Розмови, спогади, кіно, вистави

«Перевізник»

24 лютого с початку повномасштабної  війні сповниться два роки. Два роки тому наше життя радикально змінилося — не дивно, що значна частина подій цього тижня в Одесі присвячена саме цій гіркій даті, — пише Маря Галіна, Одеса Дейлі.

Виставки

Artodessa (ВолодимираМаяковського, 5А). Оптимістичний песимізм Євгена Голубенка – філософські роботи, наповнені іронією та смутком. Автор дивує і самою ідеєю, і її чудернацьким втіленням, реалізованими у живопису, об’єктах і колажах, представлених у проекті (17.00).

Суспільне

Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського (Троїцька 49/51) Регіональне управління Сил територіальної оборони «Південь» ЗС України напередодні другої річниці вторгнення рф на територію України пропонує всім охочим приєднатися до живої бесіди, де піде мова про:добровольців, які першими стали на захист країни в лавах новостворених Сил ТрО;захисників, які сьогодні боронять нашу землю у складі Сил ТрО;вшанування їх подвигу та збереження пам’яті (15.00).

Лекції, освіта, контексти

America House Odesa (Грецька, 1а). Цього разу буде просто космічна «Вільна Розмова». Не порушуємо традиції: розігріємося скоромовками, повторимо граматику, вчимо нову лексику! Пригадаємо українців-космонавтів.  Висловимося з приводу існування позаземних цивілізацій. Створимо фоторобот прибульця та розробимо послання Всесвіту! Зустріч модерує філологиня і популяризаторка української літератури Ірина Нечиталюк (18.30).  Участь — безкоштовна. Реєстрація за посиланням: тиц

Музика

 • Одеська обласна філармонія (Буніна, 15). Winter Sketches – музична програма у виконанні видатного джазового піаніста і композитора Олексія Петухова та камерного оркестру Одеської філармонії ім. Давида Ойстраха (18.00). Квитки  на Concert.ua.
 • More Music Club (Пушкінська, 75). Німецький гурт Doc Flippers, що грає сайкоделічний гаражний серф панк, завітає до України з благодійним туром. Самі чуваки називають свою музику acid country, хоча й важко описати їх звучання двома словами. Відчути цю кольорову палітру буде можливо 22 лютого в нашому More Music Club. Міцна підтримка від львівського сайкорокера 08:30, одеських пост хардкорщиків Floodlight та сайкобільщиків Strait Jacket (18.30). Вхід – донейшн від 200 попередньо, в день концерту – 250 грн (частина піде на підтримку ЗСУ).

Театри

 • Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Дванадцять стільців  (18.00). Квитки на  Concert.ua
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). «Собака» по п’єсі Валентина Красногорова (18.00). Квитки  на Concert.ua.  

Кіно

ONFAM / Одеський національний художній музей (Софіївська, 5а) иTakflix. Кінопоказ «Любов варта всього У роботах, створених після початку повномасштабного російського вторгнення, сучасні українські режисери і режисерки досліджують, як нова воєнна реальність вплітається в особисте життя та стосунки(18.30).. Вони пропонують звернути увагу на емоції та переживання людей, які продовжують кохати в умовах воєнного стану. Після перегляду відбудеться творча зустріч з авторами і авторками фільмів . Квитки тут.

Краєзнавство, екскурсії

Гід з авоською. Кавʼярня-музей «Стара Одеса (Красний провулок, 7а). Соло-мандрівки крізь століття». Одеса завжди приваблювала мандрівників. Вони долали тисячі кілометрів морем та суходолом, щоб потрапити сюди. А потім щедро ділились враженнями на сторінках своїх путівників. На чергових Одеських посиденьках ми дізнаємось, яку Одесу бачили мандрівники дев’ятнадцятого століття (18.00). Вартість участі у заході 300 гривень з особи. Обовʼязкова попередня реєстрація за номером +380678845642. Передплата 100 гривень з особи на карту ПриватБанку

Виставки

Культурний центр UNION (Троїцька вулиця, 43). Крізь біль до свого. Благодійна виставка фоторобіт журналістки Олени Соломонової на підтримку ЗСУ (17.00).

Контексти

Культурний центр UNION (Троїцька вулиця, 43). Лютий театр презентує документальну виставу «Стіни». Своїми виставами Лютий театр дає голос тим, хто хоче бути почутим, хто готовий поділитись своїм відчуттям бездомності. Як це – втратити дім, в якому пройшло щасливе мирне життя і жити з відчуттям, що немає даху над головою, навколо тільки стіни (18.00).

Книжки, читання

Бібліотека ім. Е. Багрицького. (Преображенська, 35а). Центр «ЯМаріуполь» разом з «Університетом третього віку» Приморського терцентру м.Одеса запрошують охочих приєднатися до заходу присвяченому даті повномасштабного вторгнення рф в Україну (10.00).  Перегляд і обговорення фільму маріупольського режисера Владислава Пʼятін-Пономаренка “Imagine war”,  виступ маріупольського хору «Мрія», виступ одеських бардів та ін…

Лекції, освіта

Творчій простір «Діалоги» (Соборн, 2). Авторський вечір Галини Скородумовоі.  «Щирість – це власне світло». Як можна швидко почати малювати у стилі NeuroAr (18.30). Прохання зареєструватися, вхід вільний.

Музика

 • Одеська обласна філармонія (Буніна, 15). Концент класичної музики. Боткевич, де Фалья, Хименес (18.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Всесвітній клуб одеситів  (Маразліївська, 7) Запрошує на Музичний квартирник “Гірше не буде”, який проводиться за підтримки ВКЮО (18.00). «Гірше не буде” – це відкритий мікрофон для музикантів! Виступайте за попередньою реєстрацією або просто слухайте.
 • More Music Club (Пушкінська, 75)“Поклик Звитяги” – це концертна програма гурту “Друже Музико”, яка оспівує найвищі чесноти українських героїв: мужність, самовідданість, готовність здолати перешкоди задля досягнення високої мети – Української Перемоги. Початок о 18.30. Вхід – донейшн від 200 грн на підтримку ЗСУ

Театри

 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2, стара назва – провулок Некрасова 2).   «Вихід» (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Жизель (17.00)  Квитки на  Concert.ua.
 • Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Золоте теля  (18.00). Квитки на  Concert.ua
 • Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С.Василька (Пастера 15). ПРЕМ’ЄРА «Перевізник»(18.00). Квитки на  Concert.ua 
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48) Приброркання нововливих (18.00). Квитки  на Concert.ua.  
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *