«Паперові тигри»

«Паперові тигри»

15 жовтня о 19.00 на сцені Kyiv Opera Theatre незалежне творче об’єднання baza.art people представить сучасні одноактні балети «Ми» та «Паперові тигри».

Обидва балети з часу прем’єрних показів пройшли шлях трансформацій і від того набули ще глибшого і тоншого звучання.

Прем’єра «ПАПЕРОВИХ ТИГРІВ»,  сучасного одноактного балету на музыку: Djivan Gasparyan, Nicolas Jaar, Lisa Gerrard & Patrick Cassidy, Nils Frahm & F.S.  Blumm, Jamin Winans, Ben Frost  відбулася 9.10.2019, проте за час свого існування вистава видозмінилася. 

 «Коли ви вдивляєтеся — вони зникають.

 Тому що це паперові тигри.

Не той, якого в човні немає взагалі,

але який на нас постійно

з загрозою пливе… »

Складно говорити про порожнечу відверто і прямо, особливо танцем. В силі особистих відчуттів та переживань народилися хореографія і сюжет, в якому кожен глядач буде мати можливість відчути і побачити свою особисту історію.

Вистава, як дзеркало, в якому тисячі наших найглибших відображень створюють те, що ми бачимо на сцені і з чим можемо познайомитися у собі, сидячи в глядацькій залі. 

Виконує: baza.dance group — танцювальна команда baza.art people, молоді танцівники, котрі вже два роки відвідують уроки від BAZA, учасники навчальних програм, поїздок, зйомок, проектів. 

«Паперові тигри»

«МИ», сучасний одноактний балет на музику Nils Frahm. Це історія двох людей, які загубилися в горах, але віднайшли себе.  «Після перемоги над простором залишається тільки «тут». Після перемоги над часом — лише «зараз».

Виконують: Бишева Єкатєріна та Водзянський Анатолій

Постановники Анатолій та Катерина Водзянські розповідають:

«МИ» — балет рівний, монотонний, як кроки життя, і від того сильний і інтригуючий.  Власне, ідея цього балету, виникла після випадку, коли ми самі загубилися в горах. Тривалий підйом, блукання в пошуках маршруту, внутрішня паніка під час грози  підняли на поверхню те, що захотілося просто танцювати. Що ми і зробили.

Цього разу замість Катерини Водзянської балет виконує учениця BAZA Єкатеріна Бишева. 

«Особисто мені, — говорить Катерина Водзянська, — стало  цікаво як ця історія буде оживати, проходячи крізь інші сердця та виконання, як я зможу передати те, що відчуваю і донести до танцівника причину народження кожного руху». 

Костюми для вистави разом з Катериною Водзянською реалізовувала  дизайнер Катерина Камоза. Кожна тканина підібрана не лише за кольорами гірскої породи, піску, землі, снігу, дерев та каміння, але тактильно і за своїм складом відповідає температурам, передає відчуття.

Можливо, це не так помітно з глядацької зали, але допомагає самим танцівникам кожного разу заново поринати у жар, холод як при підйомах та спусках.

Постійний туман на сцені, в‘язані, шерстяні та шкіряні речі. Куртки.  Імітація гори, шо підв’язана  вершиною донизу.. 

Усе це прямолінійно та поміж рядків підіймає важливі переживання. Після чого  — фінал і висновок. Свій для кожного.

  • Що: одноактні балети «Ми» та «Паперові тигри»
  • Коли: 15 жовтня о 19.00
  • Де: Kyiv Opera Theatre
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *