INTERIOR DESIGN in Ukraine

INTERIOR DESIGN

15 жовтня в Creative State of Arsenal видавництво CP PUBLISHING презентувало книгу INTERIOR DESIGN in Ukraine — і це велика у всіх сенсах книга — зібрання та аналітика інтер’єрних рішень комерційних приміщень країни.

Авторка — Люсія Бондар – медіа-менеджер і видавець, засновник видавництва CP PUBLISHING. Навчалася в Harvard Business School. Під її керівництвом була проведена значна кількість популярних і відомих подій в Україні, серед них щорічний Architecture&Design Forum. Захоплюється дизайном інтер’єру; вивчала «Дизайн інтер’єру» в Instituto Marangoni, Мілан, Італія. 

«…Весна 2020 року змінила повсякденне життя всіх людей планети. Перебуваючи вдома в ізоляції, ми всі зрозуміли, яке значення мають для нас громадські місця. У такі часи інтер’єрні рішення просторів, де люди проводять значну частину життя, стають особливо помітними та важливими. Звісно, ця ситуація внесе значні корективи в функціонування всіх бізнес-галузей, і багато з планів архітектурних і дизайнерських бюро, девелоперських і будівельних компаній будуть відкориговані.

У цій ситуації вирішили не відкладати й тим більше не зупиняти підготовку книги INTERIOR DESIGN in Ukraine – першого повноцінного видання про дизайн інтер’єру в Україні. Навпаки – цим виданням ми хочемо висловити нашу підтримку всім компаніям, які працюють на ринку!», — Люсія Бондар

INTERIOR DESIGN in Ukraine охоплює понад 50 найяскравіших і найпрофесійніших проєктів ресторанів, барів, магазинів, офісів, коворкінгів та інших громадських закладів, створених відомими українськими дизайнерами й архітекторами поряд із молодими та завзятими студіями.

У книзі поєднуються різні проєкти, ідеї та стилі. Більшість з інтер’єрів є демократичними, оскільки нині люди прагнуть відвідувати громадські місця з приємною та затишною атмосферою. Також книга охоплює яскраве різноманіття стилів: наприклад, у ній представлений інтер’єр, натхненний творами Ганса Рюді Ґіґера, та проєкти в яскравому стилі Мемфіс, або концепція, заснована на атмосфері 90-х років з меблями з квартир радянських часів. А проєкти, натхненні українською історією, культурою, природою і ремісничими традиціями, заслуговують на особливу увагу.

Редакційний формат видання – короткий опис архітектурного чи дизайнерського бюро та короткий опис об’єкта/об’єктів з 5-8 фотографіями кожного простору.

Книга дає читачам розуміння того, яке значення мають для нас громадські місця. І як інтер’єрні рішення просторів, де люди проводять значну частину життя, можуть впливати на настрій, продуктивність та натхнення.

Люсія Бондар. INTERIOR DESIGN in Ukraine. CP PUBLISHING, 2020, 300 ст.  (поспішіть, всього 1000 примірників) 

Замовити

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *