письменниками, художниками, музикантами та науковцями. Протягом восьми днів учасники зможуть насолодитися театральними творчими вечорами, літературними читаннями, дискусіями, виставами та концертами, підготовленими єврейською спільнотою міста. Кожен мешканець і гість Одеси матиме унікальну можливість долучитися до святкування та поглибити своє розуміння єврейської культури. Програма фестивалю: тут. Участь в заходах тільки по реєстрації. Телефон для довідок 0 800 33 16 45. Заходи фестивалю відбудуться за підтримки: ЄКЦ «Бейт Гранд», The Joint, ЄСКЦ «Гілель», МЄОЦ «Мігдаль», БФ «Хесед Шаррей Ціон», ГО «Одеський центр дослідження Голокосту», Хабад Одеса, Проект Кешер в Україні, «Гід з тобою», ресторан «Дача» та Одеська міська рада.

21 вересня

22 вересня

YOGA SUMMER FEST 2024
19-23 вересня, Одеса. Приєднуйтесь до найкрупнішого міжнародного йога-фестивалю в Україні. Більш 100 кваліфікованих майстрів. Площа фестивалю 16 гектарів. Програма для здоров’я і розвитку; Творчі майстер-класи: арт-терапія, hand-made, жіночі кола; Здоровий відпочинок; Концертна програма; Мантроспіви, вокал, розкриття голосу; Танцювальна терапія – Extatic Dance; Чайні церемонії; Еко-ярмарок; Вегитаріанський фуд-корт; Подарунки і розіграши призів. Дати Фестивалю: 19-23 вересня 2024. Адреса: Одеса, Ботанічний сад ім. Мечнікова, Французський бульвар 48/50

21 вересня, субота

Сергій Леонідов на Тайцзіцюань та Цігун в Одесі (парк Перемоги). Заняття з традиційного Цигун та Тайцзицюань Чень. Проводить тренер викладач Одеської обласної федерації ушу – Сергій Леонідов. Заняття безкоштовне, запрошуються усі бажаючі (діти до 12 років у супроводі батьків) Початок тренування о 8:00. Група у Фейсбуці тут,  приєднуйтесь) Заняття проходитиме на галявині біля “Стоунхенджа” Якщо є питання – пишіть чи дзвоніть: 0503909516 Сергій У разі негоди заняття може бути перенесене або скасоване – подробиці будуть у групі (це заняття ми вже мабуть пропустили, але будуть наступного тижня).

Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О. В. Блещунова (Полльська, 19) До 21 вересня триває Виставка «Ламент Херсонщини» в Домі Блещунова. «Ламент Херсонщини» – повністю рукотворна книга, створена українськими та  естонськими художниками під час міжнародного україно-естонського проекту Lament of Kherson region. Цікаво, що від обкладинки до паперу використані середньовічні технології виробництва книги. Дванадцять українських митців під керівництвом Анатолія Лютюка (Естонія) зробили ілюстрації для цієї книги під час 10-денної резиденції в Таллінні. В книзі зібрані реальні історії сучасного Херсону від початку повномасштабної війни, часів окупації, звільнення, підриву Каховської ГЕС до щоденних обстрілів, які відбуваються прямо зараз.  Як зазначає куратор та митець проєкту Володимир Рейнхарт, для проєкту «Lament of Kherson region» важлива зв’язкова трансформація від культури середньовічного манускрипту, яка притаманна і нашій державі, до сучасного артбуку, яким по суті Ламент і є. При цьому пан Рейнхарт підкреслює, що технологія вироблення книги, звісно, осучаснена: «Та ж сама технологія створення черпаного паперу, прошивка та перепліт книги, дерев’яна обкладинка оздоблена металом, все те ж саме, що і в Середньовіччі, але трохи осучаснене». На відкритті ми також показали фільм «10 днів в Талліні, історія про Ламент Херсонщини» про артрезиденцію в Естонії.  Зазначимо, що книга «Ламент Херсонщини» буде зберігатись в Естонії до кінця війни, час від часу повертаючись в Україну на виставкові проєкти. Виставку можна побачити з четверга по неділю, робочі години: 11:00-17:00.

Всесвітній клуб одеситів (Маразліївська вулиця, 7). Шановні друзі! Запрошуємо вас 21 вересня о 16.00 до Всесвітнього клубу одеситів на презентацію книжки «Єврейська книга» та нових віршів Бориса Фабриканта.  Борис Фабрикант народився у Львові, закінчив Політехничний інститут. Живе в Англії. Має публікації: Хрещатик, Новий Журнал, Літеrrартура, Гостиная, Prosodia та ыншы. Сім поетичних книг. Благодійний внесок за бажанням. Чекаємо вас 21 вересня о 16.00.

  • Відділ краєзнавства Одеської національної наукової бібліотеки (Пастера, 13). 21 вересня о 16:00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться зустріч з педагогом, краєзнавцем і автором численних праць з історії Одеси Дмитром Ждановим, присвячена історії знаменитого Куяльницького курорту. Колись Куяльницький лиман був гирлом річки Великий Куяльник, яке згодом було затоплене водами Чорного моря. З XVI століття до 1930-х років тут активно видобували сіль. У 1833 році відомий лікар і вчений Ераст Андрієвський заснував на березі лиману курорт «Куяльник», що здобув славу завдяки своїм унікальним лікувальним грязям. Неподалік видобувають також цілющу мінеральну воду «Куяльник». Береги лиману вкриті різноманітною степовою рослинністю — близько 500 видів, з яких 17 занесено до Червоної книги України. Тут збереглися рідкісні ділянки ковилового степу, що стали домівкою для багатьох видів ссавців, птахів та плазунів. На жаль, нині Куяльницький лиман стрімко міліє і перебуває під загрозою зникнення. Існування лиману залежить від надходження прісної води з річок, зокрема з Великого Куяльнику, який зараз фактично вмирає. Десятки піщаних кар’єрів, штучні ставки та дамби спричинили зменшення водних ресурсів, що живлять лиман. На початку 2022 року лиман дістав статус національного природного парку, але війна зупинила всі процеси з його збереження, а ракетні обстріли завдають додаткової шкоди його унікальній екосистемі. Під час лекції Дмитро Жданов висвітлить ключові етапи історії Куяльницького курорту — від давніх часів та епохи Ераста Андрієвського до сьогодення, коли питання збереження Куяльника стоїть особливо гостро. Крім того, в рамках заходу буде представлено тематичну книжкову виставку з фондів Одеської національної наукової бібліотеки. Запрошуємо всіх охочих долучитися до лекції 21 вересня о 16.00 у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ (вул. Пастера, 13, 2-й поверх)!
  • Творчій простір «Діалоги» (Соборна, 2). Починаємо сезон лекцій 2024-2025 разом з Сергієм Котелко із циклу «Архітектурні розслідування». «У центрі міста, прямо навпроти Міської Думи, стоїть чудова будівля Англійського Клубу. На черговій лекції Сергія Котелка ми дізнаємось, коли і як виник клуб, чому він Англійська, і як проводили час члени Англійського клубу.  Нас чекає історія будівлі самого аристократичного Клубу старої Одеси. Відкладайте всі справи і швиденько до нас! 21.09.2024 о 17.00 починаємо. Організаційний внесок – 100 грн. Довідки 0504466346.
  • Виолетта Дидук. А в Одесі добре жити-2 Друга частина цієї екскурсії буде не менш насиченою.Мистецтво: українські мотиви в живописі Айвазовського і хто насправді є «батьком російського футуризму». Про лекції, диспути і вечорниці українців в Одесі початку двадцятого століття. Буремні роки української революції і одесити в урядах УНР. Взагалі, з біографій кожного героя цієї екскурсії могли б вийти топові серіали Нетфлікс. І ГОЛОВНЕ: Під час екскурсії ми завітаємо до Музею геноциду, який нещодавно відкрився в Одесі. Вас вразить не тільки тематика, але і сучасний підхід до облаштування музейного простору. 21.09.2024 об 10:00. Місце зустрічі: Софіївська, 34 (біля 12 відділення Нової пошти) Вартість: 400 гривень з особи. Обовʼязкова попередня реєстрація і передплата 100 гривень. +380678845642 
  • Де йдемо? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. Ми починаємо двосерійну прогулянку дивовижною вулицею, на якій донині збереглося дуже багато цікавих архітектурних перлин, що зберігає унікальну колекцію життєвих байок, знаменитих особистостей, що проживали і народжені тут же, уламків минулого у вигляді різних артефактів і багато іншого. Так побачте – Базарна вулиця! Живі, справжні дворики, унікальне житло 19-го та 20-го століть, оформлення фасадів, дворів та парадних – те, що збереглося, але ви це навряд чи помічали! Субота 21 вересня 15:30!  Зустріч: вул. Базарна, 1 (не під голубами)). Тривалість: 3 години. Вартiсть: 300 грн. – дорослі, 150 грн. – школярі.  Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp) 
  • «Архітектура Одеси»  На захопливій прогулянці з проєктом «Архітектура Одеси» ви дізнаєтеся історію вулиці Троїцької. На цій вулиці розташовані будинки різних періодів модерну — до яких ми навідаємося в гості та насолодимося їхньою автентичною красою. Прогулянка буде насиченою та цікавою! Місце зустрічі Троїцька, 1 (на розі з Маразліївською), 16.00, квитки до 350 ₴. Частина коштів з прогулянки піде на підтримку реставраційної майстерні «Тисячі дверей». Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли до збирати групу. Хто проводить прогулянку Дмитро Шаматажи — співзасновник історичного проєкту «Архітектура Одеси».  На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400
  • Тамара Литвякова. в 12.00  “МИСТЕЦТВО ЖИТИ НА МАЛІЙ АРНАУТСЬКІЙ”. СТАРТ: Привокзальна площа біля Макдональдса.  ФІНІШ : початок Успенскої вулиці. Старовинні вулиці: Пантелеймонівська, Гімназична, Мала Арнаутська, Леонтовича , Успенська. В кінці екскурсії буде одна з самих гарних парадних Одеси з вражаючими і невідомими для вас історіями.  І це далеко не все. Оплата 350 гривень з персони.  Запис за телефоном, вайбер, телеграм обов’язкова.  097 511 7625. Вайбер, телеграм.
  •  Corvin. Пиво&Виски – Крепкая Пара (Ланжеронівська, 17). На цей раз ми спробуємо 12 льотки з бочок з-під хересу. Це будуть як знакові та дуже популярні віскі, так і відомі у вужчих колах: Balvenie 12 y.o. Double Wood Macallan 12 y.o. Double Cask; GlenAllachie 12 y.o.; Glengoyne 12 y.o; Dalmore 12 y.o.; Tamdhu 12 y.o.; Сплативши заздалегідь дегустація коштуватиме – 1050 грн., у день дегустації – 1300 грн. Дегустаційна порція віскі — 20 мл. Чекаємо на Вас вже цієї суботи, 21 вересня о 17:00! Бронюйте участь за телефоном +38 073 404 38 95 або реєструйтесь на дегустацію за посиланням: тут 
  • Лямпа – дегустаційна зала українського вина сейчас с Инной Микуцкой  (пр-т Українських героїв (колишній Олександрівський), 4). Одеса-Херсон – зв’язок крізь сторіччя. день міста Херсон в Одесі. 21 вересня о 16:00 запрошую Вас відсвяткувати день мого рідного міста Херсон разом зі мною в Лямпі Дегустаційній. Поговоримо з Вами що спільного й чим відрізняються Херсон та Одеса. Які любовні історіі пов’язали ці два міста. Дізнаємось як і коли святкували День міста в різні часи. Просто піднімемо келих (й не один) за чудові міста – герої Херсон та Одесу у гарній компаніі. Традиційно буде дегустація вин півдня України, легкі закуски та чудовий настрій,який Вам гарантує Інна Микуцька, херсонка, тепер одеситка.  Чекаємо Вас за адресою: пр. Українських Героїв, 4 . Дегустаційна зала Лямпа Вартість участі – 400 гр Попередня реєстрація за телефоном+380673582788 ( Telegram, Viber, WhatsApp ), передплата 200 гр Можна писати в особисті в месенджерах.

Одеський планетарій (Планетарій розташований на території Астрономічної обсерваторії у парку ім. Тараса Шевченка). 14 вересня, у суботу о 17:00 та 19:00 17:00 та 19:00 запрошуємо дітей та дорослих на щосуботню програму присвячену дню Осіннього рівнодення!!! В програмі: ⠀ У космічному лекторії: СКАРБИ ВСЕСВІТУ! ЕКЗОТИЧНІ ОБ’ЄКТИ І МІРАЖІ ВІДКРИТІ КОСМІЧНИМИ ТЕЛЕСКОПАМИ. Подорож зоряним небом та у часі на куполі планетарію, знайомство з сузір’ями, зірками, сонячною системою, перегляд повно купольного фільму. Екскурсія галереєю астрономічної обсерваторії та космічними експонатами. Екскурсія на старовинний телескоп «КУК» астрономічної обсерваторії. Спостереження Сонця в світлу частину доби і зірок та Місяця після заходу Сонця, за ясної погоди. Довідки та запис в інстаграмі чи за тел.: +380983287011 вайбер; +380930056187 (з 9:00 до 19:00). Вартість відвідування заходу: 150 грн – дорослі 100 грн – діти. Для відвідування заходу потрібен попередній запис! Ми працюємо за будь яких умов, цілий рік!

  • Silvia Ter-Gabrielyan и English meetings  am happy to announce that we are meeting at the Kinza restaurant on Deribasovskaya Street 31 at 5 PM this Saturday. The table is reserved under the name Silvia. Come in a good mood and bring board games if you have them. We will play, chat about various topics, enjoy delicious Georgian cuisine, and then go dancing. I look forward to seeing everyone who wants to join us
  • Уроки англійської у Veterans Hub Odesa для ветеранів, військових та членів їхніх сімей . З 15:00 до 19:00 працюють дві групи з вивчення англійської. Перша група для початківців – навчання проходять у понеділок о 18:00. Друга група для рівня А1-А2 – заняття відбуваються щосуботи о 13:00. Викладає англійську Світлана Lite Point. Де: уточнюйте за телефоном Контакти: (093) 000-39-79 
  • Movie nights in Odesa. Saturday 21st of September. Are you ready to become a player? In real life, no VR sh*t! Meet Michael Douglas as a one who wants to play in the movie The game. We’re waiting for you at the library on 13 Pastera str. Be aware that our Thursday meeting will take place on 79 Kanatna str.  Feel free to ask any question. 

Hillel Odesa / Гілель Одеса и Платформа сучасного танцю (Преображенська, 11) Запрошуємо на показ відеотанцю та розмову з митцями «Говори тілом/Let the Body Speak», який об’єднає найкращих представниць українського сучасного танцю та театру.  21 вересня о 18:00.  Donation на твій розсуд.  Реєстрація обов’язкова за посиланням — тут. В програмі: Показ короткометражного відеотанцю (short screen dance), робіт, створених українськими хореографами після 24 лютого 2024 року;  Artist talk із запрошеними хореографками, режисерами та митцями про актуальний контекст українського сучасного танцю; Дискусія про важливість створення спільнот та виклики, що супроводжують їх розвиток за участі представників ЄСКЦ «Гілель». Галина Джикаєва — відома режисерка театру, засновниця Post Play Театру в Києві та художня керівниця театру «Лютий/Lutyi» в Одесі. Галина спеціалізується на постановках документального театру, зокрема, таких як «Сіра зона» і «Коли ми повернемось». Після анексії Криму переїхала до Києва, де заснувала свій театр, який фокусується на гострих соціальних темах. Її роботи занурюють глядача в реалії, що змушують переосмислити дійсність.  Ася Якубовська — професійна танцівниця та хореографка, авторка відеороботи «Біженка». Ася активно працює з рухом як інструментом для комунікації, навчаючи дорослих, як через тіло висловлювати свої думки та емоції. Олександра Литвин — перформерка, викладачка та дослідниця руху. На цей час проживає в Португалії. Її практика зосереджена на дослідженні меж між виконавцем та публікою, використанні гумору та експресії тіла. Олександра досліджує теми аутсайдерства, ментального здоров’я та вразливості через мистецькі практики та викладання. Ця програма надасть унікальну можливість для обміну досвідом, ідеями та натхненням між митцями та глядачами, розширюючи межі сприйняття українського сучасного танцю та культури. Проєкт «Говори тілом/Let the Body Speak» ініційований Платформою сучасного танцю за підтримки Українського Культурного Фонду, підтримує діяльність українських танцівників та хореографів з 2022 року. Захід пройде в рамках фестивалю «Дні Єврейської Культури». Додаткова інформація за телефоном 0 800 33 16 45.

  • Ботанічний сад Одеського національного університету та KGroup Music Art Promo. Подаруйте собі вечір класичної музики просто неба. Неймовірний дует віолончелі та флейти- лауреати міжнародних конкурсів та резиденти чимала міжнародних мистецьких проектів – маестро Артем Калуцький (віолончель) та Ганна Суханова (флейта) на сходах особняка-дачі Папудова в самому серці БотСада відтворять для вас магію музики старовинних майстрів. Нагадуємо, що музичний арт-еко-проект LIVE AT BOTANIC – МУЗИКА ДЛЯ ЛЮДЕЙ ТА РОСЛИН є благодійним та спрямований на підтримку людей, рослин та БотСаду після обстрілу рф. Вхід за попередньою реєстрацією. Забронювати місце +38(067) 418 10 72 або реєструйтеся за посиланням тут. Також квиток до концерта ви можете отримати в об мін на допомогу, долучившись особисто на пару годин до догляда за рослинами і територією ботсаду.
  • Museum art club (Старобазарный сквер 5). Чекаємо на вихідні та йдемо на класний концерт, класних і найживіших гуртів у найживішому клубі. Sound Back SVITANOK  Коли: 21 вересня (СУБОТА). Вхід: 100 uah (18:00). Бронь столиків: 0994985881 
  • Poncho Snack Art Bar (Грецька 26\28)   21 вересня – сольний концерт MICHKOVSKYI у Пончо барі!Цей вечір запам’ятається надовго, адже Іван Мічковський – талановитий рок-виконавець і гітарист, підготував для вас найкращі свої пісні та унікальні обробки улюблених хітів. В його музиці живе енергія, яка змушує забути про все та зануритися в глибокий світ ритму і мелодії. Кожен виступ Івана – це вибух емоцій та незабутніх моментів.  Початок о 20:00. Поспішайте забронювати місця, адже цей вечір обіцяє бути по-справжньому атмосферним і музично насиченим.
  • Мore Music Club (ex.Пушкінська, 75)   Movement X. Ми придумали цей фестиваль десять років тому, з іншою назвою, але з палаючою жадобою пошуку нового, нестерпно живого. Того, що звучить попри все і надихається тим самим. Осінь 2014 та осінь 2024 відрізняє немало, але головне, що всі ці роки не зупинялася ідея цього руху. Хай так і буде в майбутньому. 2 дні, 2 різнопланові лайнапи, 10 кращих і нових гуртів незалежної сцени, 10 років ідеї та фестивалю Movement! Vol.1, 21 вересня, 18:00: Horizon Resonances, аналогова електроніка, вперше на сцені Doctor Bugg (Київ), нойз, електроніка, спокен ворд  sucilna_nevdacha.exe (Київ), бекрум-поп, електронний інді-фолк Casa Ukrania, неофолк, фолктроніка Ace of swords, дарк-фолк, перше шоу. Більше деталей – трохи згодом.
  • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3) Ніч у Венеції (18.00). Квитки на  Concert.ua.
  • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). 8 люблячих жінок (18.00). Квитки  на Concert.ua.
  • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). «Перлини світового балету» Красива програма з одноактних балетів Пуні, Обера, Вебера, Понк’єллі – це зібрання музичних історій, які знайшли своє вираження в танці. (17.00). Квитки на Concert.ua
  • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). «Інтерв’ю з відьмами» – яскрава нетривіальна постановка для любителів чорної комедії. Учасники вистави називають це «театром на межі театру». Обов’язково подивіться!  Три відьми розповідають глядачеві історії, кожна з яких має власну театральну стилістику — мюзикл, ляльковий та драматичний театр, театр-об’єкт, пластичний театр. Вистава для тих, хто не боїться руйнувати стереотипи, говорити про те, про що прийнято мовчати, заглядати під маски, випробовувати на міцність власні моральні підвалини… Можна сказати, що це вистава жахів… Та все ж комедія. Чорна комедія. Театр на межі театру. Квитки  на Concert.ua.
  • Театр на Чайній (Отонівський провулок, 2) Старі (18.00). Квитки  на  Concert.ua.
  • Beit Grand (Єврейський культурний центр) (Ніжинська 77/79). Молдаванське поріддя (18.00). Квитки на  Concert.ua.
  • Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23) Ромео і Джульєтта. Комедія (18.00). Квитки на  Concert.ua.

22 вересня, неділя

Дім вчених (Сабанєєв мост, 4). З 12.00 до 21.00.  Екскурсія «Плітки та таємниці палацу Одеської Попелюшки. Ольга Потєхіна розповість про одеський Будинок Вчених, який постраждав після ракетної атаки в липні 2023 року. На глядачів чекають: цікаві факти з життя одеської аристократії, таємниці та інтриги палацу, музичне привітання у виконанні гіда, романтичні історії про кохання, пристрасть та меценатство. Відвідувачі дізнаються: чому одеські Товсті відрізняються від своїх родичів, як прачка із кріпаків стала частиною аристократії, чому цей палац називають будинком «одеської Попелюшки», які таємниці пов’язані з музикою, архітектурою та мистецтвом палацу. Програма балу: 12:00 – відкриття дверей Будинку Вчених; 13:00 – урочиста екскурсія історичними залами; 14:30 – святковий фуршет та фотозони; 15:00 – початок музично-танцювальної програми; 17:00 – виступи Vogue-танцюристів; 19:00 – поезія; 20:00 – відкриття інтриг та оголошення Діамантової пари сезону; 21:00 – закриття заходу. В основній програмі: ексклюзивні музичні виступи, танцювальні номери, дегустація страв та напоїв, оголошення Діамантової пари сезону. КОЛИ: 22 вересня з 12:00 до 21:00. 

“Обрати ідеальне вбрання – це мистецтво. Вікторіанський стиль передбачає елегантність та вишуканість. Дами можуть обрати сукні з корсетами та пишними спідницями, а панове – костюми з жилетами та високими комірами. Не забувайте про аксесуари – рукавички, капелюшки, прикраси. Сучасні елементи можуть бути включені, але не повинні відволікати від основної теми. ВАРТІСТЬ: вхідний квиток на екскурсію – 300 гривень, повна програма – 2 000 гривень Квитки на  Concert.ua.

БФ “Тримай” (Парк М.Твена, сцена біля кінотеатру). Цей день – шанс попіклуватись про тих, хто потребує нашої допомоги. Йдучи на День підтримки, візьміть із собою корм, засоби гігієни і все, що може допомогти тим, хто не може самостійно забезпечити себе. Нагальні потреби: корми, ошийники, повідці, пелюшки, м’ясні консерви, обробки, вет. препарати, одяг, миски, інші аксесуари тощо.Зробімо разом світ кращим для кожної лапки та кожного хвостика! Неділя, 22.09, 14:00-18:00.

БФ “Тримай” (Парк М.Твена, сцена біля кінотеатру) «Танцюймо, бо незламні».  Майстер-клас з автентичних українських танців у межах 87-го дня підтримки  Студія старовинного танцю “Міжсвіття” пропонує подивитися, як танцюємо ми, і потанцювати разом з нами. Якщо ви вмієте й любите танцювати, це буде приємна нагода згадати. Якщо ви ніколи не танцювали і навіть не мріяли, саме час спробувати й навчитися! В програмі декілька показових танців і багато майстер класів з автентичних українських танців під улюблені старовинні й сучасні хіти.  КОЛИ? 22 вересня 14:00-17:00 Вхiд вільний.

Дитяча бібліотека 40 (Добровольського 148 А). Презентація дитячого часопису «Барабулька». Захід відвідають письменники спілки письменників України. Діти будуть мати можливість придбати журнал та отримати автографи. Голосні читання, ігри, вікторини та руханки, буде весело та цікаво! (11.00).

 Книгарня «Є» Одеса (Ковальська 59). Книжковий клуб у 13.00. Вхід вільний. 

ONFAM / Одеський національний художній музей (Софіївська, 5а). Незабаром ми закриваємо виставку Марґіт та Романа Сельських «Сонце Заходу / Sol Occidens» з колекції співкуратора Едуарда Димшиця, тож це чудова нагода відвідати лекцію-екскурсію нею від мистецтвознавиці Діани Клочко 22 вересня! Подружжя Сельських – це союз двох митців, які вчилися у Європі, а згодом жили і творили разом у Львові, перетворивши власну квартиру на творчий осередок. Разом з пані Діаною ми дізнаємося:  чим різняться твори чоловіка та дружини та чому; • про європейські тенденції в мистецтві Марґіт та Романа;  як вони зберегли свій самобутній почерк під тиском радянського режиму; про творчі експерименти у доробку митців. Коли: 22 вересня, 12:00Де: Софіївська, 5а/ Вартість: 150/75 ₴.

Зелений театр (вул. Маразліївська, 1Є)  Усвідомлена прогулянка — це проста і водночас ефективна практика для відпочинку, відновлення та натхнення. Не потрібно виїжджати далеко від міста, щоб побути наодинці з природою, відчути контакт із собою та заземлитися в теперішньому моменті. Разом з Іриною Рабінович ми познайомимось з тілесними та дихальними техніками у форматі гри-дослідження. Хто не встиг насолодитися майндфулнесом влітку — це ваша остання можливість приєднатися до цієї практики у сезоні. Пориньте у світ дослідження себе та візьміть із цього досвіду саме те, що актуально для вас.  Вартість: 300 грн. абонемент “практики та лекції” також діє на цю подію. Придбати квиток можна за посиланням: тут.

WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Федеріко Фелліні – відомий італійський режисер, сценарист, який став легендою світового кінематографу.Про світ режисера, ім’я якого стало синонімом італійського кінематографа, не можна сказати інакше як чудовий. Федеріко Фелліні – єдиний режисер у світі, який отримав п’ять «Оскарів», також він був неодноразово нагороджений Золотою пальмовою гілкою, Золотим Глобусом, Золотим левом Венеціанського фестивалю та інших. До його найбільш відомих фільмів відносяться: «Дорога», «Солодке життя», «Вісім з половиною», «Амаркорд», «Джинджер та Фред» та багато інших. Майже кожна картина Фелліні вважається класикою світового кінематографа, а сам режисер – його, винахідником нової кіномови. Автори циклу: Влaдимирова Наталія — театрознавець, кiнознавець та Куркаєв Сергiй — кінорежисер , продюсер, педагог (14:00). Квиток: 100 грн .  Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією).

  •  «Архітектура Одеси». На захопливій прогулянці з проєктом «Архітектура Одеси» ви дізнаєтеся історію вулиці Грецької. Дізнаємось історію будинків та їхніх власників, побачимо цікаві куточки та архітектурні скарби Грецької. Місце зустрічі: на розі Грецької та Преображенської, 38 (16.00). Квитки  до 350 ₴.  Частина коштів з прогулянки піде на підтримку реставраційної майстерні «Тисячі дверей». Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли до збирати групу.  Хто проводить прогулянку? Дмитро Шаматажи — співзасновник історичного проєкту «Архітектура Одеси» з 2008-го вивчає архітектуру міста, розповідає про неї на архпрогулянках і в публікаціях.  На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400
  • ДЕ ЙДЕМО? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. Дорогі одесити та гості нашого затишного, сонячного міста, з величезним задоволенням та трепетом представляємо Вам дивовижного інтересу та корисності екскурсію – «Студентськими тропами»!Це перша із циклу наукових прогулянок у всесвіті Одеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова. З цього моменту ви стаєте справжніми та повноправними дослідниками колосальної історії цього приголомшливого вишу, який є найбільшою навчальною структурою на півдні України. Неділя 22 вересня 11:00 !Зустріч: вул. Дворянська, 2 – біля головного входу до ОНУ ім. Мечникова.Вартiсть: 350 грн. – дорослі; 200 грн. – діти до 14 років. Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).
  • Євангелiчно-лютеранська церква св. Павла (кiрха) (Новосельського 68). Органні вечори у Кірсі. Радо запрошуємо Вас на концертXII мiжнародного органного фестивалю iм.Теофiла Рiхтера у Одеськiй кiрсi!  Заслужена артистка Украïни ГАННА БУБНОВА (орган)Валерія Колікова, сопрано (Киïв).  Запрошення можна придбати перед початком концерту або забронювати за телефоном  +38063 507 2964
  • Poncho Snack art bar (Gretska 26/28)  22 вересня – незабутній вечір з оригінальною програмою Святослава Лементарева “Piano Jazz” у Пончо барі! Якщо ви шукаєте справжнє музичне занурення, цей вечір точно для вас (20.00).
  • Мore Music Club (Італійська /ех-Пушкінська/,75) Dead Pink – альтернативний рок з Одеси з енергійним жіночим вокалом. Потужно буде відразу й до кінця! Думки Вголос – молодий одеський інді поп-панк гурт, перші авторські пісні та кращі хіти українського року. Також на нас чекає спеціальний сет від інді-рок-бенду Legs On. Початок о 19:00. Вхід – донейшн від 100 грн (частина піде на підтримку ЗСУ)
  • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Cavalleria Rusticana. Прем’єра в Одесі. Одеський оперний театр представляє видатну оперу П’єтро Масканьї «Сільська честь»! Робота, що прославила свого автора у світі та здобула найвищі музичні нагороди, щороку понад 700 разів ставиться на сценах театрів різних країн. (17.00) Квитки  на Concert.ua
  • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Дюймовонька (11.00). Квитки  на Concert.ua.
  • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Закат (18.00). Квитки  на Concert.ua.
  • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 15). Метод (16.00). Квитки  на Concert.ua 
  • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Ісус Хрістос – суперзірка (18.00). Квитки на  Concert.ua.
  • Театр на Чайній (Отонівський провулок, 2) Голвне коли (18.00). Квитки  на  Concert.ua.
  • Будинок Клоунів(Ольгіївська, 23). Моцарт і Сальєрі. Комедія (18.00) Квитки  на  Concert. 
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *