ЩукаРиба в «Атласі»

ЩукаРиба

13 січня в клубі Atlas фольклорний колектив ЩукаРиба, електронний музикант Bunht, гітарист Євген Пугачов та барабанщик Helldrummy вперше представлять свій новий різдвяний альбом «Що й святоє…». Частину  з продажу квитків організатори передадуть на ЗСУ.

«Що й святоє…» – альбом, пронизаний унікальним українським фольклором, знайденим в архівних джерелах, накладений на аранжування з використанням джазових мелодій та електронного звучання.

«Українська традиційна музика – це не застиглий у часі образ – вона формується вже зараз, через поєднання фольклорного звучання ЩукаРиби та сучасного бачення авангарду українського джазу та експериментальної музики», – учасниця гурту ЩукаРиба Ярина Сізик.

Альбом наразі можна послухати на стримінгових платформах, а також на Bandcamp. На останній платоформі, зокрема, можна придбати альбом та три додаткових акапельних та інструментальних версії, тим самим задонативши 100% від суми до благодійного фонду Shields Ukraine.

Окрім презентації нового альбому, артисти на події зіграють кілька колядок з тогорічних проєктів, а також заспівають акапельно. 

«Традиційно, на завершення зимових свят усі, хто ходив колядувати й щедрувати, збирались разом на заключне святкування – щоб підсумувати та провести розколяду. Тож і ЩукаРиба разом із друзями виконавцями хоче влаштувати свято музики із різдвяною атмосферою, відкриваючи для вас красу й естетику фольклорного співу у новому прочитанні», – учасник гурту ЩукаРиба Степан Андрущенко.

Наприкінці вечора, виступить із dj-сетом Chocollab, з яким ЩукаРиба мали чимало спільних виступів упродовж всього 2023 року.

Подія відбудеться за підтримки формації FUSION та лейблу сучасного українського джазу No Time For Swing


__________________________________________________________________
ЩукаРиба – молодіжний фольклорний гурт з Києва, створений у 2018 році. Учасники та учасниці колективу досліджують сучасний стан побудування фольклорної традиції, вивчають, збирають та відтворюють народнопісенний матеріал.

No Time For Swing – лейбл від команди київського ком’юніті FUSION, який ставить на меті популяризацію сучасного джазу та навколоджазових жанрів в Україні та світі. Першим релізом лейблу стала збірка джазових та електроджазових варіацій на українську народну музику – «Блакить».

АФІША – by Maria Oz

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *