Дега, Дюрер, Мондріан та інші

Дюрер

Розповідаємо, що побачити та послухати в європейських столицях у вересні. 

Берлін 
lollapalooza
  • 7–8 вересня
  • Олімпійський стадіон Берліну 
  • Музичний фестиваль Lollapalooza 

Наймасштабніший музичний фестиваль у Європі Lollapalooza цього року святкує свій перший – п’ятий ювілей. Хедлайнерами фестивалю стануть Ariana Grande, Childish Gambino, Twenty One Pilots, The Strokes, Tame Impala, Flume, The Chainsmokers і J Balvin. 

Також зоні фестивалю Lolla Fun Fair відвідувачі зможуть спостерігати за вуличним театром, а в частині фестивалю Greens будуть представлені різні концепції сталого розвитку та соціальної відповідальності. П.С. На фестиваль заборонено проносити великі сумки та рюкзаки. Якщо вам треба буде взяти візок для дитини, то маєте подбати про потрібний квиток. 

Париж
Дега
Edgar Degas La Loge. Hammer Museum, Los Angeles
  • 24 вересня – 19 січня 2020 року 
  • Музей Орсе
  • Едвард Дега «Опера»

Французький художник імпресіоніст Едвард Дега зображав балерин, танцівниць та різних циркових акторів. Його захоплювало тіло людини в русі. Ця виставка унікальна, оскільки на ній вперше буде представлене ставлення Дега до Опери, його музичні та художні вподобання. Виставку організували з нагоди триста п’ятдесятиріччя Паризької опери. 

Френсіс Бекон
Francis Bacon, In Memory of George Dyer (1971)

У центрі Помпіду відбудеться виставка художника ХХ ст Френсіса Бекона. На ній представлять його пізні роботи, створені між 1971 року і його смертю у 1992 році. У свої творчості Бекон переосмислював міфи та переносив їх на картини. На його полотнах світ прекрасний і жахливий одночасно. Також для тих, хто хоче детальніше відрефлексувати та критично оцінити картини центр Помпіду влаштовує екскурсії. В рамках виставки є художні майстерні для дітей. 

Мондриан
Piet Mondriaan, Devotion, 1908. Oil on canvas.

З 12 вересня в музеї Мармонттан Моне можна буде переглянути 60 робіт Мондріана, які він сам обрав у 1920 році для колекціонера Саломона Слейпера. Мондріані відомий своїми абстрактними картинами з використанням жовтих, синіх, чорний квадратів та прямокутників. Свої роботи він створював під впливом імпресіонізму, фовізму та символізму. 

Відень
Альбрехт Дюрер
Albrecht Dürer | Wing of a Blue Roller, c. 1500 | © The Albertina Museum, Vienna

Музей Альбертина має найбільшу у світі колекцію творів Альбрехта Дюрера, а саме 140 творів, яким понад 500 років. Альбертина долучить роботи з інших музеїв світу. Цією виставкою музей хоче спробувати реставрувати хронологічно все, що відбувалося в майстерні, Дюрера та дослідити його уявлення про гуманізм. 

Райнер
Arnulf Rainer. Sleep.
  • 27 вересня– 26 січня 2020 року
  • Арнульф Райнер

Музей Альбертини у Відні влаштовує виставку з нагоди 90-річчя від дня народження австрійського художника Арнульфа Райнера. Він відомий своїми абстрактними картинами. Музей представить декілька робіт, що стали центральними у творчості художника та ряд «завуальованих картин». 

Текст: Анна Кириченко

Фото: Albrecht Dürer, Feldhase, 1502, Aquarell und Deckfarben, in Deckweiß gehöht, Spuren einer Vorzeichnung am rechten Ohr, 25 x 22,5 cm (Albertina, Wien,)

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *