Плюс арт-терапія різних напрямків

арт-терапія

В неабияку спеку все, що не пішло на канікули, продовжує працювати. Зверніть увагу на події під відкритим небом, воно того варте. Чогось цього разу до речі багато арт-терапії різних напрямків, — з нами Марія Галіна, Одеса Дейлі.

6 липня

  • Museum of Odesa Modern Art та  WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Перша екскурсія виставкою «Теофіл Фраєрман та Олег Соколов. Засновник та Послідовник» вже в цю суботу! Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію від Семена Кантора, директора Музею сучасного мистецтва Одеси та координатора цього масштабного проєкту. Ця виставка присвячена двом видатним одеситам, які відіграли важливу роль в історії мистецтва міста. Завдяки нашій співпраці з численними музеями та приватними колекціонерами, на виставці ви побачите унікальні твори, що відображають творчий шлях митців.Під час екскурсії ви дізнаєтеся не лише про роботи, а й багато захоплюючих моментів з життя митців, взаємний вплив та спадок. Докладніше про виставку читайте на сайті:  тут.  За вартістю вхідного квитка в музей.
  • Past / Future / Art и ONFAM / Одеський національний художній музей (Софіївська, 5а).  Відеоінсталяція «Точка . Зору» режисерів Вадима Думеша та Дмитра Могіленця. Запрошуємо до перегляду та обговорення роботи за участі Вадима (17.00).  «Точка . Зору» — це документальний проєкт спільної творчості, у якому смартфони подорожують із Франції до України та назад: від людини до людини, від міста до міста, від однієї громади до іншої. Географія відеороботи охоплює Париж, Штутгарт, Краків, Київ, Харків та Донецьку область, де відбуваються бойові дії. Калейдоскоп облич і місць переплітається з контекстом війни в Україні. Прем’єра проєкту відбулася в 2023 році на щорічній виставці Panorama 25 в Національній студії сучасного мистецтва Le Fresnoy у місті Туркуен (Франція). Згодом відеоінсталяція була показана у Женеві та Парижі, а тепер автори презентують її в Україні. Відеоінсталяція була розроблена, аби запропонувати досвід перегляду відео одразу з двох камер смартфону. Один цикл триває 55 хвилин. Основним елементом трансляції є відеодиптих — накладення маленького монітора (відео «селфі») на велику проєкцію (відео «точка зору»), що інсценує співвідношення «портрету» і «пейзажу», активно вписуючи людину в середовище, до якого вона належить. Це подвійне звернення до погляду та уваги глядача створює імерсивний досвід перегляду. Історія про залученість та відстороненість стає надзвичайно актуальною в контексті війни в Україні. Артконсультантами проєкту виступили Джуліан Прево, художник і викладач Національної студії сучасного мистецтва Le Fresnoy (Франція), та Катерина Семенюк, кураторка платформи культури пам’яті Минуле / Майбутнє / Мистецтво (Україна). Робота створена у співпраці з Національною студією сучасного мистецтва Le Fresnoy. Вхід вільний.

Одеська національна наукова бібліотека (Пастера, 13). «Movie nights in the library» – перегляд кінофільмів англійською мовою з подальшим обговоренням. Початок о 14:00. Will wait for you at library on Pastera 13 at 2 pm. Заходи  відбуватимуться у відділі міжнародних проєктів ОННБ (вул. Пастера, 13). Contact: +380674858360 Fee: Donation and something for tea will be appreciated.   

  • Терапія з El Platova и Ell Leesiao Platova (Ботанічний сад, Французький бульвар, 48). Сад почуттів – подія для тих, кому не вистачає сил, енергії та легкого спіклкування з цікавими людьми. на кожну та кожного з нас впливає те що ми відчуваємо – смаки, звуки, вибрації, запахи, температура, положення тіла в просторі, дотики, те що ми бачимо, – тож ми готуємо легкі практики, які ви зможете повторити будь-де та відновити своє тіло та психіку. З 16.00 і до пізнього вечора всілякі приємні речі, але подробиць я не знаю, дивіться на сайті по посиланню.
  • Медитація в Одесі (Футуристів, 7 — колишній Маяковського). До Одеси з двома концертами приїжджає гурт Jatri – який співає мантричну музику, а також в аранжуванні музику Шрі Чінмоя. Гітара, скрипка, флейти забирають вас від проблем у світ спокою і радості!  У програмі: -6 липня о 17:00 музика Шрі Чінмоя в аранжуванні групи Jatri (скрипка, гітара, флейти) 7 липня о 17:00 спів стародавніх мантр (фісгармонія, синтезатор, барабан, флейти, гітара, скрипка). Два концерти на вихідні: у центрі міста (район міськ. Саду – провулок Маяковського 7, вхід у двір в арку) 
  • Yoga Studio Shangri La (Черноморского казачества 2) Открытый урок по игре на Happy Drum & Hang . Друзья, в эту субботу, 6 июля, приглашаем вас прикоснуться к волшебству, в буквальном смысле слова прикоснуться. Играя на «Волшебном барабане» Happy Drum вы почувствуете, как замедляется поток мыслей в голове, и внутренний диалог умолкает, уступая место, гармонии и умиротворению. На первом открытом уроке, мы познакомимся сразу с несколькими инструментами от студии Nova Drum и GenOmMusicStore и попробуем поиграть на каждом из них. Инструменты при желании можно приобрести, либо записаться на индивидуальные занятия. Начало урока в 17:00. Регистрация в телеграм.

Сергій Леонидов, Тайцзицюань і Цигун в Одесі (парк Перемоги).. Заняття з традиційного Цигун та Тайцзицюань Чень. Проводить тренер викладач Одеської обласної федерації ушу – Сергій Леонідов. Заняття безкоштовне, запрошуються усі бажаючі (діти до 12 років у супроводі батьків). Початок тренування о 8:00. Група у Фейсбуці тут приєднуйтесь). Заняття проходитиме на галявині біля «Стоунхенджа». Якщо є питання – пишіть чи дзвоніть: 0503909516 Сергій. У разі негоди заняття може бути перенесене або скасоване – подробиці будуть у групі.

  • Тамара Літвякова. “Така різна Молдаванка“. Початок : кінотеатр “Родина” (16.00).В якому ще районі міста може все так перетнутися: веселий одеський анекдот з сумом; благодійність , яка зародилася саме тут, з “воровськими” малинами; виробництво столичного масштабу , відзначене нагородами на Всесвітніх виставках, і відомі ” веселі” будинки на одній вулиці. Вартість: 350 гривень з персони.  Запис по телефону, в Вайбер, телеграм обов’язково  097 511 7625
  •  «Архітектура Одеси» На прогулянці за  лаштунками Оперного театру спустимося в підземні приміщення і дізнаємося, що заховано від очей глядачів. Заглянемо за завісу і дізнаємося, скільки поверхів біля сцени, побачимо пульт керування режисера і пройдемо лабіринтами коридорів, зазираючи у всі потаємні куточки. Відвідаємо сховище декорацій та костюмів, подивимося на себе у величезне дзеркало, дізнаємося про освітлення, опалення та систему вентиляції театру. Надихнемося і поглянемо на знаменитий театр під новим кутом. Хто проводить прогулянку: Катерина — проведе найцікавішими куточками театру і розповість про нього улюблені історії.  Квиток — 400 ₴. Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли дозбирати групу.  Місце зустрічі: біля головного входу до театру. На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400
  •  Архітектура Одеси —  історія найвідоміших вулиць Одеси, побачите цікаві дворики та архітектурні скарби Гоголя, частин Гаванної та Дерибасівської! Від Шахського палацу та Будинку з Атлантами ми прогуляємося вулицею Гоголя, зазирнемо в її мальовничі дворики і побачимо кілька цікавих під’їздів. Місце зустрічі: Гоголя, 2 (Шахський палац) (17.00).  Закінчення: біля костьолу на Гаванній. Хто проводить прогулянку? Дмитро Шаматажи — співзасновник історичного проєкту «Архітектура Одеси» з 2008-го вивчає архітектуру міста, розповідає про неї на архпрогулянках і в публікаціях. Квитки  до 350 ₴ Частина коштів з прогулянки піде на підтримку реставраційної майстерні «Тисячі дверей». Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли до збирати групу. На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400  
  • WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва( Пушкінська, 9). Мікалоюс Константінас Чюрльоніс -литовський художник і композитор (1875-1911). Чюрльоніс сприяв символізму та югендстилю, був представником періоду кінця XIX століття. Вінвважається одним із піонерів абстрактного модерну в Європі. За своє коротке життя Мікалоюс створив близько 400 музичних п’єс, 300 картин, а також безліч літературних творів, віршів. Більшість картин художника розміщені в М. К. Чюрльоніса Національному художньому музеї в Каунасі, Литва. Його праця вплинула на сучасну литовську культуру. Написав близько 300 творів, в дусі модерну і ар нуво що поєднують вплив символізму з елементами народного декоративно-прикладного мистецтва, цитатами і ремінісценціями з японської, єгипетської, індійської культур і прагнення до синтезу мистецтв і пошуків аналогій музики і образотворчого мистецтва. Останнє особливо виразно в таких творах, як «Соната сонця», «Соната весни», «Соната моря».  Лектор – Сергій Ільїн (14.00). Квиток: 100 грн. *Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією) Забронювати квитки можна в приватних повідомленнях
  • Одеський планетарій (Планетарій розташований на території Астрономічної обсерваторії у парку ім. Тараса Шевченка). 6 липня , у суботу о 17:30 та 20:00 запрошуємо дітей та дорослих на щосуботню програму  В програмі: ⠀У космічному лекторії: Подорож у фантастичний світ Сатурна – буревій в атмосфері. Велич кілець. Фонтани та моря на супутниках.  Подорож зоряним небом та у часі на куполі планетарію, знайомство з сузір’ями, зіркам, літнім трикутником, сонячною системою, перегляд повно купольного фільму.Екскурсія галереєю астрономічної обсерваторії та космічними експонатами. Екскурсія на старовинний телескоп «КУК» астрономічної обсерваторії. Спостереження Сонця в світлу частину доби і зірок після заходу Сонця, за ясної погоди. Довідки та запис в інстагра чи за тел.: +380983287011 вайбер; +380930056187 (з 9:00 до 19:00). Вартість відвідування заходу: 150 грн – дорослі 100 грн – діти. Для відвідування заходу потрібен попередній запис! Ми працюємо за будь яких умов, цілий рік!

Silvia Ter-Gabrielyan и English meetings. Хінкальня на Ланжероні. Join us this Saturday (16.00) at Lanzheron in Khinkalnaya for a get-together. Whether you’re up for a chat in English feel free to drop by. It’s a great chance to meet new friends, dive into interesting discussions, and have some fun with board games. Everyone’s invited, so don’t hesitate to come along.

  • KGroup Music Art Promo (Ботанічний сад, Французький бульвар, 50) (18.00). Віолончель та муза Baroque / Live at Botanic Fest – ваш ідельний суботній вечір 6-го липня!  Ця подія – творчий діалог між віолончелістом Артемом Калуцьким та ботанічним художником-акварелістом Надією Владовою, які застрінуться в просторі Live At Botanic вперше! «Music & Paint» – це концертний формат об’єднуючий аудіальне та візуальне мистецтва у захоплюючий перформанс. Ми станемо свідками поєднання старовинної музики німецьких майстрів єпохи барокко та сучасного живопису у реальному часі. Наприкінці події відбудеться благодійний АУКЦІОН відтвореної в синергії мистецької роботи. Нагадуємо, що музичний арт-еко-проект LIVE AT BOTANIC – МУЗИКА ДЛЯ ЛЮДЕЙ ТА РОСЛИН є благодійним та спрямований на підтримку людей, рослин та БотСаду після обстрілу рф. Вхід за попередньою реєстрацією – донейшн від 250 грн, в день події від 350, діти до 7 років та пенсіонери – 50%. Квиток до Ботанічного саду входить у вартість бронювання. Забронювати місце +38(067) 418 10 72 або реєструйтеся за посиланням тут.
  • Museum art club (Старобазарний сквер 5).   Вечір брудного року. На сцені: Двадцать Три, Стас Ленин & Alcohol Cries, Messer. Вхід: free donation. 18:00. Бронь столиків: 0955485363 
  • Poncho Snack Art Bar (Грецька 26\28)  запрошує на музичний вечір із гуртом “НАТХНЕННЯ”. Гурт поєднує у своїх виступах босанову португальською мовою, попмузику англійською та українською, а також авторські пісні. Їхня музика – це справжнє свято для душі, яке перенесе вас у світ мелодій та гармонії. Початок о 20:00. 
  • Мore Music Club (Пушкінська, 75)   Готуємо для вас щось нетипове для ММС, у дусі часів блекаутів – акустичний концерт при свічках. На сцену повертаються незрівнянні Generic Doom Band Name, тепер в акустичному форматі! Чекайте старі хіти, які вже ніхто не пам’ятає, в новому звучанні, яке ще ніхто не чув. Також вперше на сцені – The MMC’s, нова група, яка складена з видатних (або, принаймні, так вони самі себе називають) музикантів із More Music Club. Вони обіцяють принести вам не тільки музику, але й незабутні моменти, про які ви хотіли б забути. Початок о 19:00. Вхід – донейшн від 100 грн.
  • Театр музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Театр Франка. Конотопська відьма (16.00). Квитки на  Concert.ua (якщо є).
  • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Дон Паскуале (17.00) Квитки  на Concert.ua 
  • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2).  «Головне коли» (19.00). За реєстрацією та інфою сюди:  тиц
  • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Усі миши люблять сир  (11.00). Кайдашева сім’я (для дорослих)(17.00). Квитки  на Concert.ua 
  • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15). Пригоди слоненятки (16.00). Квитки  на Concert.ua.
  • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). 8 люблячих жінок (18.00). Квитки  на  Concert.ua. 
  • Будинок Клоунів(Ольгіївська, 23). Єврей та Еврідіка (18.00) Квитки  на  Concert.ua.
  • Театр малих комедій (Асташкіна, 1). Майже правдива історія, або сім нот для Ніколь. Квитки  на Concert.ua або в касі театру.

7 липня, неділя

Past / Future / Art и ONFAM / Одеський національний художній музей завітайте на кураторську екскурсію-розмову виставкою Алевтини Кахідзе «Тату, я в Одесі!» в Одеському національному художньому музеї. Кураторки проєкту Катерина Семенюк і Оксана Довгополова проведуть тур експозицією, до участі в якому запросили докторку філософських наук Наталію Кривду. Долучайтеся до полілогу в залах музею, щоб подивитися на виставку одночасно з декількох точок зору, — це буде інакший досвід, ніж традиційна екскурсія.  Наталія Кривда — докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, голова наглядової ради Українського культурного фонду, академічна директорка МВА-програм Единбурзької бізнес-школи в Україні.  У проєкті «Тату, я в Одесі!» Алевтина Кахідзе розповідає про вплив імперій на життя кількох поколінь її сім’ї протягом останнього століття — від Радянського Союзу до нинішньої російсько-української війни, а також розмірковує щодо питань деколонізації та долі України і Грузії через індивідуальний життєвий вибір членів родини. Виставка поєднує відеороботу «Все нормально?», зняту у співпраці з художником Романом Хімеєм, та створену спеціально для простору музею інсталяцію, що включає архівні фотографії, об’єкти з сімейної колекції, малюнки, гербарій.  Коли: 7 липня, 12:00.  Придбати квитки (150/75 ₴) можна у касі музею.

WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва  (Пушкінська, 9). Продовжуємо цикл лекцій. «Всесвітня історія кіно». Режисер театру і кіно Лукіно Вісконті став однією зі знакових фігур для італійського та світового мистецтва ХХ століття. Вісконті був засновником найдемократичнішої з кінотеч – неореалізму, але багато його фільмів схожі на оперне мистецтво з його надмірним естетизмом, щедрою мальовничістю і підвищеною емоційністю. Італієць, вихований французьким кіно, він часто звертався до сюжетів з зовсім іншої за духом австро-німецької культури. До його відомих картин відносяться: «Рокко та його брати», «Леопард», «Загибель богів», «Смерть у Венеції» та багато інших. Автори циклу: Влaдимирова Наталія — театрознавець, кiнознавець та Куркаєв Сергiй — кінорежисер , продюсер, педагог. (14:00). Квиток: 100 грн .  Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією).

  • Екскурсії по Одесі з Володимиром Чаплиним та Іриною Стопкевич. Дивовижний світ Одеських синагог.   Сьогодні я хочу запросити вас на екскурсію та познайомити з синагогами Одеси, в одну з яких ми навіть завітаємо. КОЛИ: 7 липня (неділя), 10.00. ДЕ ЗУСТРІЧ: Кут Рішельєвської та Єврейської вулиць (будівля Головної синагоги). ВАРТІСТЬ: 350 грн. ЗАПИС за телефонами: 096 332 7137 (Володимир), 099 743 2006 (Іра) 
  • Тамара Літвякова. Двори і околиці Дерибасівської” (10.30). Початок: Пасаж на ДерибасівськійФініш : Канава – Деволанівський спуск.    Туди ми спустимося дуже загадковим способом. Не думайте, не відкладайте)). Приходьте.  Оплата : 350 гривень. Запис по телефону ,вайбер, телеграм обов’язково. 097 511 7625
  • Виолетта Дидук. Буду вас знов просити розповсюдити інформацію і за можливості прийти саме на цю екскурсію. Бо в моїй команді будуть люди, які стали вимушеними одеситами у 2015 та 2022 роках. І вони дійсно дуже круті. «Одеські двори та їхні мешканці»-найпопулярніша міська екскурсія. Це-максимальне занурення у природню стихію мешканців міста. 7.07.24 о 17:00. Екскурсія пішохідна. Тривалість +-2,5 години. На маршруті окрім гіда гостей супроводжують професійний фотограф та аніматор. Для реєстрації пиши «хочу до двориків» у коментарі або в директ. Вартість: 600 гривень з особи. 
  •  «Архітектура Одеси»  Ви дізнаєтесь історію будинків та їхніх власників, побачите цікаві куточки та архітектурні скарби вулиці Ковальської, Каретного провулка та їх околиць.  Зустріч на Льва Толстого, 30 Квитки  до 350 ₴.  Частина коштів з прогулянки піде на підтримку реставраційної майстерні «Тисячі дверей». Повернення коштів або перенесення квитка на інший захід можливе лише за дві доби, щоб ми встигли до збирати групу.  Хто проводить прогулянку? Дмитро Шаматажи — співзасновник історичного проєкту «Архітектура Одеси» з 2008-го вивчає архітектуру міста, розповідає про неї на архпрогулянках і в публікаціях.  На запитання відповідає Катерина за номером: +380 63 1794 400
  • ДЕ ЙДЕМО? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. Кулінарна Одеса.  Приморський бульвар — біля Дюка (11.00).Представляємо Вашій увазі апетитну та соковиту екскурсію, на якій ви дізнаєтеся: Що їли та пили у старій Одесі!  Де і як це робили!  Найцікавіші ресторації та кухмістерські столи!  Меню та ціни! Веселі нотатки з дореволюційної преси! Де і що їли Пушкін, Гоголь та інші знамениті особистості!  На завершення Вас чекає смачний обід (одеська кухня)!  Ми пройдемо з Вами рідним і добре відомим центром міста, але подивимося на нього зовсім іншими… голодними очима!! Початок: Приморський бульвар – біля Дюка.  Вартість (екскурсія + обід): 850 грн.  Тривалість: 3 години піша екскурсія + 1 година обід.  Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp). 
  • ДЕ ЙДЕМО? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід (Французький бульвар, 85 – біля ресторану Дача,16:00). Воістину, сповнившись історичним походом у минуле і сьогодення Французького бульвару за перші дві частини, можна подумати, що вже далі нікуди і те, що ще не пройдено попереду, ніяк всередину вас уже не поміститься, а є куди, і поміститься. Тим більше, що третя (заключна) частина нашого історичного походу в минуле та сьогодення Французького бульвару буде компактнішою. Поясню, що на вас чекає:  Вся територія санаторію «Чкаловський» – від ресторану «Дача» та до виходу!  Власне, яким було життя будівлі та території, які займає сьогодні ресторан!  Якою була дача Григорія Григоровича Маразлі та що від неї залишилося!  Обов’язковий запис за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).

Хеві Ментал (Зелений театр, вул. Маразліївська, 1Е).  (19.00). Гумористично-терапевтичне шоу «Хеві Ментал» – це шоу для тих, хто хоче покращити своє ментальне здоровʼя. Глядачі анонімно задають питання, психотерапевтка намагається дати на них відповідь, комік підтримує всіх жартами (але ні в якому разі не знецінює проблему). Кожне шоу – нова тема. Тема цього заходу – «Відстоювання власних кордонів». Психіатриня, психотерапевтка – Тетяна Іорж. Комік – Кирило Осадчий.  Локація – Зелений театр. від 349 грн.

  • Poncho Snack Art Bar (Грецька 26/28). Запрошуємо вас на захоплюючий вечір імпровізаційного джазу з талановитим Святославом Лементаревим за роялем. Початок о 20:00.
  • Євангелiчно-лютеранська церква Св.Павла (кiрха) (Новосельського 68). Запрошуємо Вас насолодитись лiтнiм вечором разом з нами!! (18.00).  Лауреат мiжнародних конкурсiв, органiстка євангелiчно-лютеранськоï церкви св. Павла, концертмейстер Одеського Нацiонального театру опери та балету ВЕРОНIКА СТРУК (орган), Лауреат мiжнародних конкурсiв, запрошена солiстка європейських театрiв, артистка театру опери та балету Марiя Бiєшу (Кишинев, Молдова) АНАСТАСIЯ БЛОХА (сопрано), Струнний квартет ГАРМОНIÏ СВIТУ.Ведуча концерту лектор-музикознавиця Одеськоï обласноï фiлармонiï iм. Д.Ойстраха ЕЛЬВIРА ПАЛАМАРЧУК. Запрошення можна придбати перед початком концерту або забронювати за телефоном +38063 507 2964
  • Одеський обласний театр ляльок (Пастера, 15).Мій сусід динозавр  (11.00).
  • Будинок Клоунів (Ольгіївська, 23) Одеський подкідиш (18.00). Квитки на Concert.ua 
  • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Служниця-пані (12.00). Аїда (17.00). Квитки на Concert.ua
  • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Вій (18.00). Квитки  на Concert.ua
  • Одеський театр юного глядача (вул. Грецька, 48а). Увага, ведмідь! (11.00). Лісова пісня (17.00). Квитки на Concert.ua або в касі театру.
  • Театральна лабораторія «Воля» (Садова, 13). Пекло, чистилище, рай (18.30). 
  • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2).  «Старі»  (18.00). За реєстрацією та інфою сюди:  тиц.
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *