Не нудний ЗОЖ вiд Рамзі

Гордон Рамзі

Нова книга Гордона Рамзі повністю присвячена рецептам здорового харчування, хоча раніше знаменитий шеф в цій темі не спеціалізувався. 

У передмові він ділиться історією написання книги — в певний момент набрав зайву вагу, з’явилися проблеми з самопочуттям, і все через важкий робочий графік разом з невпорядкованим харчуванням. У вступі шеф-суперстар розповідає про те, як прийшов до здорового харчування й фізичних навантажень і дає коротке визначення здорової дієти з точки зору сучасної дієтології.

«… Робота шеф-кухаря — це важка і виснажливу праця. Щоб витримати робочий день, нам часто доводиться перехоплювати на ходу те, що підвертається. А підвертається, як правило, будь-якого роду шкідлива їжа на зразок картопляних чіпсів і шоколадних батончиків.

Коли я працював в ресторані на Royal Hospital Road, я взагалі з кухні не виходив. При цьому всіх своїх підлеглих я регулярно відпускав на обід. А сам весь день задовольнявся їжею всухом’ятку. Пройшов якийсь час і зайві кілограми не змусили себе довго чекати. Одного разу я майже не втиснувся у свій кухарський кітель. Мене постійно долали сонливість і млявість.

У цій книзі ми не будемо обговорювати всілякі дієти. Я не буду втомлювати вас рекомендаціями, що потрібно їсти (а що не потрібно). І не буду закликати їсти тільки капустяний суп, або грейпфрути, або харчуватися як печерні люди.

Основна ідея моєї книги дуже проста — від того, що ви їсте, залежить те, наскільки добре працює ваш організм. Ще один важливий принцип: раціон харчування потрібно складати з урахуванням того, які цілі ви ставите перед собою зараз. …

І останнє: здорове харчування не повинно бути нудним і одноманітним.

Я, як-не-як, шеф-кухар. Для мене важливо, щоб їжа була не тільки корисною, але й смачною. Я хочу отримувати задоволення від їжі. Навіть коли готуюся до марафону, я не згоден кожен день їсти одне і те ж саме. Мене так нудьга здолає і мої смакові рецептори теж. Так, і відчувати себе обділеним в плані їжі я не готовий.»

Гордон Рамзі. Їжа для відмінної форми. Рецепти апетитних страв на кожен день / Gordon Ramsay’s Ultimate Fit Food / К.: «КМ-Букс».  2020, 288 ст.

Гордон Рамзі
Гордон Рамзі
Гордон Рамзі

Возможно вам также понравится

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *