Об’єкт тижня: CHINA MA

YOD design lab

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва*

Автор / YOD design lab

Студія YOD design lab є учасником ринку дизайнерських послуг України з 2004 року. Наразі цю команду дизайнерів, архітекторів, конструкторів і керівників проєктів очолюють партнери Володимир Непийвода та Дмитро Бонеско. YOD design lab працює переважно у сфері комерційних інтер’єрів, розробляючи дизайн для готелів, ресторанів, кафе та барів. У портфоліо студії – понад 100 реалізованих проєктів в Україні та світі. YOD design lab є неодноразовим переможцем вітчизняних і міжнародних конкурсів. Наприклад, у 2016 році її проєкт ресторану EAST (Київ) й у 2019 році ресторан NĂM • Modern Vietnamese Cuisine (Київ) були відзначені у конкурсі Interior Design Competition від Міжнародної асоціації інтер’єрного дизайну (IIDA). У 2017 році проєкт Shade Burger (Полтава) переміг у категорії «Європейські ресторани» в Restaurant & Bar Design Awards, а в шорт-лист цього конкурсу в інші роки увійшли проєкти Spicy NoSpicy (Київ), NĂM • Modern Vietnamese Cuisine.

Ключовий артоб’єкт закладу – великий округлий LED-екран, де транслюється відеоряд з емоціями дівчини-азіатки. При вході в дімсамну розташований ай-стопер у вигляді медіатубусу, на ньому транслюються меседжі, задаючи загальну атмосферу закладу.

Об’єкт /  CHINA MA

CHINA MA – ресторан китайської кухні, акцент якого зроблений на страви, якими можна ділитися: sharing plates – основний гастрономічний принцип закладу. Простір розділений на два поверхи та розрахований на 95 посадкових місць. На першому поверсі відкрита кухня, адаптована для приготування фірмових страв, поряд розміщений бар. Оскільки ресторан розташований навпроти залізничного вокзалу, дизайнери передбачили зону для зберігання валіз, облаштували вбиральню для людей з обмеженими можливостями, а для матерів з маленькими дітьми – сповивальний столик. CHINA MA має азійський характер, тут панує жвава атмосфера китайських вулиць. Черпаючи натхнення з подорожей, автори помітили оригінальну естетику в хаосі телекомунікаційних дротів, характерних для вулиць Таїланду, Китаю, Японії, і втілили це в оздобленні ресторану.

YOD design lab
Стеля та стіни закладу покриті акустичним матеріалом.
  • АДРЕСА: вул. Георгія Кірпи, 5Б / м. Київ, 03035 / CHINA MA
  • ПЛОЩА: 195 м2
  • РІК: 2019
  • ФОТОГРАФ: Андрій Безуглов

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *