Що робити?

СідіДомаДивись

Далі буде не питання «Хто винен?», а відпові: що читати, дивитися, слухати на карантині? Kyiv Daily оголошує компанію # СідіДомаДивись (читай, або слухай), радить директор театру «Актор» Слава Жила.

Карантин застав Театр «Актор» зненацька. Ми встигли відіграти останню виставу «Морфій» за Булгаковим, але вже наступного дня відмінили весь наш подальший репертуар та перенесли на літо та осінь всі гастролі, в тому числі в Польші та Фінляндії. Тож, відсутність можливості прокату наших вистав залишила «з носом» культурних громадян.
На допомогу прийшли всі свідомі театри світу та відкрили доступ до своїх архівних та діючих вистав. 

Хочу порадити в першу чергу дивитися німецький театр. Шаубюне в Франкфурті майже щодня викладають свої топові спектаклі: «Войцек», «Річард III», «Ворог народу» і тд. Я дивився ці вистави наживо, вони справляють незабутнє враження. Берлін ансамбле показував «Кавказьке крейдяне коло» за Брехтом.

Московські театри дають змогу переглянути Бутусовську «Чайку» від Сатирикону. Я просто обожнюю постановки Юрія Бутусова і його «Річард ІІІ» — це кохання назавжди. Також, з’явилась нагода переглянути багато гарного від Театру Вахтангова та Центру Мейєрхольда.

Але не слід забувати і про вітчизняні театри. В мережі існує проект Open theatre, який відзняв багато вистав київських театральних вершків, серед яких «Ведміть» та «Освідчення» за Чеховим від Театру «Актор».
Своїми силами ми запустили проект «Театр на винос», в якому проводимо зустрічі з акторами театру та започаткували вистави в прямому етері зі сторінок teatractor в соц мережах через zoom (унікальність в тому, що актори сидять на карантині по своїх домівках але бажання грати їх не полишає).
Обов’язкова до перегляду кіношно-театральна махрова класика: «Догвіль» Фон Трієра та «Репетиція оркестру» від Фелліні.

Не скучного всім карантину!

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *