Українська музика для світу 

Українська музика

Українська музика звучатиме по всьому світу як голос свободи, демократії та правди. Лятошинський-клуб ініціював збір та систематизацію партитур української музики.

Українські музиканти отримують багато запитів від колег з усього світу на виконання творів українських композиторів. У зв’язку з необхідністю протидії не лише військовій, але й інформаційній війні російської федерації проти України Лятошинський-клуб ініціював збір та систематизацію партитур української музики. Партнерами долучилися Ukrainian Live Classic та Український інститут. 

Засадничим принципом проєкту є його сталість та орієнтованість на постійну співпрацю з українськими й міжнародними партнерами задля поширення українського репертуару у світі, для чого й було засновано Лятошинський-клуб. Партитури та партії українських симфонічних, камерних, вокальних, сольних творів буде передано для вільного користування світовим диригентам, оркестрам та інституціям. Також Лятошинський-клуб формує для міжнародних партнерів українські програми для різних виконавських складів, аби оптимізувати організацію концертів.  

Закликаємо долучитися до цієї ініціативи виконавців, музикознавців та композиторів з метою збору нот та поширення цієї інформації. Просимо писати та надсилати партитури на електронну пошту співорганізаторкам проєкту від Лятошинський-клубу: 

Любов Морозова: liubov.morozova@kyivsymphony.com  

Анна Ставиченко: anna.stavychenko@kyivsymphony.com 

Лятошинський-клуб — це спільнота пасіонаріїв від культури та бізнесу, покликаних відкривати, примножувати та просувати українську музику на батьківщині і для всього світу. Ім’я Бориса Лятошинського — видатного композитора і класика української музики — зовсім не випадково позначає нашу спільноту. Його творчість та педагогічна діяльність стали головним імпульсом розвитку професійної музики у XX столітті. Навколо його постаті об’єднався гурток українських композиторів-шістдесятників “Київський авангард”, що, як і їхній вчитель, встановили художній і ціннісний орієнтир для сучасних і наступних композиторських генерацій. 

Ukrainian Live Classic — перший у світі мобільний додаток української класичної музики. Професійні та якісні записи у форматі аудіо та відео доступні на відстані одного дотику. 

Український інститут — це державна установа України, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном. Інститут заснований кабінетом міністрів України у 2017 році та належить до сфери управління МЗС України. Місією Українського інституту є зміцнення міжнародної і внутрішньої суб’єктності України засобами культурної дипломатії. Серед стратегічних цілей: покращення розуміння та впізнаваності України серед закордонних аудиторій, забезпечення сталого запиту на фахову взаємодію з Україною, посилення залученості України до актуальних світових культурних процесів, покращення розуміння та впізнаваності України серед закордонних аудиторій.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *