Видавництво Vivat відкрило нову книгарню в центрі Києва

Vivat

Відкриття відбулося 2 жовтня за адресою: Петра Сагайдачного, 8. На гостей чекали безліч нових книжок, насичена програма та чимало приємних сюрпризів. 

Відвідувачі мали змогу подивитися виставку «Українська культура — щит нашої свободи». Експозиція робіт, які були створені після 24 лютого, 8-ми художників-ілюстраторів можна буде переглянути ще протягом тижня в книгарні. 

Під час публічної дискусії «Антиутопія зі сторінок, що втілилася в життя» на основі графічного роману «1984» Богдана Романцова, Ростислав Семків та Катерина Пітик обговорювали важливі питання щодо інтерпретації класичних романів в нових форматах; як комікси допомагають розкрити сенс літературних творів за допомогою візуальних технік; актуальність роману “1984” сьогодні на прикладі країн-сусідів та важливість розвитку напрямку графічних романів.

Vivat

Було чим зайнятися й малечі. Відома українська письменниця та казкарка Катерина Єгорушкіна провела авторські читання разом з художнім інтерактивом, а дитячий письменник Іван Андрусяк розповів історію написання книжки «Жерара-партизана» про морськосвинського детектива, який став хоробрим воякою з московськими зайдами.

За довільний донат усі охочі отримали своє книжкове передбачення на майбутнє від Світлани Тараторіної, шукали загублені сертифікати поміж книг, а також грали в  ексклюзивну настільну гру «Букмем», яку команда видавництва розробила спеціально для книголюбів.

Фінальною подією відкриття став перший книжковий стендап від Василя Байдака та Насті Зухвалої.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *