Вони нас бомблять а ми ходимо до музеїв

«Діалоги»

Я обіцяла дати додаткову інформацію о подіях на цій вікенд, бо бачте, щось з’являється вже наприкінці тижня. Розумію, що це, здається не на часі, але якщо ми будемо звертати увагу тільки на первинні потреби, ми програємо, — пише Марія Галіна, Одеса Дейлі.

Нагадую, що це додаткова інформація, більше тут.

Що було:

В п’ятницю в галереї «Діалоги» на Соборній площі відкрилася експозиція музикантки, поетеси та юної художниці, студентки Південно Українського Національного педагогічного університету, каховчанки Ксенії Малецької «Мої надзвичайні соняшники» — добрий світ розумних квітів як альтернатива жорстокому світу війни. Галерея працює вівторок-субота, 14-00-18.00

За наступники подіями в галереї слідкуйте тут.

Що буде сьогодні та завтра:

07 жовтня, субота:

Одеський музей Західного та Східного мистецтва (Пушкінська 9). Кураторська екскурсія виставкою Матвей Вайсберг «Тонка Червона Лінія» та проєкта Daumantas Todesas «Мандри Мойсея». (15.00). Квитки в касі музею.

Одеський художній музей (ул.Софіївська 5а).    Museum Talk «Голодомор на Кубані: причини і наслідки» (16.00).  Вартість: 150/75 гр. 

квитки як завжди за посиланням: тут.

Євангельська Реформатська Пресвітеріанська церква (Пастера, 62). Від бароко до сьогодення. Концерт (16.00)

08 жовтня, неділя:

Дерибасівська 20/Гаванна. OpenAir. ВоляНеСмерть-72 відмічає святкування Дня художника. З Ярославом Войцеховським та ін.  (13.00).

Одеський музей Західного та Східного мистецтва (Пушкінська 9). Кураторська екскурсія виставкою літографій із бібліотеки музею “ГУАЛЬТІЄРІ ДІ САН ЛАДЗАРО ТА ЙОГО ДРУЗІ” (13.00). Кураторська екскурсія виставкою Матвей Вайсберг «Тонка Червона Лінія» та проекта Daumantas Todesas «Мандри Мойсея». (15.00). Квитки в касі музею.

 «Одеський музей Західного та Східного мистецтва (Грецька, 16, музейна локація Ragtime2.0). У цю неділю поговоримо про німецький театр епохи Просвітництва. Драматична Творчість Лессінга, Гете, Шіллера (12:00). Квиток: 100 грн. Для людей, які були тимчасово вимушені полишити свої домівки вхід безкоштовний (за попередньою реєстрацією)

Собор Святого Павла (кірха) (Новосельского, 68). Концерт-закриття Міжнародного органного фестивалю (18.00). Музичний заповіт Й.-С. Баха. Запрошення можна придбати перед початком концерту.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *