«Родинний альбом» Єжи Корновіча

«Родинний альбом»

Вперше в Україні пройде постановка сучасної опери «Родинний альбом» Єжи Корновіча, що написана для сопрано, контратенора, струнного оркестру та відеопроєкції у 2023 році. Вона перекладена українською ексклюзивно для проєкту. Автор лібрето — Міхал Русінек, переклад — Тетяна Коротун.

8 грудня премʼєра пройде у Національній філармонії України в Києві, 10 грудня — у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика. Серед виконавців відомі молоді музиканти та визнаний колектив: Анастасія Поважна, сопрано, Станіслав Цема, контратенор, Національний ансамбль солістів «Київська камерата», Наталія Стець, диригентка та Марина Рижова, режисерка.

З цієї нагоди виконавчий директор ансамблю Дмитро Таванець розповів деталі майбутньої події для KyivDaily:

«Родинний альбом» Єжи Корновіча

«Постановка опери «Родинний альбом» — унікальний проєкт-співпраця Національного ансамблю солістів «Київська камерата» та двох національних філармоній: Національної філармонії України, Київ та Львівської філармонії імені Мирослава Скорика.

Надзвичайно важливою подією є особистий приїзд пана Єжи Корновіча, знаного польського композитора на концертні постановки своєї опери у Києві та Львові, захоплює його підтримка України в найскладніші моменти для нашої країни.»

«Згадую візит пана Єжи в Київ в розпал Революції Гідності, продовжує Дмитро Таванець, в кінці грудня 2013 року, коли наш спільний творчий проєкт відбувався у Великому залі Національної музичної академії України, прямо в середині подій 2013-2014 років.

Гадаю, що ця опера є суголосною нашому часу, адже дає змогу осмислити історію кількох поколінь. Вона призначена не лише для дітей, а й батьків, бабусь і дідусів, тому що має в основі як політичні, так і культурні коди, що буде цікаво розшифрувати нам, дорослим. А попри те завдяки тонкій майстерній музичній мові оперу легко сприймати й слухати навіть найменшим вибагливим слухачам!»

  • Що: Прем’єра опери для дітей 
  • Коли: 8 грудня о 19:00
  • Де: Філармонія, Володимирський узвіз, 2, квитки
  • Трансляція зі Львова буде доступна під час премʼєри о 18:00 за посиланням 
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *