Лицар бандури

бандура

20 січня в арт-кубе «Кора» пройшов концерт Володимира Войта. Як це було розповідає один із ведучих шоу Максим Коломієць.

Володимир Войт, як на мене, це останній лицар бандури. Бандури навіть не як інструмента, а як явища. Як явища, що уособлює в собі все найукраїнськіше  українське. 

бандура

Абсолютний фанат свого інструменту, він мене вразив своєю людяною, відкритою, майже дитячою відданістю своїй справі. Справі пошуку для бандури її справжнього голосу. 

бандура

Послідовний та наполегливий, Володимир відшукував учнів одного з представників нашого розстріляного відродження — Гната Хоткевича, видатного бандуриста. Щоб дізнатися з перших вуст про, чи то рук, про принципи його викладання, гри. 

бандура

Володимир по всьому світі знаходив майстрів, поціновувачів, по крихтах збирав інформацію про історію, особливості, моделі інструменту. Саме тому слухати гру Володимира Войта для мне особливе задоволення. 

Лицар бандури

Особливе, бо через спілкування з ним я знаю як багато стоїть за кожним його рухом, кожним жестом, кожною нотою в його грі. Скільіки в них досвіду, знань, та палкого юнацького кохання до свого інструменту.

Лицар бандури

Нагадаємо, що Kora Late Night Show 

  • це перша в Україні серія онлайн-концертів сучасної академічної, електронної і експериментальної музики ініційована арт-кубом KORA її засновниками композиторами і музикантами Maxim Kolomiiets і Дмитром Радзецьким
  • в усіх глядачів буде можливість ставити запитання у прямому ефірі
  • проект благодійний, тож наша команда буде надзвичайно вдячна вашим благодійним внескам
  • технічна підтримка: Lamo Ukranie
  • концерт-стрім пройде з унікальною технологією бінаурального звуку, який дозволяє вам відчути ефект присутності в концертному залі, вмикайте і приєднуйтесь.

Гість KORA Late Night Show  номер 7 Саша Довгий, магнітні гуслі, noir melodic-noise, 23.01, початок о 17:00.

ФОТО: Алина Гармаш

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.