Perfectum продовжують Різдво

Perfectum

Свята закінчились, але так не хочеться із ними прощатись, душа прагне бодай ще хоч трохи пожити зі святковим настроєм, отим дитячим очікуванням дива. Аби ненадовго затримати святкову атмосферу чоловічий вокальний ансамбль Perfectum представить різдвяну програму у столичній філармонії. 

Perfectum – це шість чоловічих голосів: Анатолій Погребений (тенор), Володимир Кара (тенор), Олексій Греку (тенор), Станіслав Бадрак (баритон), Захар Палій (бас), Костянтин Мозговий (бас). Співають a cappella, тобто без інструментального супроводу. Як ансамбль, хлопці почали виступати від 2012 року. Хоча знають один одного досить давно, оскільки разом навчалися в київській консерваторії. Серед найуспішніших виступів ансамблю – концерти у Люблінській філармонії, на фестивалі Festiwal Trzech Kultur (Польща), в арт-галереї Hošek Contemporary (Німеччина) та ін.

Звичайно, цей колектив далеко не перший почав співати у такому форматі. В Україні патріархами в цьому напрямку можна вважати львівську формацію «Пікардійська терція», що виникла на початку 1990-х. За ними з’явилися такі чоловічі вокальні ансамблі, як ManSound, «Конкорд». Відрізняються вони не так манерою співу, як своїм репертуаром. Хтось пріоритетом ставить обробки народних пісень, хтось – джаз, хтось – авторську музику. В кожному разі, акапельний чоловічий спів – це насамперед красиво. 

Домінантою репертуару Perfectum є фольклор різних народів світу в оригінальних аранжуваннях (чимало аранжувань робить сам Станіслав Бадрак, керівник ансамблю). Втім, колектив співає також і класику, зокрема духовну музику, авторські пісні. 

У програмі філармонічного концерту, крім духовних творів, прозвучать колядки в авторських аранжуваннях, а також добре знані європейські різдвяні пісні (так звані carols) та гімни, такі як Silent night, White Christmas, We wish You a Merry Christmas та інші. Гості концерту – Оксана Нікітюк (сопрано) та струнний квартет Black Tie.

Текст: Олеся Найдюк

  • Що: Концерт чоловічного вокального ансамблю 
  • Коли: 22 січня, 19.00
  • Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2.


Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *