Dymchuk Gallery: «Артефакти»

Дмитрик

Цього року  Dymchuk Gallery запускає повноцінну видавничу програму — цілу низку візуальних книг, каталогів і досліджень з теорії та історії мистецтва. В лютому вийдуть два видання — артбук Василя Дмитрика «Індустріальна казка»  і ретроспектива проектів Добрині Іванова «Згідно з оригіналом».

«Основний фокус нашої оновленої програми – поглиблена співпраця з художниками. Ми прагнемо не просто фіксувати проекти митців, а давати їм простір для висловлювання, вибудовувати діалог, досліджувати їхню практику. 

Наша перша серія у межах програми має назву «Артефакти». Це низка кишенькових артбуків, створених разом з сучасними українськими художниками. У цих виданнях ви знайдете результати наших роздумів, діалогів, дискусій – процесу підготовки виставок, невидимого для глядачів. Це свого роду артефакти нашої діяльності, словесні та візуальні».

Артбук «Індустріальна казка» присвячений проекту одеського скульптора Василя Дмитрика, який працює на території закинутого судноремонтного заводу. Видання пропонує зануритися в історію і естетику промзони, яку населяє ціла комуна митців. 

Василь Дмитрик. «Індустріальна казка» /  Упорядкування: Максим Ковальчук. Тексти: Роксолана Макар. Куратор проекту: Максим Ковальчук / Видано Dymchuk Gallery за підтримки Фонду імені Ю. М. Єгорова / Наклад 100 примірників / Київ, 2021
Дмитрик
Дмитрик
Дмитрик
Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *