«Спочатку створив Бог небо і землю…»

Барух Берлінер

У Києві виконають симфонічну поєму «GENESIS. Сотворіння світу» ізраїльського вченого та композитора Баруха Берлінера, під читання народного артиста України Остапа Ступки.

Барух Берлінер — ізраїльський економіст. Барух Берлінер — ізраїльський композитор.  Ступінь з математики в Цюріхському університеті, лекції в провідних вузах світу. Одна сторона життя — розрахунки і цифри. Однак інша — музика, в якій композитор теж знаходить закономірності.

Автор світової поєми Барух Берлінер — відомий ізраїльський вчений, автор книг з економіки, який отримав ступінь з математики в Цюріхському університеті, викладає в Тель-Авівському університеті, читає лекції в провідних університетах світу. Він — автор декількох великих симфонічних творів, а також камерних циклів. Його музика виконується в Європі, Америці й Азії. Барух Берлінер окрім наукових книг пише ще й вірші, причому на декількох мовах — івриті, німецькою та англійською.

Про призначення твору Барух підкреслює: «Мені хотілося наблизити Біблію до слухача, дати йому шанс в доступній формі почути Божественне слово. Створивши людину подібним собі, Бог дав йому можливість вибору між добром і злом. І наше завдання — зробити свій правильний вибір в житті. Це основний мотив мого твору. Заключна, сьома частина, под назвою «Веселка» — Союз людини і Бога, про який покликана нагадати веселка».

Київським глядачам програму ізраїльського композитора репрезентує  Президентський оркестр України під орудою народного артиста України Василя Василенко.

Остап Ступка,  який виступить у ролі читця (тексти Біблії є невід’ємною частиною твору) – народний артист України, український актор театру, кіно та дубляжу, телеведучий,  лауреат Мистецької премії «Київ» імені Амвросія Бучми.

Спеціальний гість концерту – Лауреат міжнародних конкурсів віолончеліст Олексій Шадрін.

Концерт відбудеться у Великій Залі ім. Василя Сліпака НМА України ім.П.І.Чайковського. Велична будівля залу є справжнім символом столиці та і всієї України. Вона відома не тільки знаною архітектурою в стилі венеціанського палаццо, а й особливою акустикою. 

Концерт присвячений 80-річчю трагедії Бабиного Яру в Києві

Проводиться за інформаційної підтримки Департаменту культури КМДА

Національний Президентський оркестр

Диригент – народний артист України – Василь ВАСИЛЕНКО

Барух БЕРЛІНЕР (Ізраїль)

П р о г р а м а:

Симфонічна поема GENESIS. Сотворіння світу

для читця і симфонічного оркестру.За подіями перших глав книги «Буття»

Читець – народний артист України Остап СТУПКА

«Сон Якова» Концерт для віолончелі  і симфонічного оркестру.

Соліст – Лауреат міжнародних конкурсів Олексій ШАДРІН (віолончель)

  • 19 вересня, неділя,  2021 рік
  • Великий зал ім.Василя Сліпака НМА України ім.П.І.Чайковського
  • Початок о 19.00
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.