Об’єкт тижня: Creative States of Gulliver

Creative State of Gulliver

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва*.

Автор / Creative States

Мережа висококласних гнучких бізнес-просторів із повним спектром операційних сервісів. Ключовими резидентами мережі є інноваційні та технологічні компанії зі всього світу, великі корпорації, медійні агенції, світові бренди, стартапи, невеликі підприємства, фрилансери тощо. Creative States у 2019 році заснував Ілля Кенігштейн. Нині це чотири бізнес-простори – три у Києві та один у Дніпрі. Creative States – це цілодобовий п’ятизірковий «готель» для бізнесу, де зосереджені не тільки естетика, функціональність і затишок, але в тому числі й формат якісного способу роботи та життя.

Інтер’єр усіх просторів Creative States створюється власною командою дизайнерів. Світлові рішення, колористика, технології, дизайн, ергономіка – все це є втіленням накопиченого досвіду зі створення креативних офісних рішень під ключ.

Creative State of Gulliver

Об’єкт / Creative State of Gulliver

На дизайн коворкінгу Creative State of Gulliver вплинув стиль легендарних рок-клубів Лос-Анджелеса 80-х із деякими додатковими відтінками іронічного міланського стилю Мемфіс і футуризму: багато світла, кольорів, сміливих рішень і музичного декору. Це погляд із майбутнього на 1980-ті роки. Бізнес-простір складається з різних за розміром унікальних кабінетів, залів для нарад, скайп-кімнат і кухні з островом для кулінарних шоу. В самому серці бізнес-простору розташований зал із терасою, зручними диванами, панорамними вікнами, величезним баром і сценою. Залізнична лампа та фюзеляж над барною стійкою доповнюють загальну композицію центрального залу. Велика увага приділяється залам для нарад – всі вони виконані в індивідуальному стилі, з яскравими принтами та кольорами. У кожного своя назва: «Гаваї», «Малібу», Гараж»,«Санта-Моніка», «Назад у майбутнє». Найбільший із них – «Гараж» – перетворюється на невелику лекційну залу завдяки виготовленому на замовлення столу-трансформеру.

  • АДРЕСА: БЦ Gulliver, пл. Спортивна, 1А / Київ, 01001/ Creative State of Gulliver
  • ПЛОЩА: 2180 м2
  • РІК: 2019
  • ДИЗАЙНЕР: Анастасія Рабінович
  • ФОТОГРАФ: Дмитро Фролов

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *