Ніна Сімон на карантинний лад

Ніна Сімон

Київська опера, — Київський муніципальний театр опери і балету для дітей та юнацтва, —  опублікувала на своєму youtube-каналі кавер-версію хіта Ніни Сімон Ain’t Got No/I Got Life.

У новому відео висвітлюються проблеми, пов’язані з умовами самоізоляції: вимушене перебування вдома та неможливість зустрітися з рідними і друзями, відсутність натхнення і мотивації, а також навчання онлайн. Утім, Київська опера продовжує свою кампанію із девізом «Карантин обов’язково закінчиться. Все буде добре!», тому відео іронічне, сповнене позитиву, та закликає не втрачати відчуття щастя та свободи навіть у нинішніх умовах.

Київська опера — театр, який не боїться творчих пошуків та креативних експериментів. Артисти, які звикли до сценічних костюмів, фраків та вечірніх суконь спробували себе у новому амплуа джазових виконавців. Разом із професійними вокалістами заспівали керівники театру. 

До створення ролику долучилися: директор-художній керівник театру Петро Качанов, заступник директора-художнього керівника Богдан Собуцький, головний режисер Віталій Пальчиков, головний хормейстер Анжела Масленнікова, головний балетмейстер Тетяна Боровик, диригент Євген Воронко, завідувач трупою Олеся Біласюк.  Солісти  — Дар’я Миколенко, Гліб Іванов, Безверха Дар’я. 

Контрабас — Любомир Фещак, ударні — Олексій Мартинюк.

Україномовну адаптацію здійснив соліст гурту AVIATOR Дмитро Тодорюк.

Підтримайте нас, якщо вважаєте, що робота Дейли важлива для вас

Возможно вам также понравится

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *