Об’єкт тижня: «Освіторія Хаб»

«Освіторія Хаб»

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва.

Автор / AVG Group

AVG Group – українська компанія у сфері архітектурного проєктування, комерційного та приватного дизайну, а також будівельного менеджменту. Вона була заснована у 2004 році Андрієм Войтко. Сферами діяльності AVG Group є різні сегменти ринку: житлова та комерційна нерухомість, бізнес- і торгово-розважальні центри, коворкінги, ресторанні, готельні та рекреаційні комплекси, приватні резиденції тощо. Концепції AVG Group знайшли втілення в інтер’єрах найбільших торгово-розважальних і бізнес-центрів столиці: БЦ «Леонардо», ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Blockbuster Mall, ТРЦ Smart Plaza Polytech, ТРЦ River Mall, головних офісах компаній «ДТЕК», «Фармак» і «Укрбуд». Компанія AVG Group виступала генеральним проєктувальником масштабних міських проєктів, зокрема реновації заводу «Арсенал» і ТРЦ Smart Plaza Obolon у Києві, хорватського готельного комплексу Nazario тощо. Проєкти компанії отримали нагороди престижних українських архітектурних конкурсів, неодноразово AVG Group визнавалась найкращою компанією року в галузі.

«Освіторія Хаб»
Дизайнерам важливо було ідентифікувати приналежність простору до проєкту
«Освіторія», тому в інтер’єрі проглядається символіка корпоративного стилю в найрізноманітніших проявах: айдентика у кольорах, формах, навігаційних елементах,
декорі тощо. Різноманіття функціональних зон уможливлює широкий спектр видів діяльності, передбачених в «Освіторія Хаб».

Об’єкт / «Освіторія Хаб»

У функціональному наповненні коворкінгу «Освіторія Хаб» дизайнери намагалися забезпечити можливість вибору різних сценаріїв роботи, тому там наявні «закриті» офіси, open space, невеликі ніші для усамітнення в тиші, місця для спілкування та зустрічей, проведення тренінгів і конференцій, дитяча кімната і, звісно ж, низка обслуговуючих приміщень. Концептологи та дизайнери AVG Group, спираючись на європейський досвід створення коворкінгів, запропонували функціональне й естетичне оформлення простору, здатне задовольнити найвибагливіші запити для навчання та спілкування.

  • АДРЕСА: вул. Московська, 2 /  м. Київ, 01010 / OSVITORIA HUB
  • ПЛОЩА: 1000 м2
  • РІК: 2019
  • ДИЗАЙНЕРИ: Владислав Бродовський, Олександр Примачок
  • ФОТОГРАФ: Роман Боаге

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *