Об’єкт тижня: «Дядіна Квартира»

«Дядіна Квартира»

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва*.

Автор / First Line Group

Сім’я ресторанів і готелів First Line Group працює на ринку України вже 12 років. Її ідейний натхненник і засновник – Дмитро Запорожець, він же є й автором дизайну об’єктів мережі. Проєкти компанії працюють у Києві та Харкові. У Києві це – «Любимый Дядя», «ЖЗЛ», «Італійська Редакція 1», «Дядіна Квартира», у Харкові – «Наша Дача», «Готель 19», «Чехов», Gorcafe 1654, «Італійська Редакція 2». Кожен заклад має автентичний інтер’єр, проте між ними простежується чіткий взаємозв’язок.

«Дядіна Квартира»

Об’єкт / «Дядіна Квартира»

Ключовий посил проєкту «Дядіна Квартира» – розповісти історію компанії та повернутися до її джерел, це ніби уособлення місця, де «народились» «Дядя», «ЖЗЛ», ідеї та інші проєкти мережі. Кухня «Квартири» – це характер і колорит Середнього Сходу, місце зустрічі інгредієнтів і їх поєднань в авторському виконанні класичних страв Марокко, Ізраїлю, Іраку, Єгипту, Туреччини та Греції. Формат закладу передбачає проведення закритих заходів. Усі елементи ресторану «Дядіна Квартира» різні, проте вони естетично перетинаються між собою та з кожним із київських проєктів First Line Group.

«Дядіна Квартира»
Елементи ресторану «Дядіна Квартира» відображають різні епохи й країни, проте естетично перетинаються між собою.
«Дядіна Квартира»
В інтер’єрі використані фотографії української фотохудожниці Ксенії Каргіної, а також картини українського художника Андрія Гладкого.

В інтер’єрі «Дядіної Квартири» зібрані різноманітні артефакти з різних країн та епох: аутентичні буддійські письмена зі Шрі-Ланки, які писалися на дощечках; дзвін, піднятий із дна Індійського океану; статуя богині Лакшмі тощо. Дерев’яні стільці з кумбука й ебонового дерева привезені також зі Шрі-Ланки. В інтер’єрі багато антикварної порцеляни та посуду.

  • АДРЕСА: вул. Паньківська, 20 / м. Київ, 01033
  • ПЛОЩА: 200 м2
  • РІК: 2020
  • ДИЗАЙНЕР: Дмитро Запорожець
  • ФОТОГРАФ: Андрій Безуглов

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *