«Повернення»

«Повернення»

211STEPS: інтерактивний досвід на перетині віртуального і реального

Сьогодні ми онлайн 24/7, але ще ніколи люди не почували себе такими самотніми. Так, ми можемо бути на зв’язку із будь якої точки світу, без обмежень. Але чи достатньо лише цього? 

Кожне покоління приносить із собою нові потреби, продиктовані часом. Наше, тепер, хоче близької взаємодії, не випускаючи з рук гаджетів. Але соцмережі цьому не сприяють. Вони нас роз‘єднують, створюючи ілюзію близькості. У той час, як віртуальні, ігрові світи навпаки розкривають нові грані реальності, не заперечуючи її. Наступний етап комунікації та задоволення соціальних потреб — це не вихід з онлайну, або абсолютне занурення в нього. Майбутнє, яке вже поруч з нами, — це симбіоз. І, щоб будь яка людина на собі його відчула, створено додаток 211STEPS.

211STEPS існує як технологія та інтерактивне поле для гри у реальному житті. Для гри, яка стирає грані між віртуальним та фізичним світом. Її відмінність — повне занурення у процес, без зупинки життя назовні. Це абсолютно новий досвід, у якому звичне, пасивне, лінійне споживання контенту перетворюється на активну взаємодію — сюжету і глядача. Тут вперше в онлайні у людини з’являється сила вибору та сила впливу. Ви стаєте повноправним учасником історії і можете вирішувати, куди вона поведе далі. Така тісна особиста взаємодія з сюжетом впливає на глибину переживань і глядач проживає увесь спектр людських відчуттів. Із телефоном в руках.

Пережити цей досвід на собі можна вже зараз. На базі технології створено новий проект «Повернення», який складається з чотирьох аудіо-вистав. Креаторка проекту — Тамара Трунова — головна режисерка Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

«Повернення» — це віртуальні зустрічі з героями, які розказують вам про особисте, пережите, переосмислене і теперішнє життя, як результат довгого шляху. Це історії про повернення додому, до себе, до людяності, до свободи та віри. І в кожній з них глядач має можливість самостійно змінити хід подій, обравши варіант із запропонованих. Чому це важливо? Бо думка і вибір того, хто слухає, так само важлива, як і думка того, хто говорить.

Щоб послухати «Повернення», вам потрібно: 

  1. Скачати додаток 211STEPS
  2. Зареєструватися, використовуючи дані свого google або apple акаунту чи дані facebook.
  3. У списку аудіо-вистав знайти та обрати «Повернення до Гідності». 
  4. Перевірити, аби телефон і навушники, якщо вони бездротові, були достатньо заряджені — заряду має вистачити на годину використання в режимі прослуховування. 
  5. Переконатися у безперервному підключенні до інтернету.  
  6. Увімкнути на телефоні режим «Не турбувати», аби дзвінки та смс не відволікали від досвіду (але не переплутайте його з авіа режимом, у якому вимикається інтернет).
  7. Надіти навушники і запустити аудіо-виставу. 
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *