Одеса на межі серпня та вересня

Одеса

2 вересня в Одесі визначають день міста. Насправді на території нинішньої Одеси люди почали селитися ще в античні часи, а місто Хаджибей тут існувало якнайменше з початку п’ятнадцятого століття. Але назва Одеса вперше з’являється в написах  10 січня 1795 року; тобто дата народження нашої красуні суто умовна, але приємна – море та повітря ще тепле, а курортники зазвичай вирушають додому, залишаючи простір постійним мешканцям. Але цього року, як і минулого, обставини незвичайні. 

Тим не менш, Одеса залишається незламною й готова подарувати постійним мешканцям, тимчасовим вимушеним переселенцям та приїжджим гостям трохи свята, хоч, може, це буде свято з присмаком суворості.

Презентацію нової книжки «Скрипниківка»   Сергія Жадана, яка відбулася 29 вересня в Одеської обласної Філармонії ми, на жаль, прогавили. Але читачі та поцінювачі — ні.

31 серпня (четвер)

Бібліотека ім. Багрицького (вулиця Преображенська, 35А). Вчимо мову граючи. Що не так із Кайдашами?. По повісті І.С. Нечуй-Левицького «Кайдашева сім`я» (16.00). Вхід вільний.

Одеський театр опери та балету (пр. Чайковського, 1). Концерт Органної музики (18.00).  Квитки на сайті театру тут

Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Дж. Бок. Скрипаль на даху. Мюзикл на 2 дії (18.00). Квитки на сайті театру тут .

1 вересня (п’ятниця)

Одеський театр опери та балету (пр. Чайковського, 1). Трубадур (18.00).  Квитки на сайті театру тут

Всесвітній клуб одеситів (Маразлієвська, 7)Святковий концерт артистів Одеської обласної Філармонії ім. Д. Ойстраха, присвячений Дню народження Одеси (17.00) . Благодійний внесок за бажанням. 

2 вересня (субота)

Одеський театр опери та балету (пр. Чайковського, 1). Пітер Пен (12.00).  Баядерка (18.00). Квитки на сайті театру тут

ArtOdesa. Літній театр Міського саду. Олена Ксенофонтова. Одеса. У відображені реальності. Фотопроект (17.00). Вхід вільний. 

Одеський художній музей (Софіївська 5а). Відкриття виставки Михайло Реви «Дослідження зла» (17.00).

«Одеський музей Західного та Східного мистецтва (Грецька, 16, музейна локація Ragtime2.0). Артемізія Джентілескі. Послідовниця Караваджо.  Лекція (14.00). Квитки 100 гр. Для вимушених переселенців безкоштовно за попередньою реєстрацією.

Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Я. Барнич. Кохання січового стрільця. фолк-мюзикл на 2 дії (17.00). Квитки на сайті театру тут 

More Music Club (Пушкінська, 75). блек-метал концерт White Ward разом з AGRUSS, Labyrinthus Stellarum та Mortui Vultus (18.00). Кажуть, що квитки незабаром 😊.

Театр ім. Василька (Пастера, 15). «Театр в Укритті». Робота авторства Наталки Ворожбит «Саша, винеси сміття!» («історія одного воскресіння») (18.00). Квитків вже немає. 

3 вересня (неділя)

Одеський музей Західного та Східного мистецтва (Пушкінська 9). Поль Леруа. «Аман і Мордехай» (1884).  Лекція (15.00). Вхід 70 гр. Для вимушених переселенців безкоштовно за попередньою реєстрацією.

Одеський театр опери та балету (пр. Чайковського, 1). Дюймовонька (12.00).  Севільскький цирульник (17.00). Квитки на сайті театру тут

Атланти та каріатиди. Ті, які тримають. Екскурсія Nadiia Uzhevska. Місце зустрічі – біля входу в Пасаж, зі сторони Преображенської (10.00). Вартість 300 гр.

Культурний центр UNION  (Троїцька, 43). Jazz inside. Пісні старої Одеси (18.00). Від 300 гр.

Poncho Snack Art Bar(вул. Грецька 26/28). Сергій Головін та Архаік-етно-фольк гурт «Сонячне Сплетіння» представляють свою нову програму «На тій Стороні» (18.00). 

Театр ім. Василька (Пастера, 15). Театральний джаз. Концерт (18.00). Квитки до 350 гр. тиц 

Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). В. Ільїн, В. Лукашов. Брехуха.  Музична комедія на 2 дії за М. Мейо та М. Еннекеном (17.00). Квитки на сайті театру тут

Євангельська реформатська Пресвітеріанська церква (Пастера, 62). Найяскравіші фрагменти з всесвітньо відомих мюзиклів ХХ століття в органно-вокальному виконанні (16.00). Квитки від 160 гр. тут

З 1 по 3 вересня в Літній театр, Міський садOdesa Beer Festival представляє Перший Всеукраїнський Благодійний ярмарок виробників крафту «Спогади» (12.00-22.00). Вхід вільний.

Вважаю, що, оскільки в нас як-ніяк, міське свято, буде ще багато чого, про що ми вам розповімо одразу, як узнаємо.

Марія Галіна

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *