Об’єкт тижня: AVG GROUP

AVG Group

Раз на тиждень, по суботах Kyiv Daily буде ділитися інтер’єрними рішеннями сучасного Києва.

Автор / AVG Group

AVG Group – українська компанія у сфері архітектурного проєктування, комерційного та приватного дизайну, а також будівельного менеджменту. Вона була заснована у 2004 році Андрієм Войтко. Сферами діяльності AVG Group є різні сегменти ринку: житлова та комерційна нерухомість, бізнес- і торгово-розважальні центри, коворкінги, ресторанні, готельні та рекреаційні комплекси, приватні резиденції тощо. Концепції AVG Group знайшли втілення в інтер’єрах найбільших торгово-розважальних і бізнес-центрів столиці: БЦ «Леонардо», ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Blockbuster Mall, ТРЦ Smart Plaza Polytech, ТРЦ River Mall, головних офісах компаній «ДТЕК», «Фармак» і «Укрбуд». Компанія AVG Group виступала генеральним проєктувальником масштабних міських проєктів, зокрема реновації заводу «Арсенал» і ТРЦ Smart Plaza Obolon у Києві, хорватського готельного комплексу Nazario тощо. Проєкти компанії отримали нагороди престижних українських архітектурних конкурсів, неодноразово AVG Group визнавалась найкращою компанією року в галузі.

AVG Group
Акцентна стіна в кімнаті для переговорів виконана з дерев’яних панелей. Скляна перегородка візуально додає простору «повітря» і водночас забезпечує необхідну приватність.
AVG Group
Шоу-рум, як домінанта простору, був виділений конструктивними та декоративними рішеннями – підвісною стелею з LED-світильниками, виконаними у формі трикутників.

Об’єкт / CLAP

Головний офіс компанії CLAP, запроєктований дизайнерами AVG Group, став не тільки діловим простором, але і шоу-румом, що презентує широкі можливості системи «розумний дім». На площі 305 м2 розмістилися open space для співробітників, шоу-рум, кімната переговорів, зона очікування та дві рецепції, кабінет керівника з окремим входом.  Архітектори компанії AVG Group інтегрували шоу-рум у простір функціонуючого житлового комплексу та запропонували рішення, яке дало можливість забезпечити комфорт і безпеку для всіх учасників процесу – мешканців будинку, постійних резидентів офісу та відвідувачів шоу-руму. Акцент при проєктуванні був зроблений на шоу-рум. Всі інші зони, за задумом архітекторів, покликані лише підкреслювати його важливість. Для найефективнішої організації ділового простору було запропоновано диверсифікувати публічні й робочі приміщення за допомогою зонування. Для оптимізації площі в проєкті, крім трансформованої скляної перегородки та ізольованого кабінету керівника, було  впроваджено продуману систему навігації. Дизайн простору виконано у стилі лофт, що виражає сучасні тренди в інтер’єрі житлових і громадських просторів, з елементами екостилю, який виражається в натуральних декоративних й оздоблювальних матеріалах. Робочі зони в офісі декоровані концептуальними авторськими картинами, барельєфами та скульптурними композиціями з кераміки.

  • АДРЕСА: вул. Михайла Драгомирова, 2А / м. Київ, 01103
  • ПЛОЩА: 305 м2
  • РІК: 2019
  • ДИЗАЙНЕРИ: Владислав Бродовський, Олександр Примачок
  • ФОТОГРАФ: Андрій Авдєєнко

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» 

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *