«Лютий стиль», «Мова війни», «Кіно з Одеси»

«Лютий стиль»

«Ми обіцяли, що розповімо додатково про події цього вікенда, якщо буде щось цікаве додатково, — пише Марія Галіна з Одеси, —  Ось прийшов час виконувати обіцянку».

Що було:

Відкриття виставки одеських молодих художників «Лютий стиль. Укриття». Ідея – внутрішні образи, які виникають у людей в бомбосховищі; тут йдеться по те, що сама собою ситуація, яка змушує людей ховатися в укриття, гротескна і нелюдська; тобто цей проект з’явився під час війни і натхнений війною, але як тактично казав у вступної промові куратор Сергій Іллін, кожен має право на своє бачення. Отже, кожен сам може вирішити, чи вразив його/іі гротескний внутрішній світ митців, в якому струнка жіноча постать контрастує с брутальними звіроподібними чоловічими (дехто в заячих  вухах) на тлі здоровенної червоної зірки. Викладати на офіційних ресурсах оту радянську символіку мені щось не дуже до вподоби, тому треба було довго шукати ракурс без неї, може хтось з інший ризикне, але вважаю, ви нічого не втратили.

Але що справді було доречно – це освітлення в залі з інсталяцією, то гадаю, цю маленьку експозицію треба все ж вважати цікавою.

Що було:

Чергова експозиція постерів воєнного часу, якою опікується на Книжці (Єврейська, 49) Владимир Умма. Це вже стало традицією, а традиції під час війни це дуже важливо і варто уваги. Цього разу на нас чекає цикл принтів від Ave Libertatemaveamor. До наступної п’ятниці ми ще маємо нагоду її подивитися

Що буде:

Чергова кураторська екскурсія в Одеському художньому музею циклом «Мови війни». 19 серпня (субота).  Валерій Коршунов, куратор виставки Костянтина Зоркіна «Захисний шар»; 20 серпня (неділя)  Кирил Ліпатов, куратор виставок Артема Гумілевського «Велетень», Дмитра Ерліха «Органічні залишки колишнього світу», Владислава Кришовського «Молоко, полин та мед», Володимира Семківа «Радість» та Альбіни Ялози «Вівтар Небесного Війська». 

Де: Софіївська, 5а. Вартість: 150/75 гр.

В арт-просторі ресторану «В Ажурі» 20 серпня (неділя) планується міні-кінофест «Кіно з Одеси», присвячений Одеському кінофестивалю. Подія відбувається за підтримкою Одеської кіностудії .  Відвідувачам обіцяють покази короткометражних фільмів,  виступи митців та продюсерів з Одеської кіностудії, а також присутність Василя Баркова, продюсера та режисера українсько-болгарського фільму «Край ріки».  Відвідувачів чекає дегустація бессарабських вин та приємні сюрпризи. Бронювання столиків заздалегідь . Вхід 200 гр. (донати на добрі справи). (початок – 18.00).

Де: В’ячеслава Чорновола, 4.

Трішки далі:

22 серпня (вівторок). Дім Блещунова (вул. Польська, 19). Відкриття виставки: «Щоденник війни. Марісель і Панна Кота рятують культурну спадщину» (16.00)

Марія Галіна

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *