Об’єкт тижня: Fizmat Podil

Fizmat

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва*

Автор / Numo Buro

Студія Numo Buro існує з 2017 року і є результатом трансформації дизайн-бюро Soboleva-Storozhuk, яке, зі свого боку, існувало з 2006 року. За цей час команда дизайнерів та архітекторів реалізувала 67 проєктів, серед яких ресторани та бари, офіси та коворкінги, громадські приміщення та спортивні хаби, у 17 містах і 4 країнах – в Україні, Казахстані, Білорусі та Об’єднаних Арабських Еміратах. Співзасновниці студії Numo Buro − Наталія Соболева та Катерина Терещенко. Їх співпраця розпочалася після закінчення Київського національного університету будівництва і архітектури, тоді вони почали займатися створенням концепцій і реалізацією дизайну для кафе та ресторанів. Штат Numo Buro налічує 10 спеціалістів − це архітектори, дизайнери, візуалізатори, та базу працівників на аутсорсі, які залучаються залежно від характеру та масштабу проєктів. Щодо співзасновниць бюро, то вони обіймають посади артдиректорів і здійснюють нагляд за всіма проєктами студії. Основні напрями діяльності Numo Buro − комерційні, громадські простори, а також сектор HoReCa.

Fizmat
У Fizmat Podil переважають такі матеріали, як камінь і метал. Дизайн інтер’єру по-спортивному аскетичний: немає зайвих елементів, ніщо не відволікає від тренування.

Об’єкт / Fizmat

Fizmat – мережа спортивних хабів, вона нараховує 4 реалізованих об’єкти, кожний з яких відрізняється комплектацією обладнання через різні спортивні напрями. Оскільки мережа має бути впізнаваною, усі клуби мають спільні риси. Приміщення, де розташований Fizmat Podil, − дворівневе. Перший рівень містить дві великі роздягальні з душовими кімнатами та cycling zone. Оскільки в цьому хабі проводиться підготовка до змагань, зокрема й до тріатлону, перед дизайн-студією постало завдання створити простір, де взимку або просто за несприятливих умов можна проводити велотренування. Цей зал також розмістили на першому рівні приміщення. Другий рівень охоплює два великих зали, один для групових тренувань і напряму TRX, а інший – для заняття йогою. Вони  відокремлені скляними дверима та перегородками, аби створити атмосферу відкритості та легкості, а також щоб забезпечити потрапляння значної кількості сонячного світла через великі вікна. На другому рівні є невелике кафе та рецепція хабу. Сходи, що ведуть до виходу, мають функціональну особливість − вони пристосовані для сидіння.

  • АДРЕСА: БЦ «Доміно» / вул. Нижній Вал, 51 / м. Київ, 04071 / facebook.com/fizmat.me
  • ПЛОЩА: 230 м2
  • РІК: 2019
  • ДИЗАЙНЕРИ: артдиректори − Наталія Соболева, Катерина Терещенко; дизайнер − Марина Поліщук; дизайнер-візуалізатор − Ольга Царик
  • ФОТОГРАФ: Сергій Кадулін

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» .

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *