«Aquamen: Andromeda» + 9 невідомих

«Aquamen: Andromeda»

Видавництво Vivat підписало контракт із компанією коміксів DC Comics! Вже у 2024 році вийде перший тайтл – «Aquamen: Andromeda». Всього у 2024 році видавництво Vivat планує видати  10 коміксів DC, назви 9 з яких поки не розголошує. 

Київ Дейлі попросив прокоментувати цю новину знайомого чудового підлітка, який знає про комікси все (це правда):

—  «Aquaman: Andromeda» – це океансько-космічний горор, написаний Рам Ві (автор Blue in Green, Venom, Swamp Thing) — Моторошна, екзистенційна історія про страх, життя і своє місце на землі захоплює, а океан виглядає як інший світ завдяки дивовижним ілюстраціям Крістіана Ворда (відомого за Thor, Black Bolt, та Batman: City of Madness, перша частина якого вже вийшла і я дуже реокмендую). «Андромеда» справді є перлиною DC Black Label, так само, як і «Wonder Woman Historia: The Amazons», вихід якого видавництво «Рідна Мова» обіцяє в грудні, що, без заперечень, є дуже добрими новинами для українськіх фанатів супергеройки. 

За словами генеральної директорки видавництва Vivat Юлії Орлової, видавництво обрало 10 тайтлів ще в березні і перемовини тривали майже 8 місяців. Лише кілька тижнів тому підписали угоду. 

DC обирає партнерів у різних країнах дуже ретельно, враховуючи репутацію компанії, якість друку книг, потенційно – їхніх коміксів, і багато інших факторів. 

Для мене видавати комікси DC в Україні – це high level, можливість зробити доступними для українських читачів світові бестселери, можливість змінювати український книжковий ринок. І я неймовірно тішуся, що нам це вдається”, – розповіла Юлія Орлова. 

DC Comics  — одна з найбільших і найуспішніших компаній, яка працює на американському ринку коміксів з 1934 року. Вона є видавничим відділом DC Entertainment Inc., що є дочірньою компанією Warner Bros. DC Comics випускає матеріали, пов’язані з такими відомими персонажами як Супермен, Бетмен, Диво Жінка, Флеш, Аквамен та інші герої Всесвіту DC. DC Comics займають близько 30% ринку коміксів в США.

Підлітка більш за все цікавить — яки ж ще комікси будуть перекладени. А вас?

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *