Об’єкт тижня: Creative States

Creative State of Arsenal

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва*.

Автор / Creative States

Мережа висококласних гнучких бізнес-просторів із повним спектром операційних сервісів. Ключовими резидентами мережі є інноваційні та технологічні компанії зі всього світу, великі корпорації, медійні агенції, світові бренди, стартапи, невеликі підприємства, фрилансери тощо. Creative States у 2019 році заснував Ілля Кенігштейн. Нині це чотири бізнес-простори – три у Києві та один у Дніпрі. Creative States – це цілодобовий п’ятизірковий «готель» для бізнесу, де зосереджені не тільки естетика, функціональність і затишок, але в тому числі й формат якісного способу роботи та життя.

Інтер’єр усіх просторів Creative States створюється власною командою дизайнерів. Світлові рішення, колористика, технології, дизайн, ергономіка – все це є втіленням накопиченого досвіду зі створення креативних офісних рішень під ключ.

Creative State of Arsenal

Об’єкт / Creative State of Arsenal

Creative State of Arsenal стала третьою за рахунком локацією мережі тематичних бізнес-просторів Creative States і найбільшою за масштабом. Вона займає окремий триповерховий корпус площею 4200 м2, розрахований на 700 робочих місць. У розпорядженні резидентів повністю обладнана та розвинена офісна інфраструктура. Creative State of Arsenal вміщує понад 70 офісних приміщень. Родзинкою простору стали двоповерхові бізнес-с’юти преміумкласу для топменеджменту компаній-орендарів. Дизайнери подбали й про людей, які працюють на фрилансі, розробивши для них hot-desk зону з нефіксованими робочими місцями. Creative State of Arsenal також пропонує 22 переговорні та скайп-кімнати з високим рівнем звукоізоляції, обладнані необхідною технікою, дитячі кімнати, спальні капсули тощо. Лаунж-зона легко трансформується в івент-хол. Компанія у кожній зі своїх локацій створює атмосферу окремого міста, і Creative State of Arsenal – це історія про Новий Орлеан.

  • АДРЕСА: вул. Московська, 8 / Київ, 01029 / Creative State of Arsenal
  • ПЛОЩА: 4200 м2
  • РІК: 2020
  • ДИЗАЙНЕРИ: Максим Татаренко, Анастасія Рабінович
  • ФОТОГРАФ: Андрій Максимов

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *