«Соняшники» Ван Гога, прощання Музея Мунка та спадкоємці Пікассо

Безвіз у червні

Що побачити та відчути в європейських містах у червні.

 • Амстердам
 • Музей Ван Гога 
 • 21 червня — 1 вересня  
 • Ван Гог «Соняшники»

«Соняшники» були створенi 1889 році і є одним з найвпливовіших творів Ван Гога. Протягом останніх п’яти років над робою провели дослідження, яке розповідає про генезис та стан роботи. Відвідувачі виставки зможуть дізнатися, наскільки важливими для Ван Гога були соняшники і те, як ми можемо зберегти картину, щоб насолоджуватися нею поколіннями. 

Берта Моізо
Eugene Manet on the Isle of Wight, 1875

Виставка присвячена роботам художниці імпресіоністки  Берти Морізо, яка визнана однією з найбільш інноваційних художниць серед групи імпресіоністів Парижу. Картини Морізо зображують кілька тем сучасного життя: приватне життя, популярність курортів і сади, мода та жіноча хатня робота. Її останні роботи характерні музичністю і новою виразністю, зазначають куратори виставки. 

 • Осло
 • Музей Мунка
 • 11 травня по 8 вересня
 • Вихід!
Музей Мунка

Музей Мунка скоро переїде у нову будівлю, але перед працівники влаштують виставку прощання, яка присвячена життю музею та творчості Мунка. У музеї розкажуть про ротвейлера Івана, який охороняв музей і отримував платню у вигляді корму для собак. Також відвідувачі зможуть дізнатися, що сталося, коли картини “Крик” і “Мадонна” були викрадені у 2004 році.

«Веласкес, Рембрандт, Вермеер. Споріднені погляди»

У музеї можна буде побачити роботи Веласкеса, Рембрандта, Рібера, Франса Хальса і Вермеера. На виставці спробують зіставити історичні міфи та художні реалії цих двох країн акцентуючи увагу на деталях, що їх розрізняють.  Виставка є важливим дослідницьким проектом музею Прада разом з музеєм Рейксмузеум в Амстердамі i шукає спільність в іспанському та голландською «золотих століттях», щоб подолати спадщину Вісімдесятирічної війни, яка досі  не закінчилася для мистецтвознавців, яки наполегливо протиставляють Веласкеса і Рембрандта, Рібері та Хальса.

 • Барселона 
 • Музей Пікассо 
 • 7 червня — 24 вересня 2019 року
 • Виставка «На честь батька»
Виставка «На честь батька»

Виставка досліджує та простежує життєву спадщину Пабло Пікассо з різних точок зору, але завжди дослідження пов’язані з роботами сучасних художників та творчістю Пікассо. На виставці будуть представлені роботи, на які творчість Пікассо справила вплив. Серед художників виставки: Крістіна Лукас, Даніель Гарсія-Анухар, Еулалія Вальдосера, Мікель Барсело, Пілар Альбарачін, Рогеліо Лопес Куенка і Ело Вега, Сантьяго Сьєрра, Таня Берта Джудіт і родина співачки фламенко Енріке Моренте.

Виставка взуття Моноло Бланік

На виставці представлять взуття, яке було створено для фільму «Марія-Антуанетта» та стрічки «Гойдалки».  Вибір місця був не простим, адже Wallace Collection став джерелом натхнення для Маноло Бланіка. Також після перегляду виставки можна прослухати лекції про життя та творчість дизайнера. 

Текст: Анна Кириченко

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.