День прапора у Бучі: арт-майстерня для всієї сім’ї

День прапора у Бучі

Національний будинок музики та «Пласт» запрошують разом відзначити День Державного прапора!

23 серпня на базі Пластового вишкільного центру у Бучі за підтримки Українського культурного фонду відбудеться перша арт-майстерня з проєкту «Буча: Арт-Майстерня для пластунів». 

Разом з друзями і батьками діти зможуть прослухати патріотичний лекторій, проявити свою креативність на творчій майстерці, приєднатися до благодійної акції, а також взяти участь у захопливому музичному концерті-практикумі поруч з відомими українськими виконавцями, хором та оркестром.

Кураторка проєкту Ганна Пліш: Арт-майстерня – це креативний простір, де через різні форми ми торкаємося актуальних тем буття українців сьогодні. Серед них – героїчна боротьба наших воїнів, патріотичний дух і віра в перемогу, культура волонтерства, повага до власної історії та культури, охорона та відновлення довкілля, надання допомоги та прояв гуманності.

Програма арт-майстерні:

  • 10.00 — Патріотичний лекторій «Історія українського прапора».
  • 11.00 — Творча майстерка «Оберіг»
  • 12.00 — Музичний практикум і концерт «Під покровом української пісні»

Учасники

  • Анжеліка Рудницька – співачка, телеведуча, громадська діячка та волонтерка
  • Ганна Пліш – дитяча психологиня, викладачка, авторка культурних проєктів для дітей.
  • Liatoshynskyi Capella Національного будинку музики
  • Максим Бережнюк – музикант-віртуоз, виконавець на традиційних духових інструментах, учасник гурту стародавньої музики «Хорея Козацька», лауреат Шевченківської премії (2023).
  • Денис Сагіров – співак, бандурист, артист ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України
  • Богдан Пліш – головний диригент Liatoshynskyi Capella, головний хормейстер Національної опери України імені Тараса Шевченка, культурний діяч

Наступні події в рамках проєкту «Буча: Арт-Майстерня для пластунів» відбудуться у вересні та жовтні: до Дня міста Бучі та Всесвітнього дня тварин відповідно. Детальна інформація про заходи буде з’являтися на офіційних ресурсах та сторінках Національного будинку музики і Пластового вишкільного центру у соцмережах.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *