«Коріння та пилок»

М17 Sculpture Prize

З 17 грудня 2020 року до 21 лютого 2021 року у Центрі сучасного мистецтва М17 проходитиме виставка робіт номінантів першої в Україні професійної скульптурної премії  М17 Sculpture Prize.

Виставка продемонструє 12 творів молодих українських митців, проєкти яких були відібрані міжнародним експертним журі з-поміж 200 конкурсних пропозицій. Це — скульптури, світлові та медіаінсталяції, твори з кортену та кераміки, з використанням формаліну та живого моху, і не лише – розмаїття стилів, технік та матеріалів, але об’єднаних загальною тематикою.

«Коріння та пилок»
Андрій Кириченко

Тема Премії, що, відповідно, стала і темою виставки, – «Коріння та пилок». Подавачі мали порозмірковувати, чим у сучасному світі для суспільства і для них особисто є поняття «коріння». Де воно, коріння, у глобалізованому світі? Чи довговічне невкорінене? І де заховані точки опори, на які орієнтоване те мистецтво, що живе у часі, та його переживає?

«Коріння та пилок»
Богдан Локатир & Маргарита Журунова

М17 Sculpture Prize започаткована окремим дослідницьким напрямом Центру сучасного мистецтва М17.  До журі Премії залучено знавців тривимірного мистецтва з різних куточків світу – кураторку проєкту «Скульптурний парк Мюнстера» Маріанну Вагнер, голову кураторської програми Йоркширського скульптурного парку Хелен Фібі, незалежну кураторку та консультантку фонду Маріо Мерца Лізу Паролу. Ініціатива підтримана Фондом Андрія Адамовського – Adamovsky Foundation. 

Учасники виставки – номінанти на здобуття премії M17 Sculpture Prize: Михайло Алексеєнко, Василина Буряник, Катя Бучацька, Данило Галкін, Влад Голдаковський, Василь Грубляк, Марта Дяченко, Андрій Кириченко, Тарас Попович, Анна Тарадіна, Даниїл Шуміхін, а також творча група Богдан Локатир & Маргарита Журунова.

«Коріння та пилок»
Анна Тарадіна

Переможець, який отримає головну винагороду у розмірі 250 000 грн, буде обраний за результатами виставки й оголошений у лютому 2021 року.

Календар: 

  • 17 грудня 2020 року – відкриття виставки робіт номінантів M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen
  • 21 січня 2021 року – початок роботи Міжнародного форум Reforming the Space II
  • Лютий 2021 року – оголошення переможця Премії
  • 21 лютого 2021 року – закриття виставки робіт номінантів M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen та завершення роботи Міжнародного форума Reforming the Space II

Центр сучасного мистецтва М17 вул. Антоновича, 102-104  

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *