Школа сусідства, Семен Гехт та тренінг з риторики

День вишиванки! 

Марія Галіна, Одеса Дейлі: ми живемо, ergo працюємо. Я підготувала для вас події на сьогодні-завтра. І нагадую, що сьогодні День вишиванки! 

Суспільне

Школа культури сусідстваSpace4you и Фонд розвитку міста Одеси запрошує одеситів на відкриті групи взаємопідтримки (раз на місяць), під час яких можна обмінятися досвідом, підтримати один одного у розв’язуванні актуальних питань під час війни. Вам будуть запропоновані теми. Просимо (під час реєстрації) обрати ті, які вам відгукуються більше за інших.
– Конфлікти: що робити?
– Стресостійкість: що я можу зробити для себе і своїх сусідів?
– Стереотипи і упередження: навіщо об’єднуватися сусідам?
– Психологічні межі: як дбати про себе і чути інших?
– Хто такі «складні» сусіди і що з ними робити?
– Що робити з супротивом сусідів?
– Як підготуватися до обговорення спільних питань?
– Як приймати дворові рішення в дусі «виграв-виграв»?
– Дворовий чат: як створити майданчик для співпраці замість місця для сварок?
– Безпека: дбаємо один про одного?

Тема, яка набере більше голосів і відкриє цикл зустрічей.

Участь безоплатна, попередня реєстрація обов’язкова.

Адресу зустрічі повідомимо після Вашої реєстрації за посиланням тут.

Освіта

Комп’ютерна школа Hillel / Hillel It School (Канатна 22).Приходь в Hilel IT School, обирай картку та придумуй бізнес за 2 хв. А потім виходь на сцену та презентуй свою ідею.За 1 годину ми встигнемо кілька разів побути в ролях: Власника бізнесу, який/яка шукають інвестиції. Інвестора, який готовий вкластися у проєкт (18:00 – 19:00)Реєстрація за посиланням: тиц. Не пропусти можливість приємно та з користю провести вечір четверга. А щоб слідкувати за анонсами інших івентів від G*Incubator – підписуйся на їхній канал в Telegram – тут і не пропускай цікаві та безкоштовні заходи протягом місяця.

Краєзнавство, екскурсії

 • Всесвiтнiй клуб одеситiв (Маразлієвська, 7).Як красуні з Одеси підкорювали світ. Про це розповість відомий одеський журналіст Олександр Галяс. Одеські жінки та дівчата ще 200 років тому славилися красою. Навіть світові знаменитості втрачали голову від їхньої привабливості. Цього разу героїні будуть як очікуваними, так і несподіваними. Чекаємо на зустріч з вами 16 травня, у четвер, о 17.00 у Всесвітньому клубу одеситів (Маразліївська, 7, ріг Базарної). Не забудьте про донати; вони підуть на потреби ЗСУ.
 • Jewish Museum of Odessa “Migdal-Shorashim”/ Еврейский музей Одессы (Нежинская, 66). Коли мова йде про Семена Гехта, то частіш за все його згадують, як друга Ісаака Бабеля. Але мало хто знає, що він чи не єдиний у тридцяті роки, написав повість про Палестину, про те, як євреї виїжджали туди з Одеси у 1919, та як жили там на початку 1920-х років. І про те, що він ще у 1939 описав механізм фабрикації справ співробітниками ДПУ і зміг у 1940 опублікувати цю повість про життя Одеси у 1937-38 роках. Людина, без якої неможливо уявити собі літературне життя, – писав про нього К.Паустовський (18.00). Якщо ви зацікавились, то обов’язково записуйтесь за номером 0503923088, та приходьте на зустріч із Оленою Яворською. Також, не забувайте про донєйшн.

Мистецтво

WEartMuseum / Одеський музей західного і східного мистецтва( Пушкінська, 9. Продовжується виставка гобеленів Естер Серпіонової «Захисти нас святими Твоїми ангелами». Уже відомі глядачеві роботи “Створення світу”, “Загублений рай”, “Скрижалі заповіту”, Естер Серпіонова доповнює новою серією гобеленів про духовний невидимий світ, який бере активну участь у нашому житті. Щодня (окрім середи) .З 12:00 до 17:00. (Каса до 16:30) Квитки – 100/50 грн. 

Терапія

Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Грушевського (Троїцька 49/51)  запрошує на підтримуючий майстер-клас з арт-терапії (13. 00) На занятті буде представлена арт-терапевтична техніка, завдяки якій стане зрозумілішим, де кожному з нас варто шукати сили зараз, а також про безпечний простір всередині нас. Ви зможете відчути розслаблення, отримати ресурс і задоволення. Арт-терапія – це чудовий спосіб відновлення за допомогою творчості. Це також можливість дізнатися про себе дещо нове і незвичайне. Заняття веде Наталя Юлешкіна-Катрич, арт-терапевт з 10-ти річним досвідом.Чекаємо всіх охочих в Бібліотеці Грушевського .

Музика

 • More Music Club (Пушкінська, 75) Запрошуємо на атмосферний акустичний концерт від фронтмена гурту Postkard Сергія Шалаєва. Компанію йому складе молодий індіфолк-виконавeць О.Шалан Початок о 18:30. Вхід — донейшн від 100 грн (частина піде на підтримку ЗСУ). Mr. Skatkov – інструментальний фанк та фрі джаз для досвідчених меломанів. Початок рівно о 20:30Freed. Вхід — донейшн від 100 грн (частина піде на підтримку ЗСУ)
 • Одеська обласна філармонія (Буніна, 15). Творчий концерт бандуристів. В концерті беруть участь учні мистецької школи №2 ім.О.К.Глазунова. (16.00).  Квитки на  Concert.ua.
 • Культурний центр Union (Троїцька, 43) і Freedom Gallery. Зіра. Квартирник (19.30). Вхід за донат. Попередній запис за телефоном 0632019512

Театри

 • Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) (Пантелеймонівська, 3) Третій зайвий (18.00). Квитки  на Concert.ua . 
 • Театр Юного Глядача ім. Ю. Олеши (Грецька, 48а). Увага, ведмідь! (17.00). Квитки на  Concert.ua.Уточнюйте наявність місць та квитків у касі нашого театру за тел: 722-75-63
 • Дім клоунів. Маскі шоу  (Ольгієвська, 23). Одеський підкидько (18.00). Квитки на касі театру або  на Concert.ua
 • Одеський обласний академічний драматичний театр (Грецька, 48). Ефект Допплера (18.00). Квитки  на Concert.ua.  

Тренінги, освіта

America House Odesa (Грецька, 1 а). Переконай мене.  Якщо бажаєте позбавитись нервів перед публічними виступами та прокачати здібність дискутувати — то запрошуємо на тренінг з риторики. Спікер — Євген Джиджора, доктор філологічних наук, професор ОНУ ім. Мечникова, експерт з риторики. Разом з ним опануєте три техніки аргументації та дізнаєтесь про те, як люди сперечаються та чому одним ми вірим, а іншим ні. Участь в проєкті безкоштовна, кількість місць обмежена (18.00).  Будь ласка, заповніть форму — адже ми оберемо учасників за результатами заповнення анкети тут.

Мистецтво

Культурний центр Union (Троїцька, 43). Продовжується виставкаЛінія Долі  одеського митця Миколи Степанова. Роботи митця не виставлялись багато років і зараз можна побачити скульптуру, живопис та графіку митця в галереях UNION. Микола Степанов — один з найкращих сучасних скульпторів Одеси і України. Його твори зберігаються в музеях Хмельницького, Івано-Франківська, Одеси, у зібранні Києво-Могилянської Академії. Автор пам’ятників в містах України. Микола Степанов входив у художнє об’єднання «Маймай» чи так звану «Одеську групу», як її іменують на Заході. Це єдине мистецьке об’єднання, що виникло в Україні у 1970-х роках. Виставка картин та скульптур автора триватиме до 17 червня. 

Краєзнавство

Де йдемо? Прогулянки Одесою. Екскурсії, теле-гід. Друзі! Запрошуємо Вас погуляти дивовижним провулком Чайковського! Дуже короткий, але надзвичайно насичений  Вам обов’язково потрібно з усім цим познайомитися, щоб потім гордо, але із задоволенням переказувати своїм друзям і знайомим про цю незабутню пригоду. П’ятниця 17 травня 16:00. Початок: пров. Чайковського, 2. Вартiсть: 300 грн. – дорослі; 150 грн. – школяри.  Запис обов’язковий за телефоном +38 096 142 13 79 (Viber, Direct, Telegram, WhatsApp).

Читання, натхнення

Літературний клуб та Home hotel 121 (Фонтанська дорога, 121) запрошує на літературний благодійний вечір. Поетичні читання на закаті під музичний супровід струнного квартету. Руфтоп. Вхід безкоштовний (18.30)

Музика

 • Одеська філармонія (Буніна, 15). Спадкоємці Столярського. Запрошуємо вас на концерт, присвячений творчості українського музиканта і педагога Петра Столярського. На сцені – Камерний оркестр Одеської філармонії. Диригент – Володимир Дикий. Художній керівник та головний диригент – заслужений артист України Ігор Шаврук (15.00). Квитки  на Concert.ua .  
 • Beerteka (Gagarin Plaza) Діти Фіделя – повертаються з розривним концертом у BEERTEKA/  Улюблений гурт знов повертається, щоб дати виступ на BRTK STAGE, а ми в свою чергу готові Вас запросити на це неймовірне ШОУ/ Чекаємо всіх, хто в лютому і березні пропустив цей підпал та пам’ятає неймовірну музичну енергетику колективу, а хто не в курсі, запрошуємо та самі переконаєтесь. Вхід: 600 ₴. В день заходу: 700 ₴ Gочаток о 19:00
 • Poncho Snack Art Bar (Gretska 26/28). Хочемо запросити тебе в затишний і атмосферний Пончо на концерт гурту DraGonFly!  (20.00). 
 • More Music Club (Пушкінська, 75) готовить новий потужний Movement.

17.05
Bulrush (stoner sludge, Миколаїв)
Concrete Control (hardcore punk, Одеса)
Заір (trip-hop, shoegaze, stoner, Одеса)
Black Sea Coven (doom metal, Одеса)

18.05
Відсіч (hardcore, Одеса)
Чортополох (hardcore punk, Косів)
Mortui Vultus (post black, Одеса)
Benkart (post-hardcore, emo-punk, noise, Одеса)

Вхід на кожний з двох днів — донейшн від 200/250 грн.

Театри

 • Одеський театр опери та балету (пров. Чайковського, 1). Музичні хіти світового кіно (17.00) . Квитки на  Concert.ua.
 • Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василька (Пастера, 15). Саша, винеси сміття (18.00). Квитки  на Concert.ua.
 • Театр Юного Глядача ім. Ю. Олеши (Грецька, 48а). Кіт-муркіт та сонько-дрімко (17.00). Квитки на  Concert.ua.Уточнюйте наявність місць та квитків у касі нашого театру за тел: 722-75-63
 • Одеський обласний академічний драматичний театр(Грецька, 48) Закат (18.00). Квитки  на Concert.ua .  
 • Театральна лабораторія «Театр на Чайній» (у приміщенні театру “KowalskY” за адресою провулок Отонівський, 2, стара назва – провулок Некрасова 2). «Головне, коли»   (18.00). За реєстрацією та інфою сюди: тиц
 • Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) (Пантелеймонівська, 3) Ісус Христос суперзірка (18.00). Квитки  на Concert.ua.  

На фото Семен Гехт та Ілля Ільф

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *