Розбилося скло на телефоні? Де поремонтувати в Києві?

скло на телефоні

Прийнято вважати, що єдиний спосіб відремонтувати смартфон із пошкодженим склом – це встановити новий повноцінний дисплейний модуль, тобто екран, сенсорний шар та захисне скло. Цей спосіб, незважаючи на простоту реалізації, має один істотний недолік – вартість послуги може досягати 1/3 ціни нового пристрою. Самі екрани, які використовуються для ремонту, також найчастіше є неоригінальними, які не завжди мають належну якість.

Що таке відновлення дисплейного модуля?

Ремонт екрану, чи інакше відновлення – це спосіб, у якому замінюється лише пошкоджений елемент, тобто зовнішнє скло, що тріснуло, з сенсорним шаром. Тому основною умовою такого ремонту є справність матриці та інших елементів смартфона. Якщо всі умови виконані, замінити тачскрин на телефоні можуть тут

Розбилося скло на телефоні? Де поремонтувати в Києві?

Як відбувається ремонт?

Процес відновлення складається з кількох етапів і починається з поділу двох основних шарів – пошкодженого скла та екрану. Стандартні плоскі дисплеї відокремлюються механічно за допомогою молібденового дроту відповідної товщини, а у разі вигнутих екранів необхідно використовувати кріогенний сепаратор, тобто заморожування при дуже точно контрольованій температурі та відколювання клейового шару.

Дуже важливо ретельно видалити всі залишки битого скла та спеціального клею (OCA або LOCA), що скріплює окремі компоненти. Для цього використовується спеціальний розчинник. Потім спеціаліст з обслуговування знімає старий поляризатор дисплея за допомогою т.зв. гільйотини.

Після первинної підготовки модуль потрапляє в ламінарну камеру в знепилену зону, де знову очищається в стерильному середовищі з використанням відповідного розчину. На підготовлений дисплей наноситься новий поляризатор із шаром клею ОСА та нове сенсорне скло.

Останнім етапом є розміщення дисплейного модуля у спеціальну камеру — автоклав у якому за відповідної температури та тиску всі елементи остаточно з’єднуються між собою. Зазначена камера запобігає попаданню бульбашок повітря і утворення нерівностей між шарами, що склеюються.

Тестування

Після ремонту перевіряються всі функції пристрою. Найбільший акцент робиться на роботу тачскріна, а для тестування використовуються спеціальні ліцензійні програми або сервісний софт.

Заміна тачскрину, чому варто обирати саме цей спосіб?

Найбільшою перевагою цього є те, що у пристрої залишається оригінальний дисплей, встановлений виробником. Коли йдеться про якісні екрани, наприклад, AMOLED та Retina, то це має велике значення. Хоча сам процес здається складним, вартість такого ремонту становить близько 50% ціни заміни всього модуля дисплея.

Магазини AKS.ua

 • Вул. Ушинського 1
 • Вул. Довженко 1
 • Вул. Срібнокільська, 5Б
 • Пр-т. Степана Бандери 8
 • Пр-т Палладіна, 24
 • Вул. Попудренко, 90

Графік роботи кол-центру

 • Пн-Пт з 8:00 до 21:00
 • Сб з 9:00 до 20:00
 • Нд з 9:00 до 21:00
 • +38 (067) 803-03-03
 • remont@aks.ua
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *