Кришталева люстра на рівені партеру

Буває так

Буває так, що вже починаючи з четверга все аж тріщить від подій, буває навпаки, затишок  — можливо, всі готуються до Дню Святого Валентина, можливо, передбачливо запланували прогулянки на море, враховуючі неочікуваний подарунок — весну серед зими. Так чи інакше, дивиться, що в нас є на четвер-п’ятницю, і чекаємо на вікенд, — Марія Галіна, Одеса Дейлі.

Книжки, читання

 • America House Odesa (Грецька вул. 1а).  Зустріч з письменницею Юлію Петерс та виступ британського музиканта Baz Francis — запрошуємо на досить незвичайну презентацію книги «Три пташки у полум’ї війни» в America House Odesa. (18.00).
 • Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С.Василька (Пастера 15). Музикально-поетичний перформанс «Я помщуся світу любов’ю». Вірші поетів Розстріляного відродження та шестидесятників (18.00).

Краєзнавство, екскурсії

Архітектура Одеси. Лише раз на рік чудову кришталеву люстру театру опускають на рівень партеру, щоби провести профілактику. Тож у цю зустріч ми матимемо унікальну можливість розглянути поблизу не лише люстру, а й розібрану підлогу центральної частини партеру та спеціальну лебідку у справі (10.30). Квиток для дорослих – 350 гр. На запитання відповідає Валентина за номером: +380 63 163 20 09

Музика

 • Джаз-клуб ВКО ім. М. Голощапова (Мистецькашкола № 7, Героїв Оборони Одеси, 36).Творча зустріч та відкритий урок по джазу (15.00).
 • More Music Club (Пушкінська, 35). Маєток – рок-гурт, що грає відомі зарубіжні пісні, але з власним художнім перекладом на українську. DragOnFly – молодий, але безперечно талановитий акустичний кавер-гурт. Початок о 18:30. Вхід – донейшн від 100 грн (частина піде на підтримку ЗСУ).

Театри

Книжки, читання

Одеська національна наукова бібліотека ім. Грушевського (Пастера, 13) Видавництво «Білка», його директорка Ірина Білоцерківська, журналістка Віолетта Кіртока та Любов Костенко дарують нам унікальну можливість – послухати історії українських Героїв, вшанувати пам’ять загиблих і вклонитися живим (17.00). Музичний супровід розповідей про Героїв, як і під час першої презентації в Холодному Яру. – від гурту “Друже музико”.

Виставки, презентації

 • Бібліотека ім. Е. Багрицького. (Преображенська, 35а)запрошує на презентацію творчих робіт студентів відділення «Художнє оформлення» ОХФК ім.М.Б.Грекова за темою «Декоративна творчість. Сучасний колаж» (15.00). Студенти представлять свої роботи в яких розкриються перед глядачами не лише як художники, але і як філософи. Куратор та організатор виставки викладач спеціальних дисциплін, зав.підготовчим відділенням Ольга Дмитрівна Солдатенко
 • Галерея Одеської обласної спілки художників (Торгова, 2), останній день виставки п’ятого міжнародного бієнале «Море акварелей» (до 21.00). Вхід вільний.

Зустрічі

Марципановая Мафия, ігри кафе клуб Одеса. (Пушкінська, 54). “Марципанова Мафія” – це психологічна гра, в якій кожен гравець може показати свої здібності та переконливість (18.00).  Запис: 0932065987. Внесок: 300 грн 4 години гри. Депозит: 150 грн з гравця

Музика

 • Odesa Philharmonic Orchestra (Буніна, 15).  Велика філармонійна зала – концерт Національного одеського філармонійного оркестру (18.00). Langsam / Повільно для симфонічного оркестру, 1994 (ред. 2009, 2020) (прем’єра в Одесі) української композиторки ВІКТОРІЇ ПОЛЬОВОЇ; Kyrie,  Benedictus, Agnus Dei з твору «MISSA LUMINOSA» («Світла меса») для сопрано та струнного оркестру сучасного українського композитора ОЛЕКСАНДРА РОДІНА; Симфонія e-moll «Відродження», op. 7 польського композитора МЕЧИСЛАВА КАРЛОВИЧА. Квитки на Concert.ua.
 • Poncho Snack Art Bar (Грецька, 26/28). На вас чекає виступ гурту SHO?! Багато з вас, друзі, знають, що Олег, фронтмен гурту, приєднався до Збройних Сил України. Тож приходьте до нас не тільки насолодитися чудовою музикою, але і висловити свою підтримку військовослужбовцям, які служать нашій країні (20.00).
 • More Music Club (Пушкінська, 75). ММС буде працювати в форматі бару з вашою улюбленою музикою, та ще й зі спеціальними акціями: -30% на всі коктейлі та віскі, а також три будь-які шоти за ціною двох. Двері о 18:00. Працюємо до 21:30.

Театри

 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2, стара назва – провулок Некрасова 2).  «Привид» (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Любовний напій (17.00).   Квитки тут 
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48) Обережно, Єва! (18.00). Квитки  на Concert.ua .  
 • Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В.С.Василька (Пастера 15). Ніч перед Різдвом (18.00).
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *