Два зимових концерти НАОНІ Оркестра 

НАОНІ Оркестра

«Різдвяне світло» — 15-го  та «Рок-хіти та саундтреки» — 27-го січня.

Спочатку перший концерт: поринути в атмосферу новорічних звуків музичної програми «Різдвяне світло» у виконанні унікального оркестра.

Найвідоміша новорічна музика з кінофільмів та мюзиклів у поєднанні з унікальним аранжуванням українських колядок і щедрівок наповнять світлими емоціями різдвяної містерії та подарують відчуття Свята, яке всім нам так необхідне зараз. Подаруйте собі та рідним чарівні миті з музикантами НАОНІ Оркестра, які створюють дива на музичних інструментах.

https://youtu.be/Ieu2ppvV_Yw

Наша боротьба іде і на культурному фронті – саме наші культурні коди роблять нас незламними. НАОНІ – це більше 40 унікальних українських музичних інструментів: бандури, цимбали, кобзи, скрипки, зозульки, свиріль, козобас, сурма, бугай, флояра, дримба та інші. Оркестр, історія якого починається 1969 року, зіграв понад 5000 концертів по всьому світу.

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті «Битва оркестрів», а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками української сцени, серед яких ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

  • Коли: 15 січня 2023
  • Де:  Будинок архітектора
  • Квитки від 390 грн

Другий концерт на сцені Будинку кіно, прозвучать найкращі світові рок-хіти та саундтреки в  аранжуванні НАОНІ Оркестра. Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно та з вогником виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 маловідомих і дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, тилинки та дримби.

https://youtu.be/znxHxX20-aI

Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями для відомих світових хітів та сучасних композицій: поп-музика, джаз, шедеври рок-музики. Звичайно, почесне місце у великому репертуарі оркестру НАОНІ займають твори українських композиторів.

За останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими.

Чому варто послухати відомі музичні рок-хіти та саундтреки в оригінальній інтерпретації НАОНІ?

  1. Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні
  2. Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів
  3. Феєричне виконання хітів та винятково живий звук
  • Придбати квитки тут
  • Коли:  27 січня 2023
  • Де:  Будинок кіно
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *