Чим Iзакая краще звичних суші-барів?

Virgin Izakaya Bar

13 листопада 2020 року в київському просторі A-Station відкрився новий заклад – бар всесвітньо відомого формату ізакая, Virgin Izakaya Bar. Ресторан входить до мережі Bulldozer Group.

Назва Virgin Izakaya Bar була обрана недарма. Ізакая – це різновид невеликих барів, поширений у Японії, де подають алкогольні напої та закуски. Ціни в таких закладах маленькі, столи спільні, меню складається зі страв, що швидко готуються. Взагалі, «ізакая» дослівно перекладається як «тусуватися у винному магазині». Традиція довгих застіль пішла звідти, де робили саке (японське вино). Так, люди приходили, щоб його спробувати, поспілкуватися один з одним. Поступово там почали виставляти столи та подавати закуски. 

Такі заклади також стали дуже поширені за кордоном. Важко уявити гастрономічну культуру великих світових столиць без формату ізакая. Настав час і Києву оцінити всі достоїнства такого бару.

Особливість ресторану Virgin Izakaya Bar – невеликі порції, й це не просто так. Меню закладу дає змогу гостю спробувати якомога більше позицій і докладно ознайомитися з азіатською кухнею. Варто зазначити, що кухарі ресторану готують для гостей на відкритій кухні. Традиційно в японських ізакая-барах п’ють пиво або саке. Virgin Izakaya Bar поповнив цей список авторськими коктейлями, лимонадом та місткою винною картою. 

Площа Virgin Izakaya Bar становить 300 м2, він розрахований на 130 посадочних місць. Дизайн-концепцію закладу розробила архітектурна та дизайн-студія YoDezeen. Завданням дизайнерів було максимальне збереження автентичних елементів будівлі колишнього заводу «Арсенал» з історією. 

Virgin Izakaya Bar

«Ми створили атмосферний, концептуально завершений простір із легкими ефектом брутальності. Цегляні стіни, грубе дерево, окислений метал, голий бетон на противагу до теплої приємної атмосфери, створеної за рахунок правильного акцентного світла й зелені», –  розповідає Артем Звєрєв, головний архітектор проєкту, співзасновник студії YoDezeen. 

У проєкті дизайнери використовували натуральні матеріали як частину дизайн-концепції простору. Стільниці виконані з натурального дерева, світильники з міді, сидіння та стільці з натуральної шкіри; метал і металева сітка виконують як функцію зонування простору, так і створюють декоративні елементи.

Де: A-Station (територія колишнього заводу  «Арсенал»), вул. Московська, 8

Коли: 12:00-22:00

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *