Два художника

«Місто. Спостереження»

Два погляди на мiсто. У четвер у галереї Imagine Point відкриється спільна виставка Олесі Джураєвої і Олександра Богомаза «Місто. Спостереження», кураторський проект «ти не я» Олексія Малих. 

Місто як окремий світ. Рукотворне, побудоване людиною середовище для проживання. Ідея людини в місті — комфортно існувати в його межах. Проте зростаючи, місто починає жити власним життям, розвиває і підтримує себе, в свою чергу впливаючи на свого творця. Стримує, обмежує його, або навпаки, укорінює, укріплює, надає захист, або його ілюзію.

Олеся Джураєва і Олександр Богомаз живуть у місті, і спостерігають за ним — кожен у власному стилі.

Олександр Богомаз представляє серію графіки, створеної протягом останніх років. Техніка —  пастель, акрил на папері. В його роботах місто є монументальним, незмінним. Деякі споруди знайомі, але скоріше постають у вигляді символа – символ міста в цілому, символ окремих його артефактів.

Олеся Джураєва в своїй серії ліногравюр поєднує статичність споруд міста з плинністю руху його жителів. Світло струмує відблисками різних настроїв. Локації, зображені на її роботах, містять у собі універсальні коди. Саме тому роботи Олесі привертають увагу глядача та виставляються у галереях різних країн Європи, та на інших континентах.

Ця виставка відкриває серію кураторських проектів Олексія Малих «Ти не я», діалог двох авторів.

  • Що: виставка «Місто.Спостереження»
  • Коли: з 03.09.2020 до 19.09.2020; з 12:00 до 19:00 щодня з вівторка по суботу. Вихідні: неділя, понеділок
  • Де: Галерея Imagine Point, Голосіївський проспект 86/1, вхід з двору.

Возможно вам также понравится

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *