Драммери на Русанівці

Drum Island Fest

14-15 жовтня в Києві відбудеться Drum Island Fest, це буде серьозна музична подія з дводенною програмою. Арт-диреĸтор фестивалю Дмитро Хорошун розповів Kyiv Daily про музикантів, ĸонцерти, перформанси, майстер-ĸласи і те, що кожен глядач отримує і запамʼятає свій драм-досвід.

Розкажіть про історію Drum Island Fest (чи дивилися історії інших фестивалів)? З якою метою ви починали роботу над Фестивалем?

— Мрія зробити фестиваль зʼявилась не так давно, півроку, може трохи більше… але сам фундамент для мрії був закладений рік-два назад. Коли я, як викладач, почав активно працювати з дітьми, з дітьми переселенцями… Ударник, барабанщик, драммер, як нас називають, ми як гриби, маємо одну енергетично-інформаційну мережу, яка нас обʼєднує. Я вирішив її активізувати. Розуміючи складність нашого сьогодення, нам треба продовжувати жити, допомагати дітям, допомогати нашим захисникам.  Ідея або мета фестивалю — дати дітям творчий «запал» для зайнять мистецтвом гри на ударних. Це ж натхнення! Ще одна мета — зібрати грошей для ЗСУ! Я музикант з великим творчім і концертним досвідом, за свої 25 років побував на багатьох фестивалях, в різних країнах, бачив, як працюють організатори, тому вирішив започаткувати у нас, в Україні, наш барабанний фестиваль-конкурс. І це буде мікс, конкурс і фестиваль разом. Діти можуть себе показати і почути як це роблять вже дорослі професіонали. Це буде передача досвіду. А ще, на закритті фестивалю всі разом, і журі і діти, будуть грати на одній сцені.

Яки жанри, конкурси та майстер-класи плануються на Фестивалі?

— Всі. Це буде і рок, і джаз, фьюжн, академічні ударні, етнічна перкусія. І формат майстер-класів буде у ціх жанрах також. А ще — змагання за ГРАН-ПРІ. Переможцю головний партнер приготував особливий Приз 🙂

Яки зірки долучаться до Drum Island Fest?

— Наші зіркові гості  — найкращі ударники країни. На жаль, не всі зможуть бути із запрошених. З тих, хто погодився і зможе бути присутнім — Олександр Люлякін, Олександр Лебеденко, Андрій Чайка, Сергій Хмиров, Андрій Бойченко, Сергій Борисенко, Олександр Муренко, Євген Селезньов, Роман Пилипенко, Максим Кондратенко, Валерій Коваленко, Артур Фролов, хочеться окремо зазначити молоду зірку барабанного світу, — це Федір Кравченко(Drum Art School). Відкриє фестиваль ансамбль маршових барабанів Drum Art Show. Проведе Drum Kolo Максим Юнга. Приїдуть діти з Чернігівщини, ансамбль Play(On)Drum, керівник Володимир Пігенко. Ансамбль «Косарі», ДМШ 16, Київ. Також до нас завітають не тільки драммери) Це буде джаз бенд Shekbend, відомий джазовий піаніст та композитор, володар Grammy Усеїн Бекіров, Ілля Єресько та Першій Українській сальса-бенд Dislocados.

Що обовʼязково треба послухати-подивиться на Фестивалі?

— На мою думку, треба просто виділити максимум часу і знаходитись на фестивалі максимально, до самого закриття. Взяти із собою максимум енергії і поділитись нею з усіма) а потім чекати з нетерпінням наступного фестивалю.

Де: Культурний ĸластер Краĸів, Русанівсьĸа набережна, 12 

Коли: 14-15 жовтня

Вхід на ĸонцерт 14 та 15 жовтня – 400 гривень, квитки

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *