«Два крила» — Мар’яна Головко у Музеї Ханенків

Мар’яна Головко

26 березня співачка та солістка формації NOVA OPERA  Мар’яна Головко  у  супроводі гітариста Дениса Донцова та віолончеліста Артема Замкова співатиме український сучасний романс.

Цей концерт — зібрання авторських композицій та творів українських композиторів періоду «відлиги», він матиме на меті занурити аудиторію у терапевтичну атмосферу поетичних та звукових сенсів.

Марʼяна Головко відома українській публіці як мультижанрова виконавиця-вокалістка, що багато років експериментує у різних стилях та жанрах. Від класичної, камерної сцени до розширених вокальних технік у сучасній опері. Від джазу та фолькових мотивів до новаторства та електронної музики.

Новий сингл творчого дуету Марʼяни Головко та Макс Смоголя — Livoberezhna

Музей Ханенків є відомим музеєм національної культури, який зберігає та відтворює історію України. Усі музейні експозиції, наукові програми та культурні події в музеї спрямовані на підвищення української свідомості та національної гордості. Концерти камерної музики у приміщенні Музею Ханенків стали вже доброю традицією, до якої доєднаються музиканти концерту «Два Крила».

У концерті звучатимуть твори видатних українських композиторів, таких як Поклад, Вірменич, Білаш, Скорик, Петриненко  у поєднанні з авторськими композиціями Марʼяни Головко.

Квитки за посиланням

ФОТО: Настя Тєлікова

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *