Бізнес з пелюшок

«Бізнес для початківців»

В українському перекладі з’явилася книжка, яка пояснить дітям, що таке бізнес, а також надихне їх на створення власного бізнес-проекту.

«Бізнес для початківців» — ілюстроване видання, у якому послідовно пояснюють усі етапи створення та розвитку власної справи. За допомогою інфографіки та простих, однак інформативних, текстів читачі зможуть дізнатися, як сформулювати ідею та створити продукт, керувати бізнесом та працювати з командою, знаходити потенційних споживачів та рекламувати свою компанію, а також управляти фінансами та взаємодіяти з владою.

Такий посібник не лише допоможе пояснити дитині ідею бізнесу, а й спонукатиме її до роздумів над власною справою та серйозного ставлення до своїх ідей та проектів, які у майбутньому можуть стати чимось більшим.

Глосарій на звороті пояснює ключові ділові слова, а фірмові швидкі посилання Usborne допомагають підліткам вибрати веб-сайти, де вони можуть дізнатися про те, як працює бізнес і як почати роботу. Діти можуть грати в ігри і вікторини, щоб перевірити свої ділові навички, познайомитися з молодими підприємцями, які почали свій власний бізнес, здійснити віртуальний тур по фабриці і заглянути в Нью-Йоркську фондову біржу.

Книжка вийшла у видавництві #книголав. Це друга перекладена книжка серії — минулого року українські читачі знайомилися з виданням «Політика для початківців». Оригінальна серія виходить у видавництві Usborne, яке вже понад 30 років створює пізнавальні книжки для дітей, які можуть на рівні конкурувати з іншими видами дитячого дозвілля.

Лара Браян, Роуз Голл. Бізнес для початківців / пер. з англ. Тетяна Кузьменко — Київ: Книголав, 2020. — 128 с.

Придбати тут

«Бізнес для початківців»
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *