Об’єкт тижня: Laminam

Laminam

Раз на тиждень, по суботах, Kyiv Daily ділиться інтер’єрними рішеннями сучасного Києва.

Автор / AVG Group

AVG Group – українська компанія у сфері архітектурного проєктування, комерційного та приватного дизайну, а також будівельного менеджменту. Вона була заснована у 2004 році Андрієм Войтко. Сферами діяльності AVG Group є різні сегменти ринку: житлова та комерційна нерухомість, бізнес- і торгово-розважальні центри, коворкінги, ресторанні, готельні та рекреаційні комплекси, приватні резиденції тощо. Концепції AVG Group знайшли втілення в інтер’єрах найбільших торгово-розважальних і бізнес-центрів столиці: БЦ «Леонардо», ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Blockbuster Mall, ТРЦ Smart Plaza Polytech, ТРЦ River Mall, головних офісах компаній «ДТЕК», «Фармак» і «Укрбуд». Компанія AVG Group виступала генеральним проєктувальником масштабних міських проєктів, зокрема реновації заводу «Арсенал» і ТРЦ Smart Plaza Obolon у Києві, хорватського готельного комплексу Nazario тощо. Проєкти компанії отримали нагороди престижних українських архітектурних конкурсів, неодноразово AVG Group визнавалась найкращою компанією року в галузі.

Laminam
Завдяки галерейному освітленню дизайнерам вдалося продемонструвати візуальні якості матеріалів. Для демонстрації повноформатних панелей (до 3,5 метра заввишки) архітекторами AVG Group була розроблена автоматична конструкція-карусель.

Об’єкт / Laminam

Дизайн-проєкт флагманського шоу-руму Laminam UA – італійського виробника інноваційних керамічних панелей, відображає принципи компанії. Особливістю інтер’єру стало те, що дизайнери AVG Group використовували продукцію компанії, аби представити усе розмаїття декоративних та експлуатаційних властивостей, тож панелі Laminam є в оздобленні стін, підлоги та стелі, а також у меблях – столах, кухні та шафах. У шоу-румі розмістилися представництво міжнародного бренду, робочі кабінети, кімната переговорів, лаунж-зона з кухнею, а також виставкова зала. Архітектори та дизайнери були обмежені невеликою площею, вони поділили її на різні функціональні зони і таким чином презентували різноманітні якості матеріалу: від білосніжних панелей на стінах, які одночасно виконують роль екрана для проєктора, кухонних меблів, що інтегровані в загальний простір, до презентаційної зони Laminam, де виставлені всі зразки продукції.

  • АДРЕСА: вул. Василя Тютюнника, 51 / м. Київ, 01042
  • ПЛОЩА:  152 м2
  • РІК:  2019
  • ДИЗАЙНЕРИ:  Владислав Бродовський, Олексій Петраш
  • ФОТОГРАФІЇ:  AVG Group

*Більше яскравих об’єктів – у книзі  «INTERIOR DESIGN in Ukraine» 

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *