Вільний

«Схід-Захід»

Вперше після звільнення Олег Сенцов завітав у театр, він прийшов у київський академічний театр «Актор» на виставу «Схід-Захід» режисерки Влади Бєлозоренко.  

Щоразу після завершення вистави актори виходили на сцену із табличками FreeSentsov. Цього разу ці листки зі сцени передали в зал у руки Сенцова.

Олег вчинив символічно — порвав їх та підкинув у повітря. Глядачі підтримали цей вчинок оплесками та вигуками «Браво!».

Олег Сенцов звернувся до трупи театру та глядачів із словами подяки: «Вдячний театру «Актор»  за акції підтримки. Навіть у Лабитнангах я знав про них. Мені надсилали фотографії та листи. Така підтримка для мене дуже важлива. Вдячний і всім іншим, хто влаштовував подібне в інших містах та місцях. Дякую вам. Ви свого домоглись!»

Актори театру зізнались — радіють звільненню Олега Сенцова, проте допоки в російському ув’язненні перебувають інші українці — долучатимуться і до інших акцій заради їх звільнення.

«Схід-Захід» — це п’ять п’єс, написаних підлітками в рамках соціального театрального проекту Class Act: Схід-Захід. Прем’єра відбулась у березні 2018 року. П’ять п’єс про життя, в яких і сльози, і сміх, і дитячий щирий погляд на реальність.

Дорослі актори — дитячі п’єси. Написані в країні, в якій йде жахлива (гібридна, окупаційна — обирайте) війна. Ці п’єси варто розглядати як дуже важливе промовляння травми.

Дорослі актори грають в дитячі п’єси так люто, як ніби захищають всі ці перші любови, не виникли дружби, будні майбутніх студентів, право на дитинство.

Ролі виконують:  Римма Зюбіна, Олеся Жураківська,  Віталій Ажнов, Аполлінарія Василина, Вікторія Муштей, Олександр Жила, Петро Русанєнко та Олена Олейникова.

  • Коли: наступна вистава —  25.11 0 19:00
  • Де: вул. Велика Житомирська, 40


Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *