Шоу для архітекторів

Netflix

I не тільки: що дивитись на Netflix, якщо ви цікавитесь дизайном інтер’єрів та архітектурою. Рекомендує медіаменеджерка, авторка серії книг про дизайн в Україні Люсія Бондар

The World’s Most Extraordinary Homes 

Netflix

Багатосерійне шоу відповідає назві – воно демонструє найоригінальніші будинки у світі, які майстерно інтегровані талановитими архітекторами у неймовірні пейзажі. На фоні найбільш обговорюваного палацу останніх двох тижнів ще більше приходить усвідомлення, які архітектурні шедеври може створити ідея, творча думка та архітектурна майстерність професіоналів з одного боку, і смак та естетичне бачення замовника об’єкта з іншого. Серіал є особливо цікавим, оскільки один із його ведучих, Piers Taylor, архітектор, фокусується на будівлях із професійної точки зору, тоді як інша – Caroline Quentin, актриса, неймовірно емоційно та артистично захоплюється будівлями, що робить шоу цікавим навіть для непрофесіонала. Програма розповідає про весь спектр створення шедеврів: від всеосяжних архітектурних тем і складнощів будівельного процесу до невеликих, але значущих деталей декору. Шоу поєднує естетичну насолоду від неймовірної архітектури із захопливими пейзажами найкрасивіших місць на планеті. 

Grand Designs

Netflix

Grand Designs – британський серіал, 2 сезони якого демонструє Netflix. Перший сезон був представлений дизайнером і письменником Kevin McCloud ще у 1999 році, і з того часу було випущено понад 200 серій. Шоу демонструє власників будинків, які вирішили покинути свої середньостатистичні помешкання, переслідуючи більш амбіційні ідеї: незвичайні та часто складні архітектурні проєкти. Іноді це нове будівництво, іноді капітальна реновація, іноді переосмислення пам’ятника архітектури. Шоу демонструє всю подорож власників будинків від концепції до створення будинку мрії, хронікує всю драму багатомісячного процесу будівництва: взаємовідносини власників, увесь будівельний процес, взаємодії з підрядниками, технічні проблеми та фінансові виклики. І результат завжди справді грандіозний – кожен проєкт є абсолютно унікальним, вимагає виготовлення на замовлення багатьох елементів, які допомагають створити не просто помешкання, а витвір мистецтва. Цікаво й те, що герої безпосередньо беруть участь у будівельному процесі.

Interior Design Masters 

Netflix

Interior Design Masters – перший сезон реаліті-шоу, змагання, в якому беруть участь 10 амбіційних новачків дизайнерів інтер’єру з Великої Британії. Кожну серію вони отримують завдання переосмислити та видозмінити різні приміщення – магазини, ресторани, готельні номери чи демонстраційні будинки. Дизайнери отримують обмежений бюджет і час, натхненно змагаються, використовуючи свій особистий стиль і часто DIY-навички. Драматичності серіалу надають переконливі історії звичайних людей, які прагнуть до своєї мрії і протягом шоу ростуть професійно, наближаючись до мети стати майстрами у сфері дизайну інтер’єру. Переможець отримує контракт на дизайн лобі-бару в одному з найкращих лондонських готелів. Головна суддя шоу – колишня головна редакторка Elle Decoration Michelle Ogundehin, Bio наголошує на своїй сторінці в Instagram: «Навколишнє середовище так само важливо для вашого добробуту, як і хороша їжа та cпорт» (@michelleogundehin). 

Stay Here

Stay Here – американський реаліті-серіал на Netflix, присвячений перетворенням житла, яке власники здають у короткострокову оренду. Відома дизайнерка інтер’єрів Genevieve Gorder та експерт із нерухомості Peter Lorimer протягом восьми епізодів подорожують США та допомагають власникам нерухомості перетворити оренду на дійсно прибутковий бізнес. Сервіс Airbnb за останні 10 років надзвичайно вплинув на туристичну індустрію, давши змогу власникам нерухомості по всьому світу заробляти на короткостроковій оренді. Саме ефективній співпраці з такими сервісами, як Airbnb, навчають експерти шоу – вони змінюють інтер’єрні рішення об’єктів, щоб помешкання були більш функціональними та виглядали instagrammable, допомагають розробити правильний маркетинг, працювати із соцмережами та створювати найкращий гостьовий досвід. Один із найбільш вражаючих епізодів – DC Firehouse, в якому експерти здійснюють редизайн в історичній будівлі пожежної частини у Вашингтоні, перетвореної власником на житловий об’єкт.

Dream Home Makeover

Dream Home Makeover – реаліті-шоу, яке документує власників Studio McGee – подружжя Syd та Shea McGee, коли вони виконують завдання американських сімей із реновації житлових приміщень – з різними бюджетами, обсягами та викликами. Окрім демонстрації приголомшливих перетворень будівель і приміщень, Dream Home Makeover також залучає глядачів безпосередньо до сімейного життя McGee. Ідеальне американське подружжя з яскраво-білими посмішками – ідеальні діти, будинок, робота. Syd та Shea розпочали свій бізнес із дизайну інтер’єрів у 2014 році, і коли Shea почала демонструвати свої проєкти в Instagram, вони надзвичайно стрімко отримали широку популярність – знову сила соціальних медіа в дії. Studio McGee нині є однією з найвідоміших фірм у США, що займаються дизайном інтер’єру, а власне шоу на Netflix зробило їх популярними worldwide.

Возможно вам также понравится

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *