23 листопада в Українському домі відбувся 2-й концерт з циклу «Звуки» – прем’єрного виконання Ансамблем 24 і солісткою й диригенткою Вікторією Вітренко відеоопери італійського композитора Фаусто Ромітеллі «Індекс металів».
Перша зустріч з творчою майстернею «Візантінославікою» відбувалася в Софії Київській рік тому – 17 листопада 2024 року. Цього року відбулася друга зустріч – 15 листопада, там само в Софії – місці української духовної сили.